Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • alkapinko: porad lespi dlouhy nez kratky 😉 Zkratit se to da vzdy ale prodlouzit? 😐

• no prave jsem mela strach ze jsou kratky🙂 ale uz jsme uklidnena ze na moji vysku to je🙂 tak ted jsme uplne v klidu.. dlouhy jsou... zlutý jsou.. uz ted jsem spokojená😃 Stejne s ena ne chystám ze si je dozdobim🙂

• super alkapinka,ze su uz satky skoro u Teba 😉 No moje druhe saty,ale od zima-popolnocne su uz tiez na ceste,poslal ich v piatok takze som tiez velmi zvedava ake budu a ako dlho ma bude natahovat colnica 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se šaty přes eaby - šité na míru za levnější cenu než v půjčovně?

• no ja je mam taky delsi.....takze budeme muset zahybat 🙂 Jinak jsem to zkousela ty saty se spodnickou.....a holky mate pravdu...vypadaji uplne jinak. A konecne muzu chodit 🙂

• jj to je zaklad ta spodnicka:.-) saty jsou uplne o necem jinym🙂

• mia: však ano, nemluvím o přijetí ale o odeslání.
    Pavlínka: držím palce ať brzo dorazí!!!

• alkapinka_ tak ve st'redu, nejpozdějc ve čtvrtek 🙂 A ohledně tý výšky....krátkný ne, u Číňanů spíš bejvá opačnej problém - dlouhý. Celkem jsem si nechávala šít troje šaty z Číny a všechny jsou dlouhý, přestože jsem u jedněch dala cca o 7cm kratší míu než by měla bejt a stejně si po nich šlapu 😃

• alysa tak to by mi vyhovovalo jelikoz mam vysoky boty🙂

• Tak, já nemám stále nic, druhé slíbené odeslání balíku se asi včera nekonalo. 😞

• to je mi lito😞 treba ti to daji az zitra-to cislo.. nebo ti arti psala ze to neposlaly?

• Arti nekomunikuje dnes vůbec, takže nevím...

• hm tak to je spatny😞 tak treba zitra a nebo k veceru... vim ze zadny pátky nebývá na netu..

• do hajzlu se všema žlutýma, fakt už! 😦

• Ja som kontaktovala Zimolau lebo tu bolo pisane, ze sije a komunikuje velmi dobre. Ja teda s jeho komunikaciou niesom vobec spokojna. Za 2,5 tyzdna som mu sposlala asi 7-8 e-mailom odpisal na prvy a napisal len cenu siat. Ked som s nim chcela prejednat konkretne podmienky predaja tak vobec neodpisoval, ziadala som ho o e-bay link na zaplatenie, pytala som sa ho ci mi usije aj zavoj a bolerko-absolutne nereagoval!!! Po tyzdni mi napisal ze saty posle 25.marca, pritom nemal moje miery ani saty neboli zaplatene. No a od tej doby zasa presiel tyzden, samozrejme som mu pisala a vobec sa neozval. Tak som sa rozhodla pre tohto predajcu
    www.cloudshow.com na e-bay http://myworld.ebay.com/cloudshow/
    Komunikacia výborna a rychla! Na nete maju aj referencie-usite saty sa dost podobaju originalom. Tak som sa rozhodla pre neho. Saty uz mam zaplatene a dodanie mi slubil do 45 dni. Tak teraz dufam, ze satky budu pekne

• Sponzor fóra
  • sti_nulka: tak to je super, snad aspoň ty budeš mít šaty bez potíží 🙂 ať to výjde 🙂

• sti_nulka: to je mi líto, mě zimo opravdu odpovídá téměř okamžitě. Ale hlavně, že si našla někoho kdo komunikuje! To je super!!!!

• SLAVÍÍÍM 🙂 právě mi mailem přišlo číslo balíku, část boje je tedy dobojována, večer se snad radostí zhulákám! 🙂

• misa- gratulaceeeeeeeee!!🙂

• akorát nevím, kde mám ten balík sledovat.. 😃

• mas to v IP

• díky 🙂 snad se tam už zítra objeví 😉

• misicka1985: konecne se taky dockas 🙂

• misička: super zpráva!!!!!!!!!!těším se na fotečky!!!!!! 😉

• moje satky jsou uz ve frankfurtu uz to maj domu jen kousek 😵 😵 😵

• UZ SOU V PRAZE. domu jim chybi 80 km 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• pavlinkaaaaaaa: tak to je rychlost 😉 uz se na ne tesime!

• vcera byly moje odeslany.. tak snad dneska by mohly byt na poste... juj 🤔

• ali to mate u vas take rychle? Ja by som ichmohla cakat na SR tak o tri dni

• celni kontrolou prosli bez problemu a uz sou z Prahy odeslany... takze me deli jen hodiny od satu... doufam ze nejedou jeste na naky prekladiste treba do budejovic 🤔 a ze z prahy rovnou jedou ke me... ale nikdo mi jeste nevolal😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    renik5
    Stará Ľubovňa
    E-shop svadobných a spoločenských šiat a doplnkov
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov