Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • zimo mi poslal obrázek kde co měřit, je to docela praktické....a o míry si také napsal.....odeslala jsem zálohu a míry a teď přeji sobě i jemu hodně štěstí....a Všem ostatním co čekají tak samozřejmě taky😉))special díky to pellullinka a lucique😉) 😉

• tekynka no ja si merila pas jako nejuzsi misto tj nad pneumatikou.. ale vcera mi merily pas pres pneumatiku.. no ja mu poslala obrazek postavy(co jsem nasla na ebay) a tam byly ty miry snad po 5cm takze si moji bistu mohl uplne v klidu predstavit tak by to mohlo byt cajk🙂

• alko, busta je od hlavy po ramena 😃

• Sponzor fóra
  • to nevadi, tak treba figurinu.. to uz je slovickareni 😦 myslim ze to kazdej pochopil

• holky mám nového čínana, reaguje velmi rychle, poslal mi fotky šatů které šili a jsou povedené, má 100% hodnocení na ebay, tak snad bude v poho 😉
    souhlasí i s platbou 2/3 a po zaslání fotek 1/3 🙂 a měl by šaty dodat kolem 20 dubna, tak snad to vyjde a i já budu mít krásné šaty

• glumbi, nechces dat do alba ty saty od nej? 🙂 Taky zrejme budu hledat 🙂

• zoot: za moment tam budou

• glumbi - jsou teda hezky! Boze, ta Cina nas fakt za chvili prevalcuje timhle tempem 😃
    Jinak holky, z jakyho jste si objednavaly saty materialu?
    Saten mi prisel dost tezkej...
    A zase bych to nechtela nejak moc leskly... Tak nevim.
    A taft vubec neznam, slysela jsem, ze je lehci, ale bojim se, aby to nebyla takova umelohmotna stanovina 😃
    Ach jo... Jsou s tim strasny obstrukce 😃

• zoot: já jsem si zkoušela satén a nedá se v tom vydržet, ale čínani mají i lehčí satén
    já budu mít z taftu, je lehoučkej a umelohmotně nevypada 😉 záleží na vkusu

• Dnes mi konecne asap posila saty!!!!! Hurraaaaa!!! Taktreba poslal i alkapince ci jinym..kuknete se do mailu. Mejte se PS: JSem desne nervozni jestli saty prijdou a jak budou vypadat

• zoot: já sem mu psala z čeho mi šaty ušije a napsal mi že bude používat svatební saténovou tkaninu.
    Počítám, že šaty budou trochu těžší, ale nevadí mi to. taky záleží na střihu šatů atd.

• no tka ja v mejlu nic nemam pac to mam pres arti a ta dneska na meilu neni 😞 tak nevim:-/ zas nic

• to Alka:vydřž statečná😉))určitě budou super......mě psal zimo že šaty budou z taftu a tylu, mám trochu náročnější střih,ale snad to dá, psal, že v pohodě a že do konce dubna by je měli mít.a cena kterou mi napsal i s poštovným je úplně směšná....fakt i kdybych je měla mít jen ten večer a pka je vyhodit😉)

• Ja tomu nemuzu uverit...ale saty dnes presli jiz pres celnici v ostrave a ted je ma kuryr na aute smerem k nam a o pul 2 je mam 🙂 Asi se zblaznim, nez to rozbalim 🙂

• mersik takhle rychle?? ja myslela ze ti je dneska poslal

• Sponzor fóra
  • mersik: tak nezapomeň dát fotečky!!!!
    tekynka: mě zimo psal, že šaty by měly být do konce března, tak doufám, že budou...cena mi taky přijde směšná.Ale stejně sou to nervy co?

• to je fakt nejaky rychly.. tak to tam ty moje saty nebudou.. me se nikdo neozval 😐

• no psal mi dnes, ze je posiila,ale na DHL jsem zjistila ze je poslal ve stredu a dnes rano presly hranice...

• alkapinko...musite ho uhanet mailem, ja jsem mi porad psala at napise konkretni den, datum.....jinak by to posilal buhvi kdy a taky pisu ze mam svatbu jiz za chvili (nevi kdy ji mam 🙂

• mersik..ehm tohle radsi nebudu komentovat nez se solidne na.... 😦

• drzim ti pesti a doufam ze to dobre dopadne... 🙂

• mersik: tak co, šatečky jsou doma? musíš dát fotečky!!!

• ja uz chci taky 😐 asi jim zase pristi tyden napisu.....

• Holky, já jsem se o to nějak nezajimala, ale můžu se zeptat jak to je? Vy pošlete přes internet fotku a míry šatů a oni vám je podle toho ušijí?
    Kolik to asi tak stojí???

• ja to mam pres Arti....poslala jsem penize,fotky satu ,miry ,pozadavky co bych tam jeste chtela a nechtela i pozadavek na vesticku a kravatu pro pritele 😉 a vyjde me to mnohem levneji nez pujceni originalu 🙂

• Ahojte dievcata, tiez rozmyslam, ze si objednam svad. saty cez e-bay 🙂 chcem sa Vas spytat ako dlho trvalo dorucenie siat od ich zaplatenia u zimolau? U neho by som si ich chcela dat usit. A prosim Vas date sem link na toho Arti... neviem ho najst. Dakujem velmi pekne.

• ahoj sti_niulko, ušití trvalo u zimolau 4 týdny, pak doručení EMS do dvou týdnů 🙂
    Arti je holčina, co to zprostředkovává u Asapa, jestli se nepletu 😉

• Ahojte, tak som na rade. Zaplatila som zalohu za saty u Zimolau a cakam, ze asi do mesiaca posle fotky. Mozno aj skor, kedze su to len spolocenske. 🙂

• jj Arti je holcina ktera to zprostredkovava 🙂

• Ahojte, baby, nedala si niektorá z vás šiť šaty Pinal? Rada by som videla fotom, že ako vyzerajú ušité....foto mám v albume. ďakujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov