Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • misicka dekuju, taky mi to s tou spodnici prijde o 100% lepsi🙂 ja jsem snima domluvena na upravy, ted uz jen to tam odnest..asi pristi tyden v uterý bych tam zasla🙂

• alkapinka, moc ti sluší, i ta barvička se mi moc líbí, fakt kočka 🙂

• 😬 se tu uplne cervenám🙂 dekuju, jj taky si myslim ze az se zuží korzet a daji tam ty raminka tak to bude super🙂
    no ta barva, za to jsem asi nejradsi ze se jim to povedlo🙂

• Sponzor fóra
  • budem nejkrásnější nevěsty.. všecky 😃

• alkapinka: s tou spodnickou je to fakt rozdil 😉 uz se tesim az budu mit i ja svou doma a zkusim si s ni saty

• great ja si ji nakonec koupila tady v cr a cinani mi posilaji penize a i na tech mailech je asi znát ze se jim ulevilo ze jsme to takhle vyresily🙂

• pellullinka: Ďalšie krásne šaty, nádherná nevestička budeš. 😉

• pelilunka: naaaaaaaaaaaaaadherne 🙂))

• alkapinka: 😃

• misicka1985 : no tak to je s tm datumom uplne jasne 🙂

pellullinka si neskutocna kocka su krasne 🙂)

• Ahojky, tak jsemzpět ze zkoušky šatů - kvůli úpravě. Musím říct, že paní krejčová na nich našla tolik, ale fakt tolik nedostatků, že mám chuť nechat si vrátit tak půlku peněz, oni jak mají šikmý oči, tak to i celý šijou šikmo! 😃

• misicka: ale vzdyt vypadas suprove ne? co je na nich spatneho?

• dole jsou křivě ušité - na jedné straně delší, ale to neva, jelikož se budou krátit, spodní vrstvy nejsou začištěné,a le pouze ustříhlé a sešité k sobě, korzet je celý křivý, každá strana jinak vypasovaná, kostice špatně přišitá.. no, čína 🙂 ale tak co už, s tím jsme musely počítat 🙂

• misicka: co t znamena zacistene? a je to vse opravitelny? na kolik ty upravy jeste prijdou?

• jj, je to opravitelné, v pohodě. cenu ještě nevím, ale tak snad nějak zlé to nebude, za 14 dní jdu na zkoušku, tak mi řeknou co a jak. Ale s tím, že budou třeba úravy jsem počítala, takže mi to nevadí. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte holky, máte někdo zkušenost s čínanem: jinsenianhua58, diky za odpoved

• tak už celkem realně zvažuji že do satu od činana taky pujdu...jen ty me saty jsem zatim nasla u 2 cinanu a jeden se mi neozval a tomu druhymu sem psala teprve dnes...svatbu mame zacatkem zari, myslite, ze se to da stihnout? objednat bych je chtela co nejdrive, protoze mi uz z toho hrabe....uz jsem si vyzkousela snad 30satu, prohlidla 100fotek o prstynkach ani nemluvim, takze to uz nechci resit a chci to vyresit.....mate nejake rady pro samotnou objednavku....neco co se da dopsat do poznamky, teda jestli tam neco takoveho vubec je....nechci si nic vymyslet, chci saty co nejvice podobne obrazku 🙂...holky ozvete se kdo budete ted objednavat nebo jste ted objednaly...diky

• plamenka: šaty ti ušijí i číňanci, kteří je nemají v nabídce stačí jim poslat obrázek 😉

• misicka1985 : to je uplne jasne ze je na tych satach vela nedostatkov a chyb. Aj na mojich som nasla a to je len oko amatera krajcirka uvidi dlasie, ale kedze to pri obleceni nevidno a na fotkach uz vobec nie, tak ma to neptrapi. Podstatne je ci saty ako celok vyzerau dobre. Ja budem tiez riesit ramienka aj volany a uvidim co s tym moja krajcirka urobi. Nemozme predsa pocitat s tym, ze to bude prvotriedna robota a ak s tym niekto pocita, tak bude velmi sklamany 😉

• gaerys: to je jasný, co bychom chtěly, za ty peníze 🙂

• už se čiňan ozval, tak pujdu do toho...bojim bojim 😉

• plamenka:ja sem se satama byla spokojena. nic jsme nepresivali. byli super. super sedeli jen na zadech jsme tam vsili maly klinek aby mi nebyli videt pod snerovackou zada. a asi bych do toho sla znova. stalo mi to za ty nervy 😵

• pavlinkaaaaaaa: jak dlouho to trvalo tvym satum (od objednavky do doručení domu) a od koho si objednavala?

• plamenka:objednávala jsem 29.1.2010 a doma jsem je měla 24.3.2010 a objednávala jsem u asapa přímo přes jeho stránky

• plamenka: já bych do toho šla taky znova!!šaty mám od čtvrtka, sedí výborně, jen trošku zkrátit krajku, jinak bez úprava 🙂

• pellulinka, mas naozaj prekrasne saty a sedia ti ako uliate 🙂 tu krajku staci podvihnut tam hore pod satenom aby jej okraj ostal zachovany, a to ani nebude vidiet. neviem ci tam mas spodnicku pod tym ak nie, este aj ta to trocha nadvihne. ale teda musim povedat ze sa cinankom skutocne podarili 😉 si v nich krasna 🙂

• pellullinka opravdu nadherny saty moooooc ti slusi hlavne mas perfektni postavu tak si je muzes dovolit.Fakt nadhera 😉 🙂

• pellullinka_Připojuju se ke chvále, nádherné šatičky. Opravd ti moc sluší a vypadáš v nich jako princezna. Tvůj manžel bude mít co dělat aby takovou krásu ustál a nezapomnél zavír pusu 🙂

• holky moc vám děkuju, strašně krásně se to čte!!!
    claire: jojo ta krajka se jen pod saténem stáhne, to nebude vůbec vidět. spodničku mám ale blbou, musím jí vyměnit! poslal mi tu se 3 vrstvami tylu a ta ty šaty neudrží tak jak by měla, takže musím zkusit klasickou kruhovou

• pellu: kolik váží šatičky? já už jsem si koupila spodnici tady v čechách a našla jsem takovou, která by šla pod ty tvoje. má kruhy a tyl až od boků, tak kdybys chtěla, tak písni do ip a pošlu ti odkaz 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov