Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Holky nevíte co to znamená stav zásilky: out for delivery ?

• jej no jeste ze moje saty se asapovi povedli!Vcera sem je vyzehlila a jsou jeste hezci nez na obrazku 😵 😵 😵 Nekdy je asi opravdu vzit saty z jeho nabidku nez si vymejslet, kdyz vidim co s tim alkapinka ma za starosti.

• great.girl, -to znamena, ze mas balik na doruceni, takze kazdu chvilocku cakaj. ma ju kurier v aute. 😃 😎 😉

• Sponzor fóra
  • já mám zatím poslední info z pátku - Arrived at destination country, tak čekám, kdy nastane změna 🙂

• misicka1985, ide ti to cez DHL?

• to nevím 🙂

• doteď jsem sledovala na webu společnosti Yanwen Express

• jaaaaaj, tak tam neviem ako to chodi.

• holky já měla také ušité šaty od Asapa a byla jsem moc spokojená 🙂

Ale radím Vám míry dávejte o pár centimetrů menší - měla jsem šněrovačku a šaty jsem potřebovala ještě trochu stáhnout a už to nešlo (a šněrovačkou pár cm povolíte né? - to mi přijde,že v číně nechápou 😃 )

A pak si myslím,že připlácet za kamínky a kvalitnější látky je zbytečné!( já měla mít kamínky Swarovski a nakonec jsem měla jen perličky a flitry)

Ale stálo to za to šaty se všem moc líbily a já v nich byla celý den a bez strachu,že je zničím!

• Už mám šatky doma 🙂 jsou nadhernééé, detaily přesně jak na fotkach co jsem jim poslala, ale jsou mi velke 😞 přesně jak teď psala daggyna

• great tak to gratuluju..i kdyz ze jsou velke je nemilé..me jsou taky velké😞

• daggyna: týýjo, koukla jsem, šaty moc hezký! ale co mě úchvátilo úplně nejvíc, je ta kytice, úplně parádní! 🙂

great.girl : a foto? 🙂

• Great.girl: tesim sa s Tebou, dufam, ze vyskusat a odfotis. Ze su vacsie...chvalabohu, radsej vacsie ako male 😃 aspon nemusis chudnut 😃 odfotit a sup sup sem 😃

• misicka1985: se na něm pracuje 😉

• great.girl: ty výšivka i kytička na boku jsou fakt precizní, šatky vypadají doost dobře, máš z nich velkou radost, co? 🙂

• Sponzor fóra
  • Great.girl: wwwwwwwwwwwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu . pacia sa mi, paradne su, na tychto teda vobec nevidno ze ala cina...baby teraz mudrujte 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jup jup jup jupiiiii tesim sa s tebo normalne.budes kocka ako hrom.

• wau ty jsou opravdu krásný:.-)a jeste na tobe .-)(myslim foto)

• great.girl: tak tyhle vypadají skutečně ale hooooooodně povedeně, zatím snad nejvíc, co jsem tady viděla! Nebudeš náhodou po svatbě prodáva??? 😉

• jj jsem z nich nadšena! vubec jsem nečekala, že se mi budou libit, ale jsou mi volne 😠 měla jsem je zašněrovane uplně na max a stejně to nebylo ono... a to jsem si pri mereni 2cm ubala, protoze chci zhubnout 😃

• nějaká šikovná švadlenka ti je upraví, důležitý je, že dorazily a že se ti líbí! 🙂

• alka: nemam spodnicku, musim ji teprv poridit. Vypadam v nich bez spodnice jak zmokla slepice, takze zatim foto nebude 😞 ve stredu ma za mnou prijet svedkyne, tak to nejak kdyz tak zkusime naraficit...

• ja mam uz doma saty a su vraj nadherne... 😎 😃
    no som zvedava. 🙂

• 😃 tesime sa aj na Tvoje 😃 dneska same novinky

• tak ještě já 😃 ale tak doufám, že zítra tu budou! 🙂

• great.girl: přiznám se, že tvoje šatičky jsou snad jediné, které se mi ze zdejších BRMS šatiček od číňanů líbí. Těším se na fotku, až si je oblečeš 😵

• reklamka: my jsme na ně taky všechny zvědavé 😉 a taky na misicku 😃

• great.girl: u koho si dala sit saty?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• martinkaa: na ebay u prodejce jeffliu8000 😉 ikdyz z nasi komunikace jsem moc nadsena nebyla 😒 chce to napsat vsechny pozadavky hned na zacatku, na dodatecne pripominky vubec nereagoval 😠

• great.girl: uplne uzasne vyzerau tie saty a nedaju sa vzadu nejk presit aby boli uzsie?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    obliekame Vás aj ostatné dámy, ktoré s Vami zdieľajú Váš svadobný deň.
    Máme 50 % zľavu pre nich aj pre Vás na spoločenské šaty !
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!