Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • alkapinko: porad lespi dlouhy nez kratky 😉 Zkratit se to da vzdy ale prodlouzit? 😐

• no prave jsem mela strach ze jsou kratky🙂 ale uz jsme uklidnena ze na moji vysku to je🙂 tak ted jsme uplne v klidu.. dlouhy jsou... zlutý jsou.. uz ted jsem spokojená😃 Stejne s ena ne chystám ze si je dozdobim🙂

• super alkapinka,ze su uz satky skoro u Teba 😉 No moje druhe saty,ale od zima-popolnocne su uz tiez na ceste,poslal ich v piatok takze som tiez velmi zvedava ake budu a ako dlho ma bude natahovat colnica 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost se šaty přes eaby - šité na míru za levnější cenu než v půjčovně?

• no ja je mam taky delsi.....takze budeme muset zahybat 🙂 Jinak jsem to zkousela ty saty se spodnickou.....a holky mate pravdu...vypadaji uplne jinak. A konecne muzu chodit 🙂

• jj to je zaklad ta spodnicka:.-) saty jsou uplne o necem jinym🙂

• mia: však ano, nemluvím o přijetí ale o odeslání.
    Pavlínka: držím palce ať brzo dorazí!!!

• alkapinka_ tak ve st'redu, nejpozdějc ve čtvrtek 🙂 A ohledně tý výšky....krátkný ne, u Číňanů spíš bejvá opačnej problém - dlouhý. Celkem jsem si nechávala šít troje šaty z Číny a všechny jsou dlouhý, přestože jsem u jedněch dala cca o 7cm kratší míu než by měla bejt a stejně si po nich šlapu 😃

• alysa tak to by mi vyhovovalo jelikoz mam vysoky boty🙂

• Tak, já nemám stále nic, druhé slíbené odeslání balíku se asi včera nekonalo. 😞

• to je mi lito😞 treba ti to daji az zitra-to cislo.. nebo ti arti psala ze to neposlaly?

• Arti nekomunikuje dnes vůbec, takže nevím...

• hm tak to je spatny😞 tak treba zitra a nebo k veceru... vim ze zadny pátky nebývá na netu..

• do hajzlu se všema žlutýma, fakt už! 😦

• Ja som kontaktovala Zimolau lebo tu bolo pisane, ze sije a komunikuje velmi dobre. Ja teda s jeho komunikaciou niesom vobec spokojna. Za 2,5 tyzdna som mu sposlala asi 7-8 e-mailom odpisal na prvy a napisal len cenu siat. Ked som s nim chcela prejednat konkretne podmienky predaja tak vobec neodpisoval, ziadala som ho o e-bay link na zaplatenie, pytala som sa ho ci mi usije aj zavoj a bolerko-absolutne nereagoval!!! Po tyzdni mi napisal ze saty posle 25.marca, pritom nemal moje miery ani saty neboli zaplatene. No a od tej doby zasa presiel tyzden, samozrejme som mu pisala a vobec sa neozval. Tak som sa rozhodla pre tohto predajcu
    www.cloudshow.com  na e-bay http://myworld.ebay.com/cloudshow/ 
    Komunikacia výborna a rychla! Na nete maju aj referencie-usite saty sa dost podobaju originalom. Tak som sa rozhodla pre neho. Saty uz mam zaplatene a dodanie mi slubil do 45 dni. Tak teraz dufam, ze satky budu pekne

• Sponzor fóra
  • sti_nulka: tak to je super, snad aspoň ty budeš mít šaty bez potíží 🙂 ať to výjde 🙂

• sti_nulka: to je mi líto, mě zimo opravdu odpovídá téměř okamžitě. Ale hlavně, že si našla někoho kdo komunikuje! To je super!!!!

• SLAVÍÍÍM 🙂 právě mi mailem přišlo číslo balíku, část boje je tedy dobojována, večer se snad radostí zhulákám! 🙂

• misa- gratulaceeeeeeeee!!🙂

• akorát nevím, kde mám ten balík sledovat.. 😃

• mas to v IP

• díky 🙂 snad se tam už zítra objeví 😉

• misicka1985: konecne se taky dockas 🙂

• misička: super zpráva!!!!!!!!!!těším se na fotečky!!!!!! 😉

• moje satky jsou uz ve frankfurtu uz to maj domu jen kousek 😵 😵 😵

• UZ SOU V PRAZE. domu jim chybi 80 km 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• pavlinkaaaaaaa: tak to je rychlost 😉 uz se na ne tesime!

• vcera byly moje odeslany.. tak snad dneska by mohly byt na poste... juj 🤔

• ali to mate u vas take rychle? Ja by som ichmohla cakat na SR tak o tri dni

• celni kontrolou prosli bez problemu a uz sou z Prahy odeslany... takze me deli jen hodiny od satu... doufam ze nejedou jeste na naky prekladiste treba do budejovic 🤔 a ze z prahy rovnou jedou ke me... ale nikdo mi jeste nevolal😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov