Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • nechci Pellulince nic upřít, ale nápad to byl můj 😉 Takže vyzkoušeno 🙂

• tak to soracek 🙂) to jsi me uklidnila, ze to fungovalo! Uvidime - ja to nemam od asapa - myslim, ze jsem s vama vsema moc busy LOL tak zkousim nekoho jinyho 🙂

• lenkaz: ty už jsi mu zaplatila jen třetinu a nepotvrdil ti, že to takhle akceptuje? Aspoň tak jsem to pochopila. Máš tedy jiného prodejce, zimolau mi to takhle vzal, ale samozřejmě že nejdřív jsme se na tom domluvili.

• Sponzor fóra
  • lucique: nikdo ti přece nic nebere 🙂
    Já se s ním taky nejdřív domluvila a zaplatila sem 2/3 najednou...

• v poho 🙂 fámy típám v zárodku 😃

• Ja jsem to u asapa a jeffliu taky zkousela, ale ani jeden nesouhlasil s castecnou platbou 😠

• lucique: jaký fámy? sem ráda, že si mi dala info o prodejci a moc si toho cením. Tak to jen posílám dál, aby holky nemusely čekat na šaty několik měsíců....
    A jen sem napsala jak sem platbu provedla já, ikdyž ode mě chtěl zimo celou částku, stačilo napsat jestli by souhlasil s tímhle a on souhlasil..

• alkapinka To jsem ráda že nemám jenom já takovouhle zkušenost se salonama a jejich názorem na nevěsty konfekčně 42+
    Dnes jsem znova psala mail Číňanovi a pokud znova neodpoví tak jdu asi po půjčovnách

• Ahoj baby, neviete mi niekto poradit kde by som nasla silikonovu pasku na upevnenie siat k telu?

• Ahojte holky, tak mám od arti zprávu, že tento, nebo příští týden moje šaty odešlou - zaplaceny 14.12. 2009, tak jsem vážně zvědavá, jestli tomu tak bude, už by bylo vážně na čase... 🙂

• Holky prosím vás komunikuje s vámi zimo normálně. psala jsem mu 25, znova včera a nic. už mi poslal cenu šatů a já ho poprosila o platební podmínky a jaké bude chtít míry. Od tý doby neodepsal...moc se mi nechce komunikovat zase s jiným čínanem a ted alkapinka promine, ale nechce se mi čekat na šaty 5 měsíců(hlavně na to nemám čas) 😉
    děkuju 🙂

• alkapinko mluvila jsem s arti a ta mi rikala ze do14dnu odesilaj vetsinu satu 😉 ,a mozna i moje ktere zacali delat koncem unora takze si myslim ze 100pro i tvoje 🙂

• Tak mam novinky. Od 27.2. jsem 'Cïňanům poslala 10 mailů (reagovali na 2). Dnes napsali, že šaty mají hotové a že jestli je chci poslat EMS (jak mají uvedeno v popisu aukce že posílají EMS) že máme k poštovnému připlatit dalších 30 dolarů. Pak se taky v mailu ptali na adresu (nepochopila jsem proč když jí dávno mají mít) a na datum svatby.
    Ani si neumíte představit, jak mě ta jejich drzost dostala. Za %saty jsem tzaplatila 120 dolarů a za poštovný 80, s tim že je to EMS a ty sprosťáci si klidně napíšou o další peníze. O tom, že to šijou 3 měsíce místo 3 týdnů ani nemluvim

• ne koncem unora ale koncem ledna

• jj ja jsem s arti porad v kontaktu(da se rict ze kazdy den) tak mi rikala ze tento tyden.. tak snad uz konece🙂uz tomu i verim🙂

glumbi ja klidne prominu, jsem v tom "nevinne"🙂 neporucila jsem si na ne tak dlouho cekat 😃

• Sponzor fóra
  • alkapinka: ted si za to nadávám, že jsem je neobjednala taky dřív, začínám mít stresy, že se to nestihne....už jsem psala i asapovi, i když bych radši zima. hlavně že ty tvoje jsou už hotové a skoro na cestě 😉 taky sis užila dost

• Alkapinka: no konečně se rozhoupali už se nemužu dočkat až se pochlubíš 😉

• glumbi a ty sis je objednala kdy? no u me se to zaseklo jen na spesl latce a na tom ze jim nedoslo ze kdyz jim chybi miry na bolerko ze by se na ne mely zeptat)saty uz se tam pry dva mesice válí 😦 )

holky snad se budu mit scim chlubit.. mam hruzu ze mi prijde nejakej hadr a vy me tu ukamenujete😃 kdyz to bude hadr tak se vam ani "chlubit" nebudu😃😃

• alkapinka: já jsem si s ním dohodla cenu a napsala jsem si o platební podmínky a jaké bude chtít míry a on už nenapsal, takže objednané pořád nejsou, ač už být mohly...už jsem se i připomínala a nic... 😐
    určitě se budeš mít s čím chlubit a budeš mít svoje vysněné šatky

• no ta komunikace snim je fakt desna.. do listopadu mi prijde ze byl uplne v pohode na jakykoli muj dementni dotaz vzdy hned odpovedel..ale od prosince nic.. zadny info, zadna odpoved... a od ty doby se to tahne... sileny..a to jsem chtela objednat jeste saty pro druzicky.. ale na to se asi vyprdnu..

• alkapinka: Stejně je to nějaké divné... když ti před tím volnem psali, že je vyšívají a nestíhají. Hlavně ať už ti je pošlou 🙂

• ahoj holky,tak asap me odpovida okamzite na kyzdy mail (diky bohu) ale saty slibil ze v pondeli posle...a samozrejme zadny mail ze saty posila. Takze slibil ze tento tyden, a vyloudila jsem z neho konkretni datum pry 5.3. tak jsem vazne zvedava....hlavne jsem zvedava jak budou vypadat,abych si nemusela jeste pujcovat 🙂

• ze by zitra poslala vsech tech asi 5satů? no to by bylo konecne na čase..

• holky chci se zeptat míra od ramene k poprsí je myšlano k začátku poprsí nebo k bradavce?asi to první že?
    JÁ JEN PRO JISTOTU😉))prosím o radu děkuji😉

• ja teda merila bradavku🙂

ale ja mam celkove o ty svoje miry docela strachy co mi prijde.. merila jsem pas jinde nez mi vcera merily ze pas je... tak to bude jeste zajimavy...

• jj, pas je to nejužší místo, boky naopak nejširší (přes zadek)

• alka: to je maturita😉))a pas ti měřili kde😉))já měřila tzv. pneumatiku jak jí důvěrně říkám))))

• tekynka: ja meřila po bradavku a šatky sedi

• napsala jsem mu zda tak či tak, pro jistotu😉))všimla jsem si,že lucique platila na etapy....taky jsem to tak myslela, že mu pošlu zálohu a až pošle fota tak zbytek....přijde mi to fér, snad s tím teda nebude problém.....😉)počítám že s nimi třeba stejně ještě něco budeme dělat teta je šikovná na šití takže ventuelně je vypásnout na tělo by neměl být problém😉))

• glumbi: já nevím, mě zimo poslal sám míry které bude potřebovat 😞
    tekynka: já měřila taky k bradavce a pas sem měřila někde u pupíku, prostě sem dala ruce do pasu a mamka změřila. Je to to nejužší místo jak říká lucique

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    spoločenské oblečenie