Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • to stopro .... škoda, že jsem si neobjednala od něj taky .... babuum vyšivka je nádherná ... šatičky fakt krásnýýýý .... já jsem nadšená i za babuum

• nebo bysme mohly udělat přehlídku 🙂
    tímto bysme měly poděkovat hlavně lucique - krůkopnici Zima 🙂
    plamenka: hlavně, že se ve svých šatičkách cítíš dobře. třeba přístě 😃

• to jo, to jsem ani nevěděla, kdo ho objevil, pac dřív holky měly od asapa ... takže LUCIQUE dííííky za všechny spokojeny holky 🙂

já sem se svýma šatičkama taky spokojená, čím dál víc se mi líbí 🙂 jen ještě dořešit tu spodnici a mamka je bude muset trochu upravit, délku a tak a taky je oprat at sou pekne vonavoucky ... uz vidim, jak je budu sušit za barakem na šňůře 🙂

• Sponzor fóra
  • plamenka: já si je nechám vyčistit v salonu. bojím se že bych je zkazila 😃

• tak holky honem sem s tou fotkou :o)

• a uz si glumbi někde domluvena ... doma v Hradci?

• ještě pořád nevím jak s tou spodnici 😞 ... jestli si ji pujcovat v salonu nebo si ji koupit na netu

• plamen: já jsem s jí koupila... těch 700 už není tolik...
    v budějovicích, sestřenka se vdává v pátek a domuvila to tam od kud má ona šaty...ale v praze prej v kleinodu čistí šaty.

• babuum: šaty jsou božský!!!!!!!!!
    Taky děkuju Lucique, protože mi pomáhala v začátcích a šaty jsem si objednala jenom díky ní....

• babuuuuuum: juuuuuuuuuuuuu, krása, sluší 😵

• ty mas glumbi tu spodnici s tou gumou do pasu? kupovala si bez vyzkoušení, že 🙂

• diky holky, taky jsem nadsena 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• plamen: nene mám na zavazování. a kupovala jsem jí bez zkoušení a je super

• babuum, fakt sú prenádherné tie šatky!

• Sponzor fóra
  • kacennnka: uz to tam je 😉

• bomba!!! naživo krásné na fotkách taky!!!

• babuum: moooc krásné 🙂 zdobení se povedlo

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• babuum: velmi krasne, jedny s najkrajsich ake som od zima videla!!! tesim sa s tebou

• babuum: krásné šatičky 😉

• kacennnka: je to kombinacia 2 siat, pronovias - roble a vrsok z w1model 3012... ale su krajsie nez som si ich prestavovala... urcite chod do toho a niektore baby si objednali organzove saty, skus prejst ich fotky 😉

• louisiana: a kedy uvidime tvoje saty??? 🙂

• babuum, máš fakt úúúžasný šaty 🙂 úplně dokonalá výšivka

• babuum: Moc krasne saty a skvele Ti sedi!

• babuum, super, moc povedené šatičky a krásně ti sedí 😵 Zimo už z těch Roble musí šílet 😃 Ale aspo%n už je dovedl k dokonalosti 😉

Všechny spokojené holky (Pellullinka, Plamenka a další) RÁDO SE STALO 😉 Plamenka, tvoje šaty jsem nějak prošvihla, nebo na fotky se ještě čeká? Sem s nimi! 🙂

• babuum su krasne a svedcia ti!
    glumbi, ty mas aj po polnoci biele saty? tie tiez vyzeraju ako svadobne.. tiez nad niecim takym rozmyslam, lebo sa neviem rozhodnut medzi dvomi datami.. mam ich v albume..
    tak ze by som si dala na obrad 1 a po polnoci 2 he 😃D

• pridala sem svoje saty ... omlouvam se za kvalitu fotky, ale mam ten jiny pocitac a nemam tam stejne programy na upravu fotek

• lucique: divala sem se na tve album ... to predsvatebni jsem uz videla, jen jsem si to nespojila .... moc pěkny svatební fotky a saty nadhera!!! jinak mam stejny typ účesu - délku i barvu vlasů ... a porad nevim co s něma ... ale jsem rada, ze jsem nasla vzhledove podobny typ - tebe 🙂 ... moc ti to slušelo .... neuvazovalas o čelence?

• babuum - opravdu nádherné šaty 100%
    kacennnka - mě se taky líbí šaty s tylovými sukněmi, ale upřímně zatím sem ještě bohužel od číňánků neviděla takový, který by se mi líbily. Přijde mi že ten tyl na té sukni dají málo husto a vypadá to blbě..ale třeba by to zimo zvládl...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov