Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • monikponik: já sem se s ním na tom vzhledem k předem domluvené platbě dohodla.
    platila sem nejdříve 2/3 šatů a po zaslání fotek sem je doplatila

• adelii: ahojky, mám jednu spodní vrstvu čehosi lehčího bílého, pak jednu vrstvu saténu a 5 vrstev tylu 🙂 Ale asi tu saténovou sukni odpárnu a pod to bych chtěla ještě bezkruhovou tylovou spodnici, uvidíme, co mi poradí krejčová

• ahojky holky, mám na Vás prosbu, na kolik Vás vyjdou šaty od číňana a jak dlouho trvá ušití? Prosím o informaci, chtěla bych také zkusit ušít šaty, ale nevím jak na to. Děkuji

• Sponzor fóra
  • darja: celá tahle diskuze je o tom, stačí se vrátit kousek zpět a pročíst si to...
    ceny se liší a doba ušití by měla být měsíc, ale může se to zpozdit jako v mnoha případech

• pellulinka: je tady moc příspěvků a nemám na to čas, bohužel, tak jsem myslela, že mi některá pomůžete, děkuji alespoň za odpověď co se týká doby

• darjas: moje šaty trvaly 3,5 měsíce, byly za 7200,- 🙂

• misicka1985: to abych teda už začala, ale jsou boží, jak se s ním komunikuje? Jak jste mu psala v angličtině?

• mě šaty zařídila artichoke, kdyžtak pošlu mail do IP 🙂

• darja: jasně chápu, moje šaty vyšly na 3800kč a trvalo to přesně měsíc, ale ještě je nemám doma, jen fotku z výroby

• misicka1985: děkuji za mail, můžu komunikovat v češtině?
    pellulinka: to je skvělá cena a máš šaty taky přes arti nebo nějak jinak jsi objednávala?

• darja: mám je přes jiného číňana než misicka a většina holek.
    já komunikovala rovnou s nima, v angličtině, ne přes prostředníka, přijde mi to lepší a nejsem žádnej angličtinář, stačilo používat google překladač.
    od toho číňana má šaty ještě lucique: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=523406&vReferer=%2Fphotos%2Flucique

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=3926892&vReferer=%2Fphotos%2Fcviko 
    a tyhle jsou také od zimolau

• pellulli, hezky jsi to shrnula 🙂 doplňuji, že mně šaty vyšly na 2800,- 🙂

• lucique: snad nevadí ten odkaz. Ale díky tobě mám krásné šaty i já...teda budu mít 😃

• nevadí, proto to tam přece mám 🙂 Už ti je poslal? Nebo se aspoň ozval?

• lucique: nene od včera nic....

• Sponzor fóra
  • pellulinka: a můžu vás poprosit pošlete mi kontakt na koho se mám konkrétně obrátit děkuji 🙂

• darja: přišla ti IP?

• Misicka: Ja by som tiez mala pat vrstiev tylu,ked mi ich prirobia,takze super....no uplne su tie satky nadherne,najkrajsie,co som tu videla 😉 😵 😵 😵

• pellullinka: děkuji přišla, moc hodná

• pellullinka: na fotkach vyzeraju saty uuuzasne difam,ze ti aj tak budu sediet 🙂

• gaerys: děkuju, taky doufám, že mi budou sedět!!!!

• uff, tak saty jsou na svete. Ale teda rozcilila jsem se ... Jelikoz jsem vcera nic nezjistila, tak jsem vecer psala zimovi, at mi to zjisti na jejich strane, jestli se teda neco nepokazilo. Cely den mi neodpovidal, tak uz jsem saty skoro odepsala, ale nastesti mi vecer odpovedel, ze to overoval, a ze pry podle mistni ems kancelare je to opravdu zadrzeno v praze na celnici a at si to tam jeste overim, ze je to divne a pry se mu to nikdy nestalo. A jen tak mimochodem se zminil, ze to poslal pres TNT (ackoli v prechozich mailech poslal odkaz jen na ems stranky). Tak jsem zkusila najit to cislo na tnt strankach a ejhle, nalezeno. Saty jsou tedy od 26.6. v Brne, kam byly prevezene z Prahy a od te doby tam kazdy den pribyl komentar, ze je to zadrzeno na sklade, ptz chybi dokumenty. Volala jsem na tncko, tam my to potvrdili, ze chybi faktura a ze celnici to tim padem nemuzou pustit dal. Kdyz jsem se ptala, proc me teda nekontaktovali, tak pry u baliku neni ani muj mail, ani telefon. Ale ze je tam postovni adresa ... Nechapu. Tak jsem psala zimovi, at mi asap posle fakturu, at to muzu preposlat na to tnt a snad do patu budu mit saty doma. Akorat by me teda zajimalo, co by delali s tim balikem, kdybych se jim neozvala.
    Takze, holky, pozor, az vam bude Zimo posilat saty, at nezapomene prilozit fakturu (pry tam mozna byla, ale ze se i mohla nejak ztratit cestou) a hlavne telefonni a/nebo emailovy dotaz na vas, at se vyhnete tomuhle stresu. 😉

• zimo a asap jsou nejak spolcený? 🤔

• myslim, ze nie 🙂 ale pri asapovi som mala teda aspon ten pocit, ze uz mau tieto veci zmaknute, kedze uz obchoduu niekolko rokov... 🙂 napriklad zvladau k tomu pripoit aj fakturu na nizsiu ciastku, aby clovek neplatil clo😃

• alko, to tě jen zmátl výraz "Tak jsem psala zimovi, at mi asap posle fakturu" - ASAP znamená As Soon As Possible = tak rychle (brzo) jak je to jen možné. Což je u Asapa docela ironické pojmenování 😃

• lucique aha🙂 no to teda 😃 😃

• 😃 omlouvam se za mistifikaci, to je deformace z prace a nemuzu se tech anglicismu zbavit ani v normalni mluve, pardon 😶

Luci, mas IP.

• jéé lucique mě v jednom emailu zimo psal, že mi pošle fotků šatů ASAP a já vůbec nechápala co to je 😃

• 😃 to věřím 😃

• Holky, objednavate saty primo na stranku landybridal nebo pres ebay?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov