Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Alka: a nezůstala ta spodnice třeba u té slečny co jí tvoje šaty poslali? jinak na tobě vypadají šatky mnohem líp než když jsi je vyfofila jen tak na zemi 😃

• nn tam nezustala, taky zadnou nedostala, uz jsem se ji ptala🙂

no holky s tou organzou to musime nejak vymyslet..ta se mi tam fakt nesikuje🙂 jinak jsem se docela smirila, a zase kdyz to vezmu na druhou stranu, tak mi slusi asi nejvic co jsem zatim mela na sobe🙂 a korzet jsem premislela ze tam nechám nandat klasicky a obycejny raminka(jako je podprsenka) mozna ze to mi bude sluset vic a aspon to nebudu tahat nahoru🙂

• jezis😃 premyslela😃 sem jeste asi hooodne mimo😃

• Sponzor fóra
  • akorat musim vykoumat jak ty saty zmensit.. jsou mi totiz trosku velky.. mely jsme to zasnerovany na maximum a ja mela tak 2cm volny kolem bricha... nevite jestli se to dá nejak zalozit?

• alka: mě se náhodou líběj a moc ti slušej...ono až budeš mít spodnici , tak to bude úplně jiný. co zkusit tu organzu přestříkat škrobem ve spreji? pak by měla držet a udělat tu šlehačku. nebo jsem koukala, že je dole ještě kus jako okraj, tak by se to dalo dalo odpárat a víc nařasit. myslím, že ta organza je taky ne moc hezká na tom umělým světle. venku za sluníčka bude krásná 🙂

• glumbi jj to mam presne v umislu, ji jakoby presit.. ptz je jen divne chycena a potrebuje se vic narasit🙂

myslis? no me tam prave ta organza dost desi😃 ze to je fakt levný.. myslis ze na slunicku to nebude tak sileny?zase se nechci lesknout jako ufo😃

No holky mam prvni vitezstvi, moje naprosto kriticka mamka rekla ze jsou krasný.. tak to mi staci a uz jsme spokojena😃😃

• alka: ja myslim že jsou krasny, počkej ještě na tu spodničku to pak bude ještě uplně něco jinýho, a ten korzet si myslim že ti neni kratkej proste je to ušity aby končil v pase a pas je kousek nad pupíkem 😃 jsou krásny fakt

• alka je mi ľúto, že po tom všetkom šaty nevyzerajú tak ako si si priala, ale snáď sa ti ich podarí upraviť, tak aby si sa v nich cítila čo najlepšie. Podľa mňa čiňanom robia šaty tohto typu /šľahačkové/ problémy. Skôr sa im daria tie jednoduchšie.

• jéé holky dekuju, ani nevíte kolik mi dáváte sil:.-) a radosti..byla jsem z toho zoufala ale jak pisete ze jsou hezky(to asi potrebuju slyset) tak uz mi pripadaji taky hezky🙂

• alka: určitě existuje něco, čím by se dala zmatnit, nějakej sprej nebo tak...aby vypadala líp...možná i tím škrobem by se to mhlo trochu zlepšit. každopádně když se koukneš do alb, tak spousta holek má sukni z organzy, když mají fotky ze salonu, tak je to děs, ale na svatebních je to krásný. to umělý světlo dělá strašně moc
    budou ti moc slušet a za ty nervy to stálo, budeš krásná nevěsta 😉

• glumbi, jééé dekuju 😬 se uplne cervenám🙂 to je krasny🙂 😵

• alkapinka : na fotkach nevypadaj spatne, sou pekny, slusej ti

• nečervenej se 😉 až se přešije sukně bude to bomba. a asi by to chtělo ty ramínaka, bolerko je sice krásný, ale představ si, že ve 30 stupních budeš v bolerku. nebo korzet nějak dovystužit, aby držel...

• no a to jsem bolerko nechtela, to jsem chtela jen na obrad jako modní doplnek.. jinak vubec😃 takze raminka jsou jasný, jelikoz jak je ten korzet nizko tak mi to dela divnej dekolt a jakoby hrozne dlouhej..tak se to musi necim rozseknout🙂

coz korzet drzi to jop, ale je moc vyrizlej po stranach takze mi vylizaji podramení prsa😃

• alkapinka: nechceš nám sem dát i nějaký detail té výšivky? 😉

• Sponzor fóra
  • great jj dám ale az odpo, mam je na domacim pc, ta vysivka je hezka.. ale musim ostrihat ty nite co tam vsude lezou😃

• alkapinka ;o) tesim sa, ze uz mas satky doma..ale na druhej strane je mi smutno. Vzdy to bola prva vec co som na fore pozrela;o) Ma alebo nema? ;o)))) Ale nie, srandujem, fakt sa tesim s tebou;o) Su pekne..stalo za to cakat;o)

• dekuju 😵

• Alkapinka: vobec nie su skarede, prave naopak su velmi, velmi pekne. A so spodnickou budu uzasne!!! Ta vysivka na korzete je super! Krasna nevesta z teba bude.

• alkapinka kolko € si zaplatila za saticky aj s postovnym? ak to nie je tajomstvo alebo aspon do posty mi to hod

• Ahojte, tie ceny co ma asapbay na ebay napriklad 139S to je aj s postou ci kolko vychadza cca posta na Slovensko? 😎

• juj nevim kolik je to eu ale bylo to 7300,- stim ze tam bylo hafo priplatku, bolerko a spodnice.. priplatky nebyly poznat, bolerko maly, spodnice vubec neprisla..😃

• 😞 dost vela

• ...tak ta cena je teda pecka 😐

• ako sa to pocita ked na stranke ma cenu 139 dolárov napriklad?

• kedze si slovenka tak 139 deleno kurz priblizne 139:1,3337=104,22 EUR ale musis ratat aj s postovnym.

• ivonka - ked si pozeras saty tak tam mas zalozku shipping, kde si mozes pozriet kolko bude postovne na slovensko... mna vysli saty na 90 dolarov a 100 dolarov postovne... mala som to ale dhl expres a mala som to za tri pracovne dni doma... (teda v prahe).

• dakujem kocky ja s ebayom vooooobec neviem robit, teraz si lamem havu ako si zalozit spravny paypal a naucit sa s nim robit a potom ako sa robi s ebayom .-)

• aj tak ked tam zadam slovensko sumu mi to nevyhodi :-/ ja som blond heeeelp

• super na dalsich mi to uz vypisalo 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    nájdete nás v Trnave, Trenčíne a Žiline
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.