Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Dakujem Viruska
    Tvoja vlecka sa da vypnut? alebo ju budes mat stale spustenu?

• Tak mi Zimo už napsal, už řešíme jen detaily. pak poslat peníza a bude se šít

• Lousiana ... sú Božské ... gratulujem ale ten kus látky pod tou šnúrovačkou mi chýba, dobre, že si mu napísala aby Ti ju tam dal ... 🙂))))

• Sponzor fóra
  • Louis, me na satech ocko na vlecku chybi, svadlena mi ho bude dosivat.

• Platili jste za šaty ziomvi někdo jinak než přes paypal? 🤔

• sti -nulka
      dívala jsem se na ty stránky ....ale nejdou mi zvětšit ty obrázky !!!!
     jak získáváš informace o těch šatech ........--..to co je na obrázcích je nulová informace !!!!!!!!!!!!!

• lousiana: Zimo mi tam bohužel neudělal knoflíček na vlečku, ale včera jsem nesla šatky ke švadleně na zkrácení a ona mi ho tam dodělá. Jen říkala, že to nebude tak krásně seplé, jako kdyby se to udělalo už při šití. Takže rada pro ostatní - chtějte od číňánků knoflíček pro připnutí vlečky, hlavně u šatiček s více vrstvama jako jsou ty moje

• dalizza: pozerala som ti to a ked si kliknes na weddingdress tak na tej prvej strane tie obrazky nejdu zväcsit, ale na ostatnych stranach uz to ide bez problemov. Staci len podrzat myš na obrazku (neklikať naň) a on sa zväčší. Ale tie ceny čo tam maju su fakt len orientacne. Ked im posles obrazok tak cena bude ovela nizsia ako uvadzaju na tej web.stranke.

• Baby neviete, kde by som zohnala tuto spodnicku?
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3992433&vReferer=

• ja som ju kupila od asapa -> http://www.asapbay.com/hs/petticoat.jpg - tu je vyber. Objednavala som ju ale so satami, tak neviem ci sa to bez nich oplati..
    Treba na ebay hladat heslo \"petticoat\" - vyhodi ti to kopec inzeratov.
    Inak tento tvar odporucam!! - utly pas, pekny zadok a saty pekne drzali 🙂)

• viruska3: já sem zimovi o knoflíček na vlečku psala a stejně ho tam nemám 😞 takže taky budem muset knoflíček došít

• Baby, Zimo mi poslal cislo zasielky:
    CT193562193CN
    Kam to mam zadat? Nejaky link? Dikes za pomoc

• a mě už týden nanapsal.... 😞

• yanicka, bombarduj ho mailami. on tam sedi, pred chvilkou mi napisal! podla mna neodpoveda, lebo asi nestiha dodrzat terminy...

• taky jsem mela pozadavek na knoflicek, a taky mi ho nenasili, nastesti saty uz jsou celé opravené a mam tam také nasitý knoflicek, dokonce tam mam 3 aby tu obri vlečku dobre zachytili

• Sponzor fóra
  • louisianko...mno řekla jsem mu termín svatby o měsíc dřív pro jistotu... a kdo ví, jestli to nakonec bude stačit... tak hlavně, aby je šili 😦

• Prosim poradte s tou zasielkou! nasla som vo fore: http://www.tnt.com/webtracker/tracker.do?searchType=CON&respLang=cs&respCountry=cz&sourceID=1&sourceCountry=ww&genericSiteIdent=&navigation=1&plazakey=

ale tam mi to vyhadzuje ze zasielka bola dorucena vcera, miesto GRACE-HOLLOGNE! to je blbost 😞

• 😃 😃 😃 noo kdo ví, kdo tvoje šatky už nosí

• to neni smiesne 😞

• to byla jiná zásilka neboooj

• no ja neviem, uz som samozrejme napisala Zimovi, ci nezamenil adresy...uvidime yanicka komu sa ozve skor, ci tebe ci mne?
    u mna nic nemoze ist hladko 😞

• jééj tak to jsme na tom stejně... 😉 ale opravdu věřím, že to nějak zimo popletl.... a šatky jsou zítra doma... 😵

• louisiana: musíš na tnt zadat jen číslo bez písmen, pak ti to najde tvou zásiku 😉 koukni na odkaz, to je tvoje zásilka
    http://www.tnt.com/webtracker/tracking.do

• nee počkej fakt je to blbě...asi ti napsal špatné číslo

• 😞((( asi...uz som mu pisala...ale on este stale nic! Diky glumbi, uvidime ci je to cislo zle, alebo moj balik zaslal na inu adresu 😞

• podle informací ale šel ten balík z antwerp, takže to není od něj a hlavně by odeslán 10.5 a došel 11.5
    určitě spletl číslo

• fakt? tak to je super sprava!!! DIK. ja som sa pomylila...myslela som ze dosli do antwerpen.
    aj tak su to stresy!!! uff...dufam ze zimo coskoro posle nove cislo! dam vediet

• Ahojte ako sa posiela mail predajcovi s otázkou či by dokázal ušiť šatky podľa môjho obrázka a s cca cenou za ušitie ? ... obrázok šiat mu pošlem v prílohe mailu ? 🙂

• gabika: no normálně obrázek do přílohy a chtěj vědět cenu, jak dlouho je bude šít, poštovný. jestli budeš psát někomu, kdo není odzkoušenej nech si od něj poslat fotky podobných šatů a taky pokud chceš mít trochu jistotu, tak se sním domuv, že mu zaplatíš jen část šatů a po tom, co pošle fotky hotových šatů pošleš mu zbytek peněz 😉 hodně štěstí

• Fúúúha ... ĎAKUJEM Glumbi ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov