Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • misicka1985: ja jsem taky zrovna nebyla doma, dali je mamce- ale nevim kdo jestli kyryr nebo posta 😐

Jinak jsem psala cinanovi, ze jsou mi saty velke- jak je to mozne a o s tim udela. Odpovedel at mu je poslu zpatky, ze mi je opravi... Tak na to kaslu, si zajdu k nejake svadlene 😛

• great.girl: nene, nedávat už z ruky, kdo ví, kdy by je poslal! 😃

• a jestli by je poslal

• Sponzor fóra
  • alka: mrkla jsem do alba, saty vypadaji na fotkach od Zuzany Sch. mnohem lepe, moc pekna barva, na svatebnich fotkach to bude vypadat urcite skvele 😉

• Ahojkyyyy dámy, JSOU DOMA!!! A jsou nádherný, bože, chtělo se mi brečet, jak jsou úžasný!!! Jsou sice dlouhé a korzet je moc volný, ale neva, jsou nádherné a jen MOJE! Fotky budou hned v albu. 🙂

• jééé, vážně moc krásný, číňánkům se teď nějak daří :o)

• jsou nádherné!!! Fakt se povedly!!!😉

• Ahoj holky, může se zeptat, na kolik takové šaty vyjdou? Já jsem v tom nějak mimo, vůbec jsem o tom nevěděla, že se to objednává.. tak by mě zajímalo, kolik to tak stojí, protože já dám za půjčení přes sedm tisíc... a to je jen za půjčení...

• jako, korzet se jim teda nepovedl tak dlouhý, jako je na předloze, což jsem sice moc chtěla, ale jinak není co vytknout, vlečka je taky super, vznáším se tu nad zemí 😃 a až budou upravený, jéje, to bude nádhera! 🙂

• misicka - fantasticke 🙂))) tak toto stoji za to 😃

• no popravdě, mně se zdá, že ten kratší korzet vypadá líp. Podle mého názoru dělá mnohem hezčí tvary, takže bych toho ani moc nelitovala :o)

• misicka1985: tak teda ty jsou fááááákt skvostný.... 😵 😵 moc se povedly, fakt nádhera 🙂

• misicka1985: nádhernéééé šatk 😉

• misicka, su nadherne!! 🙂

• krasne 🙂

• Sponzor fóra
  • misicka1985: fakt su prekraaasne!
    Baby, chcela by som sa spytat, ako dlho po objednani trva, kym saty prisli az k vam domov? mam svadbu zaciatkom jula, co myslite, stihla by som saty este objednat?

• monikponik - u mna tobolo cca 43 dni ale bol v tom cinsky novy rok... skus si to objednat cez ebay a oni sa posnazia aby to stihli 🙂

• monikponik: já poslala fotku šatů asi 10ti číňanům a napsala jsem, ze mám svatbu začátkem května (i kdyz jí mám az 12. června) a zeptala se, jestli stihnou šaty ušít a poslat tak, aby u mě do konce dubna byly. Podle odpovědi jsem si pak vybrala zimolaua - napsal snad nejkratší dobu dodání, cena taky ušla a navíc jeho dobré reference mě přesvědčily nejvíc. Psala jsem, ze šaty by měl odesílat nejpozději 15. 4. a minulý týden mi psal, ze šatky by měly být hotové 10. 4. Ted uz jen čekám jestli dodrzí, co slíbil 😛

• misicka1985: teeeeda, naaaadhera! Satky jsou uzasny i bez spodnice, opravdu se jim povedly! 😃 Zavist 🤔 😃

• liske: dakujem moc
    viruska3: aha, ten zimolau je na ebay? a usije akekolvek saty? podla fotky?

• teda holky, mame krasne saty 😵 cinani se ted pekne vytahli...jeste nekdo ceka na saty?

• mišicko šaty jsou úžasné!!!!!!!!!!!!!!
    pavlinkaaaa: já čekám na ty fotky a následné poslání 😞

• Ahojte holky, moc děkuji, mám velkou radost, že máte se mnou radost! 🙂 Nejraději bych se do nich zase navlíkla a už nesundala! 😃 😃 😃 Zítra si domluvím švadlenku, upravíme korzet a délku a můžu se z fleku vdávat! 😃

• misicka: jsou opravdu nádherný!!!!!!

• pellullinka: díky moc, mám z nich fakt ooobrovitánskou radost. a na ty tvoje jsem taky moc zvědavá, vypadají vážně luxusně, moc! 🙂 kdy ti slíbili je poslat?

• misicka: nejdřív mají přijít fotky. psal mi minulý týden že o víkendu je došijí, ale pořád nic

• s nima je to fakt na houby, já jsem byla už tak vzteklá.. škoda povídat. měli by se polepšit 😃

• misicka: no jo, kdyby radši napsal pozdější termín, ale takhle pořád jen čekám až pošle fotky

• tak jsem před hodinou a něco koukala z práce, co je tu nového a chtěla jsem napsat, že taky čekám na šaty. a jak jsem přišla domů, tak jsem měla na stole balíček z číny 🙂 takže já už mám taky šaty doma 🙂

• pavlikce: gratuluju 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov