Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • beatrice88: no jo, je to stejná verbež 😃

• jej me zbyva do svatby 14 dnu a jeste je nemam... 😃 no co pytel od brambor tu mame

• Maju stastie, ze su tak daleko a ze neviem poriadne po anglicky, lebo by som ich vyhrasila v slusnom podani 😒

• Sponzor fóra
  • ty vole! 😮 a máš nějakou "záložn" variantu???

• ja? 😬 este ne 😬

A Ty?

Ale zacinam rozmyslat nad variantou, ze si objednam saty zo salonu a tieto ak d o j d u tak budem mat na fotenie na den pred sobasom, aby ma drahy nevidel.

• Nevidel v sobasnych satach 😉

• já myslela pavlinku.. 🙂

• Jaaaj 😃 ups 😶

• Pavlinku obdivujem...mat jej trpezlivost, klobuk dole.

• beatrice88: tak ty máš ještě čas... 🙂

ale teda, mít 14 dní před svatbou a šaty nikde.. to bych asi zkolabovala 😃

• zaloznu mam no, mam vybrany v salonu zamluveny do konce tohoto tydne bez zalohy, kdyztak po rozbaleni a zjisteni ze to k tomu neni tak hned naklusu do salonu a zaplatim je cele 😉 ale to se snad nestane

• misicka1985_ To znám. A víš jak jsem to řešila? Psala jsem jim každej den, někdy i několikrát dokud mi neodpověděli a prostě jsem je pořád otravovala.

• Myslela som si, ze ako prava zenska mas plan B pripraveny 😃 my sa len tak nedame nicim zaskocit...ale uz by Ti fakt mohli dojst 😬

• pavlinkaaaaaaa: tak přinejhorším ti pytel nehrozí 🙂 ale oni dojdou, uvidíš 🙂

beatrice88: vy se budete fotit den před? nebo jak jsi to myslela? já zatím se záložní variantou vyčkávám, ale pokud nebudu mít tento týden číslo balíku, jdu rezervovat šaty, mám dvoje vyhlédnuté

• alyssa.anna: já na ně přímo kontakt nemám, mám je přes arti, ale co mi píše, tak je taky pořád bombarduje..

• Sponzor fóra
  • Misicka1985: nas plan je fotit sa den pred svadbou v mestskom parku, aby sme sa neplasili vo svadobny den. Moja kozmeticka je moja kamaratka,takze ma nalici a vlasy mi spravi sestra, ona vie super robit ucesy, takze to financne nevide az tak hrozne. 😎

• taky sem je uhanela, na sykpe jim volala, porad mejly, na msn, a posledni tejden me cinanci soupli asi do ignor listu 😠

• 😃 😃 😃 zmen si nick a zacnu s tebou chatovat a potom povedz kto si 😃 a odpadnu 😃

• tak to je vrchol drzosti, týýýjoo, jsem tu úplně vzteky bez sebe, aj za tebe! 🙂

• tak saty se odesilaji az zitra rano, tak ze bych je mela ve stredu?🙂 jinak ta moje "žlutá" prý je to taková krémová, tak snad se do tý máslový trefily🙂 jupíí.. ale vydesila me, kdyz s eme ptala jak jsem vysoka.. mi nerikej ze mi budou kratký..... 🤔

• beatrice88 .jjj to pomohlo ale pak videli moji I.P. a uz nekomunikovali
    😃 ale na me si neprisli ja jim volala a psala snad z 8 mejlu a 5 prezdivek ale posledni tyden psali jen 20 je odeslem
    uz sou na ceste tak uvidime jestli mi schvalne za to uhaneni neposlali nakej hnus

• 😃 no ja som uz zvedava aj za Teba.
    Ked dojdu hned sa vyfot zpredu, zozadu, zboku, zhora, zdola 😃 nech si Ta poobdivujeme 😃

• alkapinka: ti je měla aspon vyfotit a poslat fotky 😉

• pavlinkaaaaaaa: a máš už číslo balíku? nějak tady nemám přehled, kdo je jak na tom 🙂

• misicka1985 :to asi neznasame vsetci 🙂 ale nic nespavis len cakat a cakat az dovtedy,kym nam z toho nesibne a ked nesibne tak sa aj povydavame 😃

• alkapinka: a kolik měříš? 🙂

• alkapinka: ti rikam ze ve stredu hned jak sem das fotecky tak tady bude tolik vzkazu pro tebe kvuli tvym dlouho ocekavanym satickam ze asi nikdo znasnebude stihat tuhle diskuzi docitat 😃 .Ty jo jsem na tvoje saty tak zvedava ze pomalu zapominam na ty moje 🙂

• vy jste prdlý😃😃😃 no jak kde.. u doktoru se to pohybuje 175-178cm 😬

• alko, třeba je sama malá, tak jí ty šaty přišly strašně dlouhé 😉 v klidu

• třeba se jí právě zdály dlouhý, 175 a podpatek, to iž je docela vejška...teda pro nás co máme 170 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov