Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • no jeste moje telo poupravit a snad jo, od ty doby co jsou v cr me strasi sny ze pro zmenu mi to nebude sedet a budu vypadat jak mařena z 16.století.. fakt at uz je mam u sebe 😉

• alka - upne to chapem, ja som mala to iste 🙂 este k tomu som si celu dobu predstavovala, ze niekde pri prerpave na ne vyliali cervene vino 😃

tak holky gatulujem, snad uz za chvilku ich mate doma 😃

• likse😃😃 tak to se snad nestane... jen je slecna asi chce poslat pres postu a tý já teda fakt neduveruju😞 tak jsem ji poprosila at to veme pres nejakyho prepravce.. nejlepe dhl.. tak uvidime🙂

jj jestli to dneska stihne odeslat, tka doufam ze do čt jsou u me🙂

• Sponzor fóra
  • prosim prosim potrebuju adresu na sledovani zasilky uz mam cislo prepravy, ale nemutzu najit

• pavlinkaaaaa - ja som to mala s dhl.... takze skus www . dhl . com

• ja to mela s cinskou prepravni spolecnosti🙂 lustit ty jejich klikihaky byla docela prca🙂

• pres ywwen.com abych byla presná🙂

• no ona mi taky napsala ze dhl. com ale nemuzu najit kam to zadat... a kdyz to zadam tak mi to nic nenajde

• baby, ja mam saty uz na slovensku, trvalo to tri tyzdne od zaplatenia 😃 .
    uz ich len preclit a ja zatial umriem nedockavostou. 😛

• reklamka: tak super, to je máš za chvíli doma! 🙂

co se mých údajně před deseti dny odeslaných šatů týče, tak nová zpráve je, že je PRÝ odešlou zítra.. no, jsem vážně zvědavá... 😞

• Mne tiez uz cinan napisal, ze bude posielat tento vikend, no som zvedava 😐

• alka: nevím jak to má dhl ale u PPL musíš mít s nima smlouvu, takže soukromý osobě balík nepošlou. Já posílala kočárek a kdyby táta neměl obchod s nábytkem a neměl s PPL smlouvu tak bych taky musela přes poštu.
    tak holky snad všem dorazí šaty v pořádku, mě na konci týdne snad přijdou fotky

• petu tak ja jsem posilala pres ppl uplne v klidu..a zadnou smlouvu nemam...

uz koncem týdne?🙂 to se taky tesim! ty tvoje se mi silene libi

• alka: a jak si to udělala? Mě bylo řečeno že to nejde. Tak to nechápu 😞
    jojo napsal mi kolem 25.3. a to je ve čtvrtek, tak doufám, že do pátku přijdou fotky a příští týden odešle

• petu -privezla jsem to tam zabaleny a rekla ze tam a tam to chci-zaplatila jsem a uz to bylo🙂

• Sponzor fóra
  • alka: no jo jenže já nejsem z budějic, tudíž to nemám jak na centrálu odvézt. Já bych musela zavolat některýmu řidiči ať si pro to přijede

• tak si myslim ze maji centraly v kazdym meste🙂 no to je jedno.. proste to jde🙂

• alka: nemají, když se podíváš na stránky tak centrála je v budějicích, řidiči si tam každý ráno jezdí pro balíky

• Holky fakt nevite nakou odkaz kde se vysledovat balik z ciny...pac na dhl tecka com mi to nic nenajde a cinan mi pise ze cislo je OK

• pavlinka: a on ti napsal, že to poslal přes dhl?
    napiš mi do ip číslo zásilky, kouknu se

• alkapinka_ Jé já jsem zvědavá na tvoje šatičkyyy, už se zdárně blížeji a já jsem čím dál tim víc napjatá 🙂

• Mě jsou šaty přes yanwen, ikdyz puvodne sliboval, ze je posle pres EMS...

• alyssa🙂 to verim, ja jsem na ne taky zvedava, tak od vikendu jsou nekde v čr, tak to uz je skoro vitezstvi- to uz s epro ne dá dojet🙂) prinejhorsim🙂 ale co mi bylo napsano tak se mi prý budou libit🙂 takze by mohly byt fakt pekny🙂 😬

• hmm tak ted jsem zasilku ztratila, na yanwen mi to pise at pokracuju ve sledovani na parcelforce, ale tam mi to nic nenajde 😦

• great girl a ty to mas taky od asapa?🙂

to je divny ze to posila pokazdy jinak.. me to teda na tom yawen psalo az do cile...

• nn, ja jsem si je objednala u april bridal... doufam, ze mi poslali cislo mych satu a ne nejake anglicanky 😢

• aha, tak to nepomuzu, sama bych netusila kde to hledat kdyz by me arti nenasmerovala.. no a nemas tam nejaky preklenovaci cislo? u ty mi bylo ze saty od cinana maji tohle cislo ale uprostred zasilky se objevilo druhy cislo a ze to je taky ono(pri prechodu z ciny) no me to naslo az do konce pod tim prvnim..

• jj nejake dalsi cislo tam je, ale stejne mi ho to nenajde... Ach jo, zkusim to jeste pozdeji. To cekani je strasne 😠

• tak uz mi to vyhledava:JUCHU JSOU NA CESTĚ DO PRAHY 😵

• pellullinka: Predsa ked si na nejakom ceskom eshope nieco kupis, PPL ti to doruci normalne domov. Nemusis mat ziadnu firmu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Milé nevesty,
    teraz je všetko u nás s 20% zľavou. K tomu veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 199€
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov