Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • aj ja som si do nejho vybrala par siat, ale objednavat ich budem asi az neskor, nakolko svadba bude az o rok

• reklamka, ci mam skor objednat?

• mozes objednat aj skor, pre istotu. ale zase ako to ty chces. aby si si potom este 50x nerozmyslela, ze chces ine. 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 no ved toto, ze mne sa pacia viacero siat, najhorsie je si vybrat, ze ktore su tie prave 🙂

• to je najhorsie. poznam. 😉

• nevěsty tak co ta alka??😉)už se nemůžu dočkat...to je jak z filmu tohle😉)

• ta to hej a nervy v kibli 🙂

• ja? nic..saty jeste porad nemam 😠

• podelana posta.. asi uz to nevydrzim a po 13 jim zavolam jeslti mi tam nelezi balik... zis..to taky nemohla poslat expres:-/

• ahoj alko 🙂 ja uz sem normalne nahlizim asi tak treti den prubezne furt!, kdy konecne se tu objevi cela vyradostnena zprava, ze je mas doma a hlavne tvoje fotka v nich!!!!

• Ali veru mohla to poslat prvou triedou za to sa plati minimum a mala by si vacsiu istotu ze ti pridu co najskorej. No ale pozri pavlinka tiez cakala dlho a podarili sa im jej saticky, tak ty cakas este dlhsie tvoje budu urcite ako z luxusneho salonu

• no to jo teda...měla ti to poslat aby jsi je měla druhý den ráno, česká pošta, to je totiž instituce na po.....😉a slečna je zdaleka?

• ja_fi no to si pis ze budu vyradostnená🙂) ale jaski jeste nemuzu 😬

miska😃 to je hezký🙂 nn to jim netrvalo sití, proste se jim tam valely a byly laksni napsat ze jim chybi miry na bolerko.. a ted to pro zmenu poslaly jinam..takze saty jsou od pátku v cr... nj jenze ona mi je poslalaaz v utery ráno.. no a postou..tak je to zas na potento...

vubec netusim odkud slecna je, kdybych to vedela tak bych si pro ne doejla autem🙂)

• moje saty su este v predstavach 🙂

• alka: ja docela casto posilam i prijimam, ale balicky mivam do druhyho dne ve vetsine pripadu, i kdyz jen jako obyc balik, maximalne do tretiho dne.. takze ja myslim, ze dneska to tam bude!

• Sponzor fóra
  • musííííííííííí!!🙂))

• no tak hlavně aby dorazili do víkendu, aby jsi si je mohla užít......😉)

• jestli je poslala v úterý, to už dnes dorazí 🙂 a číslo balíku ti nedala? že bys mrkla na web ČP 😉

• ne nedala mi cislo baliku.. ale mam cerstve info.. ted jsem dohovorila s postou.. zadny balik tam nemam.. hm skvelý! 😠

• tak zítra 🙂

• hm tak to uz jsem si rikala tolikrat.. ted neverim ze mi to poslala.. preci neni mozny aby to postou slo 3-4dny...

• ale je, mě šel balík i deset dní.. a věř, může se to stát, posílám týdně tak kolem padesáti zásilek 🙂

• no ja prave taky..😞😞 no ale stejne to je fakt hnus uz mam tyden v cr saty a porad je nemam.. ja se jich snad nikdy nedockam

• ale dočkáš 🙂

• tak hlásím, že mi zimo napsal, že vstupují do závěrečných prací a šaty budou dokončené o víkendu a pak pošle obrázky tak sem zvědavá...

• pellullinka: no vidíš, super! jsem zvědavá 🙂

• Dobrý, tak se mi to už taky komplikuje. Před dvěma měsícema jsem si nechala šít bolerko u jinejch Číňanů. A Prej mělo bejt u mě za měsíc. V pondělí to byly 2 měsíce, pusinky mi napsali že to právě dodělali a že to pošlou, jenže že Shangai hostí Expo 2010 a že jim fungujou jenom 2 pošty, takže letecky to u mě bude za dýl než měsíc, takže mi to pošlou EMS, ale za příplatek v přepočtu 700Kč - za bolerko jsem dala 500. Což za 1200 se'zenu tady značkový. Takže jsem jiman napsala že jim odmítám platit víc jak jednou tolik a ať to urychleně pošlou. A přišla mi odpověď že to pošlou nejdříc ta tejden" Takže jak to tak vypadá, jse bez bolerka což je dost průšvih protože ty šaty musim mít s bolerkem - mám jizvičky po akne na zadech a ramenou 😞

• pellullinka: kdy si u zima šaty platila? dodržuje termín? já jsem u něho platila šaty 1. března, takže by se taky měly pomalu došívat ..

• alyssa.anna: to je nějaky divny... me poslali šaty ze Shangaje v sobotu. Sice tam do ted nekde lezely, ale vcera vecer prosly pres cinskou celnici a jsou na ceste ke mne. Navic mi muj cinan psal, ze cesta potrva tak 5dni. Nemam to pres EMS, ale yanwen- tak jim zkus napsat, at ti bolerko pres ne taky poslou 😉

• alyssa.anna: hajzlové žlutí! na to ani nejde nic jiného říct!

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov