Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • já jsem taky spokojená, svatební jsou naprosto dokonalý, jen tu spodnici neposlal, ale to neva, mám stejně jinou 😃
    šaty pro družičky a svědkyni jsou úúúžasný, moc povedený
    jen se mu trošku nepovedly moje na převlečení, ale to se dá lehce spravit se šikovnou švadlenou
    opravdu jen a jen doporučuju, mě přijde kamarádka zašněrovat odpoledne, tak sem pak dám fotky

• glumbi: koukala jsem v tvém albu a všechny šaty jsou úzasné. I ty na převlečení. Těším se na fotečky.
    Hlavně ze vyplnily naše představy!

• viriska: jj oni krásný jsou, ale nějak mi nesedí přes boky, ale jak už jsem psala, to se dá bez problémů upravit
    už aby tady byla kámoška 🙂
    ty tvoje jsou taky krásný...už se těším na fotky v reálu 😉 a určitě budou lehčí než ty moje...ty váží 6 kilo 😃

• Sponzor fóra
  • tak jsem ráda holky, že máte ze svých satecku radost....tesíme se na fotky!!!

• obě máte od zima?

• plamenka: já je mám od zima

• plamenka: já taky 😉

• baby, tesim sa s vami zo siat, a cakam na foto 😃 vazne pomyslam nad sitim siat u zima, aj ked stale kusok vaham, ci budu dobre a pod. no uvidim

• kocky uz sa neviem dockat fotiek 🙂)

• holky, jsou v albu 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• glumbi, nadherne...budes krasna nevesticka...a aj tie na prezlecenie su skvele, ale na tych bokoch ozaj treba zuzit 😉 , ale inac kraaaaasa

• glumbi wau na tebe vyzeraju sto krat lepsie ako na tej figurine aj tie na prezlecenie su mnamka, ja by som ich brala vsetkymi styrmi aj hned

• kacennnka: ty druhém jsou mi velké přes boky, mám tam ruce, tak to není tak vidět 😉

• Sponzor fóra
  • holky děkuju 🙂
    jj zabrání je detailek, stejně si budu nechávat od švadleny našívat očka na vlečku a na jednej straně si přišlapuju krajku, tak to chce trošku zabrat i tu, ale jinak jsem naprosto spokojená 😉

• kacennnka: 169 US tj cca 3500 kč

• hlavně bych chtěla poděkovat lucique a pellu, bez nich bych to nezvládla a ani si na to netroufla! děkuju!!!

• glumbi: jsi překrásná nevěsta! Nádherně ti sedí. Ty na převlečení jsou taky úzasný! 😃

• glumbi, satky su prenadherne a velmi ti svedcia 🙂 budes krasna nevesta! 🙂 zimo sa tusim opat vytiahol 😉 podla mna by bol doslova hriech poziciavat ich za 500€ 😉 pekne su aj tie na prezlecenie ale zuzit potrebuju urcite, to s anejako sekol s rozmermi? ale vzdy lepsie zuzit ako naopak 😉 aj tie pre druzicky su pekne, tak toto mu naozaj vyslo, mozes byt fakt spokojna 🙂

• inak ta cena je super! ved len latka co by tu alebo u vas stala keby si ju kupovala a to este plus latka na podsivku, ozdoby, kostice a pod., a navyse vyzera to ze je to aj pekne usite 🙂 tak to sa fakt oplati 😉

• bomba!!! krása!!!! máš pěknou postavu a šaty ti moc sluší!!!

• Me se taky siji svatebni saticky. Kamaradka mi doporucila stranky, kde jsem to mohla zaplatit na cesky ucet, protoze nemam zkusenosti s ebay, tak se juknete uz se mocinky moc tesim 😉
    http://www.satylucie.cz/?it=CZK1163-45-10101010-Svatebni-saty-Denisa
    dodam fotecky az budou doma 😃

• glumbi: mas na sobe i spodnici, ze? taky od zima? jak si s ní spokojena???

• petula001: pěkné, jen ta cena je trochu nekde jinde

• petula - pekne 🙂 osobne si myslim ze to objednavaju tiez z ciny, akurat si tam nahadzuju 😠 preto je ta cena vyssia

• claire767 jo ja vim, ze jsou z ciny, ale kdyz jsme byla v salonech tak po me chteli 5tis jen za pujceni tak mi to prijde jako slusna cena a mam k tomu i rukavicky spodnicku a takovy ten ochranny pytel za tu cenu. Tak uvidim kamaradky saticky byli opravdu okouzlijici 😉

• glumbi-gratuluju jsou fakt nádherný.

• glumbi, super, mám radost, že ti to vyšlo, moc ti sluší, i ty na převlečení jsou parádní 😉 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov