Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • louisiana: mne tiez absolutne neodpisoval, tak som si satky objednala u ineho predajcu a su perfektne 😃 A komunikacia s tym novym predajcom bola uzasne, na kazdy e-mail odpisoval do 1/2 dna.
    Martinkaa: myslim si, ze Asap je uz menej spolahlivy ako pred par rokmi a niektore dievcata tu na to doplatili.

• sti_nulka a u koho si si obejdnala saty?

• Ja som si objednavala cez predajcu www.cloudshow.com a konkretne cez e-bay http://stores.ebay.com/cloudshow-club  Zaplatila som 22.3 a prisli 28.4. takze len 1mesiac. Komunikacia s predajcom bola excelentna. Vrelo tohto predajcu odporucam. Cena siat, bolerko, zavoj, spodnicka a postovne 170 EUR.

• Sponzor fóra
  • Saty mi samozrejme usil podla obrazku, ktory som mu poslala 😃

• Holky, koupili jste u Zima spodnici? Kolik jste za to platili? 🙂

• Tak si to predstavte!!! Stacilo raz pohrozit, ze v nasom slovensko-ceskom chate ho ohovorim ze je nespolahlivy...a hned mam fotky siat!!! A ake su krasne!!! Este som zvedava ake budu naozaj a kedy mi dojdu!!!

• Baby, ja som taka rada, uz len prezit ten stres kym mi dojdu a ci mi sadnu!!!!!!!!! Skusim ich dat do albumu...som zvedava co na ne poviete!!!

• luisiana: 😃 uz to bolo na case, mne sa tiez neozyva...

• babuum: pisala som mu kazdy den aj 2x...prave som si otvorila mail, ze mu napisem, nech mi teda posle peniaze naspät...a co nevidim? mail od zima. Ale bez komentara 🙂 asi ma uz neznasa....a to som mu este povedala ze do snurovacky potrebujem vsadit latku...som zvedava ci mi to tak posle...hihi
    Ozaj a baby ktore mate saty s vleckou (skoro vsetky :o)) da sa ta vlecka od zima vypnut, alebo to je treba dat si ist spravit ku krajcirke?

• jůůůj... já už je taky chciiii hihi... 😒

• Holky, tak si to tak ctu a lehce me prepada nervozita! Predminuly tyden zimous psal, ze satky budou hotove pristi tyden a NIC! Tak jsem mu vcera psala, jako velice slusne a porad v klidu, ze jako kdy to teda bude a porad nepise, tak nevim 😠
    Uz jsem taky premyslela, ze mu mirne vyhrozim pomluvenim-jako louisiana, tak vidim, ze to funguje 😎 dobry napad 😃

• No, asi to jedine na neho plati, tak mu daj karon!!!
    Mne uz aj odpisal s tou latkou medzi snurovacku a chrbat. Vraj ju samozrejme spravil, len ju nedal do fotky. Tak uvidime. Napisala som mu nech mi tie saty posle este DNES...a uz neodpisal 🙂

• Inak baby, mam ich v albume. Ocakavam kritiku 🙂))

• jej... ty vypadají nádherně.... 😵 😵 😵 to už se těšíš viď... 😉

• louisiana: teda nadhera!!!!! uplne me z toho mrazi po celem tele, vazne 🙂 opravdu krasne saticky 🙂 jejda, ja ti zavidim 😃 uz se nemuzu dockat svych fotecek (snad nejake budou 😞 ) SUPER !!!!

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• yanicka: jasne ze sa tesim!!! uz len preckat kym dojdu
    karon: diky moc, neboj aj Tvoje budu krasne

• lousiana : děkuji 🙂 doufam....

• louisiana: divam na ten original a rekla bych, ze se mu TEDA POVEDLY !!! superos!!! moc se mi libi 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• louisiana: ty už jsi je smazala? já u tebe žádný album nevidím ...

• louisiana, aj ja som ich chcela vidieť 😞

• louisiana : mně ZIMO taky nějak nepíše

• No, album som uz smazala...aby sa neokukali :0) ,,,,,ale ked chcete zajtra ich tam este na chvilu vlozim. vysli ma na 140 dolarov. som zvedava kedy ich posle.
    socina: bombarduj ho emailami...aspon ja som to tak robila za kym neodpisal...inak neviem co na neho plati. Kazdopadne by som ho uz nabuduce prosila, aby dal saty na ebay. to je vacsia istota. drzim palce

• martinkaa - no ja som za asapa 🙂 mam ceznich svoje satky uplne uzasne 🙂 Kupila som ich cez ebay, mala za mesiac a kusok doma (tyzden mali volno na ich novy rok) a odpovedali na maila uplne svizne stale a hodne sa snazili... Ked som povedala ze ponahlam tak ich spravili dokonca o tyzden skor ako povodne hovorili... Na tom presne vidiet ze ked si ich kupujes cez ebay snazia sa omnoho viac... Vela stastia...

• Bain, kupovala jsem u Zima sponici a platila jsem 10 dolaru. Ale pozor, Zimo jeste vsiva tylovou spodnici do satu (resp takovy pruhy naraseneho tylu), takze nekdy spodnice neni treba. Ja jsem poprve zkousela saty s tou vsitou a zaroven objednanou volnou spodnici a uz to bylo moc. Takze jsem tu vnitrni odparala, ptz mi ta druha vyhovuje vic.
    Jeste k Zimove siti, nevim jak kteri prodejci, ale Zimo vsiva i podprsenkovy pasek, sice takovy tenci, ze salonu jsem zvykla na sirsi, ale vsiva.

• Saticky od Zima su znova v albume.
    Pisal tuto noc o 1: "I will ship it out this afternoon (it's morning here)" Akoze dnes vecer ich casu to posle?

Baby a chcela som sa spytat, ta vlecka sa bude dat vypnut? alebo mi to musi dorobit krajcirka?

• louisiana, máš prekrásne šatičky! naozaj sa podarili!!!

• dakujem 🙂

• louisiana: nádhera, je to kluk šikovnej 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov