Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • Bain, myslim, ze si to objednavaju najprv mailom u neho s podmienkou, ze on saty potom musi zavesit na ebay, aby mali istotu.

• ja som objednavala cez ebay ale nie od asap🙂bola to fakt rychlovka

• Asapa mužu jen doporucit!skvela komunikace, rychlé dodání, šaty nadherny a propracovaný, sedly uplne presne jen mi tam mamka nasila knoflicek na vlecku. Vubec nepadaly, nebyly tezky. proste nadherný 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • pavlinkaaaaa: s tím rychlým dodáním to bohužel neplatí pro všechny.
    Ale holky šaty jsou na cestě ke mě!!!!

• holky prosím kdo má šaty od zima, pošlete mi odkaz kde najdu zásilku. a lena.k moje tracking number taky začíná CT

• tak stránku už sem našla, a včera večer byly šaty expedovány z třídícího centra

• našla jsem balíček na tom EMS jak píšete, ale zimo píše TNT tracking number....

• Pellulinka: trckuj to tady a jako tracking number dej jen ta cisla, bez pismenek. http://www.tnt.com/webtracker/tracker.do?navigation=1&respLang=cs&respCountry=cz

• jé děkuju, já to tam dávala s těma číslama 😬 a napsalo mi to jen zásilka na cestě

• me se ten tvuj odkaz nezobrazuje, tak nevim, jestli jsi nasla, nebo ne.

• Pell, mas IP.

• lena.k: moc děkuju za zprávu, našla jsem to stejně 🙂

• Caute kocky, nejak je tu podozrivo ticho 🙂

• beatrice 🙂 tiez pozirujem... vsetkym ktory mali saty dojst uz dosli a tak uz tu nikto nie je 😞 ale tak baby ktore teraz cakate a objednavate ozvite sa 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja uz cakam dost dlho, uz ma to teda riadne serie. 😦 😦 zajtra ked neposle ten maly sikmac, tak ho pojdem vytahat za usi. 😬

• ja cakam ale na spolocenske. Zimo mi pisal, ze mu to bude trvat o dva tyzdne dlhsie, skoro som ho prizabila. Takze hotove by mali byt okolo 15. aprila a potom posle fotky. Dufam, ze budu ok.

• liske: já už jen čekám až dorazí a doufám, že to bude bez problémů

• no drzim vam holky palce... mna sa teraz svadba posunula.... drahy si zlomil nohu a je v nemocnici 😞 tak si hovorimz e stiham dat usti aj popolnocne.... kde dte si ich davali sit u koho a kolko vas vysli?
    diky a dufam,ze vam vsetkym cims kor pridu...

• liske: já nebudu mít popůlnoční šaty, přijde mi to úplně zbytečný. takže pokud se budu chtít převléknout tak do světlých kalhot a nějakého tílka...

• pelulinka - no aj sa priznam, ze mi to pride tiez zbytocne, hlaven ked viem ze draheho niekam na ples uz nevytihanem aby som ich este obliekla... ale on ma presviedca ze yb som si ich mala kupit... 🙂

• liske: tak je to na tobě, ne na příteli. Já bych penízky dala radši do něčeho jiného 🙂

• já třeba popůlnočky mám, ale koupila jsem je s tím, že vím, že je použiji pak i jindy, na společenské události, takže nemám až tak černý svědomí, že jsem za ně dala 2500,- 😃

• holky prosím vás, došlo mi, že zimo po mě nechtěl telefonní číslo, takže ani kurýr ho nemá. a jelikož sem mu dala adresu k babičce a nedošlo mi, že tam asi nefungují dole v paneláku zvonky, tak je možné že se kurýr nedozvoní a balíček nikomu nepředá.
    jak ho pak budu nahánět?

• pellullinka: na mém balíčku sice telefon byl, ane nikdo mi stejně nezavolal, kurýr to nechal u sousedky, když jsem nebyla doma

• misicka: dobře, ale pokud nefungují zvonky tak se nedozvoní a pokud ano, tak u babičky ve 12ti patrovém domě je docela blbý nechat balíček, už bych ho nemusela nikdy vidět 😞

• hmmm skus zavolat dopravcovi....

• liske: asi ano, až dorazí šaty do čr tak tam zkusím zavolat

• to je fakt, u nás je v baráku šest bytů, takže to bylo OK, ale podle mě by ti dali oznámení do schránky, ať jim zavoláš, nebo tak..

• misicka: schránky jsou uvnitř domu a dole je vchod na čip, takže by kurýrovi musel někdo dojít otevřít 🙂
    no myslím, že by šaty měly dorazit během příštího týdne když bude vše v pořádku a tak bude babička sondovat z okna 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov