Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • errilo - ona už má hozený fotky v albu tak se mrkni jak jí sedí 😉

• jeeej kata dakujeeeem idem na to 🙂

• bain, podľa mňa sú tie šaty veľmi pekné, aj tebe sa hodia.. určite skús so spodničkou, potom budeš múdrejšia! 😉

• Sponzor fóra
  • bain, pozrela som si fotecky
    no moj nazor je, ze das push upku, spodnicu a bude to okaaaaaaaaaaaaaa
    a nejaky velky zavoj by sa mi k tebe hodil 😉

• bain: šaty jsou moc hezký, se spodnicí a vyžehlený budou o 100% hezčí!!

• jaja: vypadají moc krásně!

• Tak mám šaty doma 🙂 Musím říct, že bez téhle diskuze bych nesebrala odvahu je objednat a taky bych umřela hrůzou, kde že se na poště ztratily, kdybyste mě, holky, neuklidnily. Takže děkuju!! 🙂
    Jinak šatky mají trochu jinou barvu, než jsem si představovala, víc do modra, ale budiž, tahle se mi líbí taky. Aspoň máme na čem barevně stavět 🙂

• ahojte dievcata ako dlho mu trva urobit jedny saty?ja som mu zaplatila 21 maja a stale nic,mali byt hotove vcera tak napisal ze v pondelok.mna z toho trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 😠

• beruska: wau to je barvička 🙂 jsou hezký, obdivuju tvojí odvahu k netradičním šatům, ale vyplatilo se 😉

• glumbi, já se původně trochu bála, že budou neonově zelený - to naštěstí nejsou, ale ta hrášková (viz originál) to taky není. Ale zas tak tyrkysový jako na fotce ve skutečnosti nejsou.. Jejej, to je ještě doba, než je budu mít na sobě "naostro"; závidím všem letošním nevěstinkám..! 🙂

• beruska -to jsou nádherný saticky, a jestli sezenes spodnici podobnou jako ma original tak to bude uplne super nádherný..me se teda moooc libí 😵

• beruška, svadba o viac ako rok a šaty už doma??? to ja by som nevydržala 😃 my plánujeme svadbu v máji a šaty dám ušiť niekedy začiatkom roka.. 🙂

• jeee, děkuju, holky 😵 spodnici jsem tam zatím měla takovou malinkou ze svých plesových šatů, určitě budu ještě shánět něco pořádně velkýho 😃

Jinak jsem je objednávala tak dopředu, abych se pojistila, kdyby nevyšly - že bych si je třeba vzala ples, abych měla čas shánět alternativu. Navíc je to kolekce 2009, šije je jenom tenhle Číňan, tak co kdyby je pak už neměl v nabídce... Vím, že Zimo šije i podle fotky, ale je potřeba mu poslat i nějaký detail a od těchto jsem nikde nic nenašla.

Třetí důvod je ten, že na zařizování celý ten rok nebudu mít čas. Na červenec odjíždím do zahraničí, pak další měsíc praxuju a pracuju zároveň, pak asi tak týden volna a zhruba do dalšího července řeším státnice (máme je rozložené na celý ročník). Takže radši všechno zvolna a v předstihu 🙂

• beruska su krasne a netradicnee.. no ked to vsetko farebne nakombinujete bude to vyzerat paradne 😉

• ach, beruška, to vyšívanie je fakt exkluzívne! tak teraz by som niekoho chcela počuť, ako nadáva na vyšívanie z číny 😃 😃 😃 tu je dôkaz ako to vedia urobiť prekrásne!!! 🙂

• Sponzor fóra
  • a šiatky by som ja taktiež chcela mať už doma, ale obávam sa, že to by som nič iné nerobila, iba ich obzerala a skúšala a prinajlepšom by som svadbu posunula o pol roka dobredu 😃

• Holky jste zlaty. Kdyz chvalite tak si necham saticky pro sebe 😵 urcite budu potrebovat zavoj a nejaky poradny 😎 a spodnici potrebuju 3 kruhovou (psal mi to zimo) a vubec nevim jestli spodnici taky se da nejak zmerit nebo jak mam vedet jak velkou petrubuju?

• bain, väčšina spodničiek sa dá zväčšiť/zmenšiť, takže by nemal byť problém.. treba si ale kúpiť nastaviteľnú 🙂

• kamaratka sa mi teraz vydavala a mala nastavitelnu spodnicu a zrazu sa jej kruh zmensil, nejak to povolilo a musela napravat...

• bain: saty jsou nadherne, v zadnem pripade bych je nedavala z ruky 🙂))
    holky, neposilal vam nekdo neco pres SINGAPORE AIRMAIL? Vcera v 10 vecer jsem si objednala spodnici a zaplatila a dneska v 7 rano mail, ze je balik na ceste .-) nechapu, neverila bych, kdybych nezazila. O takovych sluzbach si bohuzel v evropskych pomerech muzeme nechat jen zdat, resp. za ty ceny si o nich muzeme nechat zdat🙂 Chtela jsem se podivat, kde je balik zrovna ted, ale nemuzu na strankach najit, kam se vklada to tracking number. Nevite nekdo?

• simcab: no to víš, že se teď budu pořád kochat 😃 Ale zkoušky jsou za dveřma, tak je asi pěkně sbalím a poputují hluboko do skříně..

bain: taky si myslím, že jsou moc hezké; byla by škoda je dávat pryč, dokud jsi je nezkusila nějak popravit 🙂

• bain, pridavam sa k nazorom ze saty nikde nedavat!!! 🙂 su krasne, velmi precizne spravena vysivka a podla mna staci len tu spodnicu dobru vybrat a vhodnu podprsku (su aj take gelove) a bude to na 1* velmi ti sedia vzadu ked ich mas zosnurovane, bola by to skoda, su krasne 😉

• beruška, ja by som ich musela schovať mimo mesta 😃

• tak holky, moc Vam vsem gratuluji!!! kraaasne satky!!! 😉

yanulla: objednavalas spodnici pres ebay? od koho?

• holky prosím napište kolik vás vyšly šaty od zimo, děkuji

• errillo: kruh nastavitelnej spodnice sa nemoze v ziadnom pripade zmensit, este tak zvacsit by sa mohol ale zmensit urcite nie..

• no diskomaniak jej sa vraj nejak stiahol ten kruh dole, tak museli napravat

• nie je mozne aby sa stiahol, je dost velky problem ho stiahnut ked sa o to snazis..

• nuz vidis a stalo sa 😃

• babuum: spodnici mam pres angel-of-weddingdress

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov