Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • budem drzat prsteky aby boli podla tvojich predstav 🙂

• martinkaa: děkuju, neočekávám, že budou podle obrázku ale bylo by to fajn

• pellullinka:
    Myslim, ze to, ze ti nejdrive posle fotky satu jak jsou usite, je moc fajn. Asap tohle vubec nedela, takze pak kdyz saty prijdou, tak je to jedno velky prekvapko 🙂

• Sponzor fóra
  • bride2009 mas pravdu, ked ja budem objednavat, tak budem s nervami v koncoch 🙂

• martinkaa: U koho budes objednavat? Drzim pesti at je vse ok 😉

• bride2009: este neviem, vacsina si objednava u Asapa, tak neviem ci mam i ja 😐

• No nevim 😐 Myslim, ze uz to neni, co to byvalo... Me se zda lepsi ten zimolau, co objednavala pellullinka a taky luciq ma od neho saty a moc krasne a za super cenu!

• ked moja anglictina je mizerna, tak neviem, kto mi pomoze s objednavanim 😞

• tak zalezi jake saty chces, jestli bys chtela nejaky ktery maji primo v nabidce na ebay, tak to problem neni, to zvladnes 🙂

• a cez ebay si ho ako najdem?

• lebo hladam a hladam a nemozem ho najst

• uz som ho nasla 🙂

• Já si taky nechávám šít šaty u zima a zatím nebyl problém se s ním na čemkoliv domluvit. Asi není tak vytízen jako asap. A cena taky super. Uvidí se jestli dodrzí termín co slíbil (půlka dubna) a hlavně jak se mu šaty povedou. Určitě vlozím do alba. Ale zatím ho doporučuju (i na základě ohlasů holek co si u něj dřív objednaly)

• AHoj holky. Tak jsem "podlehla" a ty peníze za EMS za poslání bolerka jsem zaplatila. Připlatila sem tedy skoro 500.....bolerko s leteckým poštovným mě stálo 440Kč 😞 Takže bolerko za 940Kč :-/

• Mám dobrou zprávu pro zákazníky zimolau318, teď mi dlouho neodpovídal (chci po něm ještě závoj) a dnes mi napsal, že se vrátil z obchodní cesty a v pondělí jej pošle, takže se můžete těšit, že teď se to rozběhne naplno, nejen komunikace, ale i posílání fotek a šatů 😉

• Sponzor fóra
  • Baby kolko stoja saty od Zimolau spolu s postou?

• martinkaa: já jsem u zimolau platila za šaty 150 dolarů (asi 3000,-) a je to včetně poštovného. ale zatím čekám, takže nemůžu říct, jaký je výsledek.

• já mám u zimolau za 160 dolarů šatky a za 15 dolarů spodnici (včetně poštovného). 100dolarů jsem mu zaplatila předem a zbytek po dokončení šatů takze snad v půlce dubna 🙂 Taky jsem zatím na čekací listině.

• martinkaa : ja som objednavala od predajcu luckshops . Som s nimi velmi spokojna aj ked samozrejme drobne nedostatky sa najdu uplne vsade a za tie ceny ani nikto nemoze cakat,ze to bude usite ako od navrhara. Ja som platila 163 € a bola tam spodnica saty a zavoj vratane postovneho

• dakujem babenky, asppn sa viem v tom trosku orientovat, inac nasla som jedny pekne saty, kamoska sa v nich vydavala minuly rok, urobila by mi dobru cenu, keby som ich zobrala, hodim sem link a pozrite si ich

• moja draha ma tiez saty od zimolau318, zajtra ich posiela tak sme zvedavy ake budu nazivo 😉 v albume je pridana foto hotovych satociek na figurine 😉 stali 165$

• Cviko: šatky na fotce na figuríně vypadají fantasticky 😉. Vypadá to na hodně povedený kousek 😵.

• Cviko: nádherné šatky 🙂

• lollia: moja polovicka je zatial nadmieru spokojna 🙂 necakala ze sa mu az tak podaria, stuzka je trochu ina ale zas nikto nemoze cakat ze podla 3 foto usije presne ten isty znackovy model 😉 a ta cena neni nad cim rozmyslat, takto mozem kupit spalnu do noveho bytiku 😛 ked pridu, pridame foto aj na modelke 😃

• cviko: nedivím se jí, vypadají opravdu úžasně, líbí se mi i stužka - barva, šířka, materiál .... určitě pak dejte foto i na modelce 😉 . Pro mne zatím zimo předvádí mnohem lepší práci než asap.

• cviko, gratuluju, že vám to vyšlo 🙂 říkám, že zimo je šikula 😉

• lucique: sikula je a velkej 😉 len sme mali trochu nervy v tahu ked neodpovedal vyse dvoch tyzdnov na maily, ale potom sa vsetko vyjasnilo 🙂

• hele a zimo posílá fotky těch šatů automaticky nebo jste se s ním na to domluvili?

• pavlikce: dohodli sme sa s nim, zimo je jeden z mala s ktorym sa da dost vyjednavat a je ustretovy 😉 aj platbu sme rozdelili, 2/3 pri objednani a 1/3 po odoslani foto

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.