Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • louisiana: krááásný, gratuluji ti ... taky od zima?

• holky jen takový dotaz..ten zimo na kterýho je tady ten odkaz tak na těch svých nabídkových stránkám má hrozně málo modelů 🤔 takže se všechny šaty šily podle zaslaných obrázků? musím fakt říct, že jak sem u některých šatů z číny tady byla na pochybách tak od zima jsou zatím fakt všechny krásný a sednou... 😵

• louisiana: krásné, ještě obléct 😉
    kata267: moje jo 🙂

• Sponzor fóra
  • louisiana su krasna... este ty sa nam v nich ukaz! 😉

• louisiankoooo ukaa na sobě 🙂 ale vypadají super.... s ozdůbkama si vysloveně pohráli.... 😵

• fotila som sama...ale na buduci tyzden pojdem ich dat skracovat ku krajcirke, tak jej poviem aby ma v nich odfotila 😉 som rada ze sa vam pacia 😃

• plamenka: ano, moje su tiez od zima

• kata267: moje jsou taky podle obrázku

• Ahoj, chci se zeptat kdo uz saty pral, neponicil se korzet nebo nezdeformovaly se kostice? Na jaky program a teplotu jste saty praly? Bojim se, aby se latky (taft a tyl) nesrazily...

• baiser, ja som saty prala, normalne v pracke na 30°C nic sa im nestalo, neopadali kamienky ani sa nezbehli..

• Holky Zimovi jste platili celou částku hned nebo zálohově?

• zuzicek - já celou 🙂

• baby a prosim vas ak sa smiem spytat, kolko cca vas saty vysli? dakujeeem

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennnka: to je ze pár babek, když vemeš kolik by si dala za půjčovné.

• Sponzor fóra

• kacennnka: poradim ti, chod si ich vyskusat do salonu...a uvidis ake su a ci ti sedia. Ja som bola zo salonov sklamana, bola som napr. v BA v Nicole...tie saty vyzerali otrasne, ako keby ich uz cele mesto malo oblecene aspon raz. hroza. preto som si objednala cez zima...no a ak sa ti zimove nebudu pacit, vzdy si mozes pozicat zo salona...je to len na tebe

• kuk, je tady nekdo???

• jo jo je

• já jsem tu taky, občas 🙂

• Měla bych dotaz pro ty, co už šatičky mají doma - jak dlouho jste čekaly, než šatky přišly? Myslím od odeslání v Číně. Mně putují od předminulého pátku (tj. od 28. května), podle EMS trackingu jsou už týden odeslané ze Šanghaje... Tak jestli mám být nervózní anebo zbytečně stresuju, že se ztratily 😃

• beruska: já jsem si objednávala z číny spodnici a podle čísla byla taky odeslaná ze Šanghaje a pak se něco přes týden nic nedělo, stále stejný stav. zkoušela jsem teda zadávat číslo zásilky do systému i dalších přepravních společností a nic. a pak byl ve schránce lístek z české pošty o uložené zásilce. spodnice byla tam, ale na balíku bylo původní číslo přepsané na nové, takže proto jsem ho nemohla nikde dohledat. tak ještě vydrž 😉

• beruska: mně to šlo taky tak dlouho, vydrž 😉

• zadej si do EMS trackingu číslo EE108698271CN a uvidíš, jak dlouho mi šly. Jakmile se dostanou do ČR, tak to bude hodně rychlé, to tě můžu uklidnit 😉

• mně to šlo TNT - odesláno v pátek a ve středu byly šatičky doma 😬

• beruška: zkus se podívat na TNT a napiš tam číslo bez písmenek.
    mě šli šaty rychle, necelý týden myslím

• Holky, nevíte co má dělat v létě dolar? jsme se dívala, ze pořád posiluje 😠 chtěla jsem si k šatům ještě objednat bižu a teď nevim...

• mne sli DHL odoslane v stvrtok vecer v sobotu v prahe 🙂 Ale zial cakali do pondelka na preclenie 😞 V pondelok o jednej u mna 🙂

• já jsem je měla taky strašně rychle doma. ve čtvrtek odesláno, v ponděi v praze a v úterý doma...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov