Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • beatrice88: no jo, je to stejná verbež 😃

• jej me zbyva do svatby 14 dnu a jeste je nemam... 😃 no co pytel od brambor tu mame

• Maju stastie, ze su tak daleko a ze neviem poriadne po anglicky, lebo by som ich vyhrasila v slusnom podani 😒

• Sponzor fóra
  • ty vole! 😮 a máš nějakou "záložn" variantu???

• ja? 😬 este ne 😬

A Ty?

Ale zacinam rozmyslat nad variantou, ze si objednam saty zo salonu a tieto ak d o j d u tak budem mat na fotenie na den pred sobasom, aby ma drahy nevidel.

• Nevidel v sobasnych satach 😉

• já myslela pavlinku.. 🙂

• Jaaaj 😃 ups 😶

• Pavlinku obdivujem...mat jej trpezlivost, klobuk dole.

• beatrice88: tak ty máš ještě čas... 🙂

ale teda, mít 14 dní před svatbou a šaty nikde.. to bych asi zkolabovala 😃

• zaloznu mam no, mam vybrany v salonu zamluveny do konce tohoto tydne bez zalohy, kdyztak po rozbaleni a zjisteni ze to k tomu neni tak hned naklusu do salonu a zaplatim je cele 😉 ale to se snad nestane

• misicka1985_ To znám. A víš jak jsem to řešila? Psala jsem jim každej den, někdy i několikrát dokud mi neodpověděli a prostě jsem je pořád otravovala.

• Myslela som si, ze ako prava zenska mas plan B pripraveny 😃 my sa len tak nedame nicim zaskocit...ale uz by Ti fakt mohli dojst 😬

• pavlinkaaaaaaa: tak přinejhorším ti pytel nehrozí 🙂 ale oni dojdou, uvidíš 🙂

beatrice88: vy se budete fotit den před? nebo jak jsi to myslela? já zatím se záložní variantou vyčkávám, ale pokud nebudu mít tento týden číslo balíku, jdu rezervovat šaty, mám dvoje vyhlédnuté

• alyssa.anna: já na ně přímo kontakt nemám, mám je přes arti, ale co mi píše, tak je taky pořád bombarduje..

• Sponzor fóra
  • Misicka1985: nas plan je fotit sa den pred svadbou v mestskom parku, aby sme sa neplasili vo svadobny den. Moja kozmeticka je moja kamaratka,takze ma nalici a vlasy mi spravi sestra, ona vie super robit ucesy, takze to financne nevide az tak hrozne. 😎

• taky sem je uhanela, na sykpe jim volala, porad mejly, na msn, a posledni tejden me cinanci soupli asi do ignor listu 😠

• 😃 😃 😃 zmen si nick a zacnu s tebou chatovat a potom povedz kto si 😃 a odpadnu 😃

• tak to je vrchol drzosti, týýýjoo, jsem tu úplně vzteky bez sebe, aj za tebe! 🙂

• tak saty se odesilaji az zitra rano, tak ze bych je mela ve stredu?🙂 jinak ta moje "žlutá" prý je to taková krémová, tak snad se do tý máslový trefily🙂 jupíí.. ale vydesila me, kdyz s eme ptala jak jsem vysoka.. mi nerikej ze mi budou kratký..... 🤔

• beatrice88 .jjj to pomohlo ale pak videli moji I.P. a uz nekomunikovali
    😃 ale na me si neprisli ja jim volala a psala snad z 8 mejlu a 5 prezdivek ale posledni tyden psali jen 20 je odeslem
    uz sou na ceste tak uvidime jestli mi schvalne za to uhaneni neposlali nakej hnus

• 😃 no ja som uz zvedava aj za Teba.
    Ked dojdu hned sa vyfot zpredu, zozadu, zboku, zhora, zdola 😃 nech si Ta poobdivujeme 😃

• alkapinka: ti je měla aspon vyfotit a poslat fotky 😉

• pavlinkaaaaaaa: a máš už číslo balíku? nějak tady nemám přehled, kdo je jak na tom 🙂

• misicka1985 :to asi neznasame vsetci 🙂 ale nic nespavis len cakat a cakat az dovtedy,kym nam z toho nesibne a ked nesibne tak sa aj povydavame 😃

• alkapinka: a kolik měříš? 🙂

• alkapinka: ti rikam ze ve stredu hned jak sem das fotecky tak tady bude tolik vzkazu pro tebe kvuli tvym dlouho ocekavanym satickam ze asi nikdo znasnebude stihat tuhle diskuzi docitat 😃 .Ty jo jsem na tvoje saty tak zvedava ze pomalu zapominam na ty moje 🙂

• vy jste prdlý😃😃😃 no jak kde.. u doktoru se to pohybuje 175-178cm 😬

• alko, třeba je sama malá, tak jí ty šaty přišly strašně dlouhé 😉 v klidu

• třeba se jí právě zdály dlouhý, 175 a podpatek, to iž je docela vejška...teda pro nás co máme 170 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov