Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • lucsynka: tak mě se asi nejvíc líbí dvojky...jedničky taky nejsou špatné, ale sukně je na mě asi moc ozdobená...ty co jsi vybrala se mi taky zdají že Ti nějak nesedí na prsou, takže ještě popřemýšlej 😉

• lucsynka - tak souhlasím s tebou že ty tvoje svatební z číny sou hodně smutný bohužel 😐 ale ty z té půjčovny sou krásný, sedí já být tebou beru jedničky nebo dvojky ty rezervovaný ti fakt nesedí na prsách 😉

• pellullimka: tak je pravda ze tu 2-kruhovu spodnicu ani nie je vidiet ze by tam bola. ak si chces byt ista co by bolo lepsie, treba vyskusat oba varianty, skus aj 3-kruhovu a potom porovnaj na foto. 😉

• Sponzor fóra
  • luscy tak teda ty z pujcovny jsou naprosto dokonalý🙂 to s eopravdu nedá srovnat🙂 me se na tobe nejvic libi ty prvni a ty druhý🙂

• http://obleceni.bazos.cz/inzerat/5756938/4-kruhova-nova-spodnicka.php
    co myslíte tahle spodnička? má už širší ten kruh...ta 3 kruhová má skoro stejný průměr jako ta 2 kruhová

• No s farebnymi u cinanov je to asi vzdy problemove. Mne dnes poslal Zimo fotku mojich siat a stuha, ktora mala byt kremova je priserne cervena ale slubil, ze to vymeni a zajtra posle fotky s kremovou stuhov, tak dufam, ze to bude super. Inak saty su krasne, teraz len dufam, ze skoro pridu a budu mi sediet 🙂

• veronicka: tak šup s fotečkama do alba!!

• holky, takhle 3 kruhová má průměr 89, ta si myslím by byla super, co myslíte?
    http://obleceni.bazos.cz/inzerat/5789038/Nova-kruhova-spodnicka-3-kruhy.php

• lucsynka: který čínan ti šil ty saty???

• pellullinka:tu spodničku mám a nic moc...strašná kvalita,nakonec ji budu mít z pujčovny má stahovací část kolem bříška a boků a sedí supr...tahle mi neseděla vůbec...vyhozený korunky,alspon pro mne. 😞

• sarka: tak já mám tuhle dvoukruhovou a dobrý, jen mi přijde malá...ach jo, asi budu muset do salonu.
    Holky máte některá zkušenost, že jste přišla do salonu se svými šaty a potřebovala jste něco k nim? třeba jako já spodničku?

• pellullinka:s tím zkušenost nemám,šatičky jsem si v salonu koupila,botky tady a spodničku si tam půjčím.

• Prave som pridala fotku do albumu, dufam, ze ok.

Pellu: ja som mala jedny plesove, ale boli bielo ruzove, tiez cez ebay a potrebovala som spodnicku, tak som zobrala saty a v pohode som v salonoch skusala aka je najlepsia a v jednom mi saty aj upravovali.

• plamenka: to nevim, objednavala jsem je z mimibazaru 😐

• Ahojte, aj ja som si objednala saty. Sice som za ne dost priplatila ale mala som saty zajednane aj v salone (pre istotu) a tie co prisli sa mi teda pacia viac. Pozrite moj inzerat na bazari su tam foto. Keby niekto chcel tak mozem este poslat.

Noo ja som sa tiez bala aby mi neboli kratke a praveze centimeter dva by som este ubrala aby sa nevlacili pozemi, lebo potom sa krcia... samozrejme.

drzim palceky..

• Sponzor fóra
  • holky tak mi psala jedna slečna za slovenského beremese, že si zkoušela originály mých šatů a že ani v salonu neměla sukni větší, že ty šatky takhle prostě mají být.
    snad jí nebude vadit, když vložím odkaz na její album, kde jako poslední jsou ty moje, jen originály http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=&vImageID=3948078#navigator
    a navíc sem teď zjistila, že u té spodničky jdou ty obruče trochu víc roztáhnout, tak to zkusím až bude mít mě do nich zase někdo navlíknout

• jééé pellu ty jsou krásný, fakt se dost přesně trefil čínan s těma tvýma. 😉

• glumbi: jojo taky na to koukám 😃

• pellullinka: tak takhle jsem do jednoho salonu psala a neobtěžovali se ani odepsat...tak si nechám holt svou malou 😃

• lucsynka : ja som si ich nestihla pozret, bo som sa tu dostala az dnes 😞 skoda hmm rada by som videla a hlavne ked to tu baby tak chvala

• veronicka : zimo ti sil svadobne saty? ty si budes mat kratke satky? 🙂 malokto ma kratka alebo to su spolocensske? No inak ta stuha ma dddaaaaaaaaaaaaaaaleko od smotanovej a hadam vymnei to je nieco ako tehlova abo tak

• gaerys: ktere jsi chtela videt? jestli ty z pujcovny, neni problem je sem jeste na chvilku dat.. 😉 kdyztak se ozvi.. 😃

• lucsynka: hej hej tie z pozicovne tie co ti prisli od cinana som videla ked si ich tam mala. Prave preto, ze to chcem porovnat aj ja 😃

• gaerys: tak saty z pujcovny jsou tam.. 😉

• holky jak jste platily ty saty pres internet cinanum??? pres Paypal?

• o vikendu jsem se zaregistrovala na ebay a na paypal jsem si zalozila ucet, na svem uctu mam penize, ale na tom paypal mam porad 0kc, diky za radu

• gaerys: su spolocenske a ani nie su biele, je to taka svetlucko modra. No on si myslel, ze to chcem farbu cislo 7 a ja som mu pisala 67. No co uz, dufam, ze to vymeni a rychlo ich posle.

Ozaj, kolke vam trvalo dorucenie od zaplatenia? 🙂

• plamenka: no musíš si tam zadat, že ti paypal může strhnout 50kč z tvého českého účtu a pak až to uděláš, tak na tvém českém Ti u stržení položky 50 kč bude napsáno 4 místné číslo např: PP* 1234 a to 1234 pak zadáš na paypalu...

• pak bude paypal aktivní a ukáže Ti, že tam máš "nabito" 50kč 😉

• proč 50Kč? to je nejaky vstupní poplatek nebo tam mam zadat rovnou tu castku, kterou budu platit za saty?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov