Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • catry...doporučuji přečíst si pár starších příspěvků a budeš hnedle v obraze 😬

• jo maminka, protože to přišlo k našim. Já je uvidím až v pondělí. Mamina dostala bojovku rozbalit a proskoumat. abych se uklidnila

• catry: Určitě bych někupovala u někoho, kdo nemá 100% feedback a aspoň 300 prodejů, tedy pokud není ověřený 😬

• Sponzor fóra
  • Holky, tak jsem si tak zběžně přečetla diskuzi od února a musím se přiznat, že mám trochu obavy si šaty objednávat sama ( nejsam si tak jistá v angličtině, nepamatuju si všechny "vychytávky" apod.) Nemohla byste mi některá, co s tím už máte zkušenosti, pomoct? 😬

• catry: já v angličtine nejsem dobrá vůbec!!!A google překladač mi to vlastně vyřídil 🙂

• Tak jsem si vcera psala prodejci, u ktereho mam objednanou spodnici, ze jsem jeste nic neobdrzela (je to 12. den, co mi poslal mail, ze ja balik zaslany - on byl teda bleskovy, do par hodin od zaplaceni pres paypal) a on mi odepsal, ze s touto spolecnosti to trva 10-25 dni. Ta horni hranice mi teda pripada dost velka, i kdyz je to z Ciny 🙂 Saty mi sly tusim tyden. Jak se Vam co dorucovalo dlouho?

• já je měla za 3 dny doma

• yanulla - no obavam sa ze iba spodnicu ti nebude posielat kuryrom ale normalnou air mail a to zial moze trvat aj tri tyzdne 😞 Mne takto posielali par veci a bolo to vacsinou tak do dvoch az troch tyzdnov v prahe...

• Mně se stalo, že balíček ležel 14 dní na celnici, jako že nestihali i když se clo neplatilo.

• Ahojte krasky 🙂 chcela by som sa opytat ma niektora z Vas saty zo šifonu? Ked tak mi neviete poradit ako ich treba vyzehlit aby sa to neznicilo? A skusala ste ked tak niektora ten šifon prat? dakujem 😎

• já mám šifon na sukni co mám na ples, od Prostějova. Po plese ji vezmu hodim do pračky na ruční praní a usuším a pak vyžehlím

• Tak spodnice je doma 🙂. Tak jak pise liske, slo to jako obycejny dopis a postacka pry to nehodila do schranky jen proto, ze by se to tam neveslo. Spodnicka paradni. A saty na ni totez 🙂. Jen se chci zeptat, kde maji koncit saty? Maji se dotykat zeme, nebo i par centimetru valet po zemi, nebo spis byt lehce nad zemi? Me se tak 3-5 centimetru vali po zemi (vepredu) a mam pocit, ze bez zvedani a pridrzovani rukama bych se pri chuzi zamotala. Ale jinak je to nadhera a ta suknice teda udela jeste kus prace, opravdu, ted teprve jsou to prave saty pro nevestu.

• yanulla, mne v salóne povedali, že šaty majú byť 3-5 cm nad zemou 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Ahoj holky,měla jsem taky šaty z e-bay,ale už jsou to 2 "dlouhé" roky 😃 😃 😃
    Měla bych prosbu,neobjednala by jste mi některá něco na malého??? Šaty mi taky objednala kamarádka z diskuze,ale už jí tu dlooooouho nevídám 😞

• Sponzor fóra
  • Na kolik vás vyšli šaty u ZIMA????

• už jenom 3x se vyspím a uvidím své šaty

• ja mam saty od Zima zo sifonu. Prala som ich tnto tyzden, ale zehlit sa to bojim. Asi to vezmem do salonu, nech to vyzehlia oni.

• Nikdo??? 😞

• zuzicek: psaly to holky i par stranek driv, tak to tam zkus najit. Jak jsem ti psala v ip, tak me 175$ 🙂 Uz se jich nemuzu dockat...
    Ferinka: tak se zkus pridruzit k nekomu, kdo bude v blizke dobe objednavat.

• babuum (na dotaz ze str. 408, 01:19): Nejdriv jsem tam chtela nechat vsity tyl a nepouzit spodnici. Tvar byl takovy, jaky jsem chtela, ale bylo v tom hrozne vedro. Tyl + spodnice delalo zase moc velkou sukni. Takze nakonec jsem tyl odparala a nechala jen spodnici a bylo to tak akorat.

• Ahojte baby, neobjednavali ste nahodou niektora saty pre druzicky z ebay shopu imestore? neviem, ci sem mozem dat aj link, ale tieto su to:

http://cgi.ebay.co.uk/Free-P-P-Vogue-Prom-Cocktail-Dress-8002-Size-UK-6-20-/370398772161?cmd=ViewItem&pt=Women_s_Clothing&var=&hash=item9503408045

chcela by som vediet, ci vyzeraju tak pekne ako na obrazku a ake su kvalitne... a tiez za kolko vam asi prisli. Dakujem 😃

• ahojte, velmi pekne tu opisujete spolupracu so zimom...nemozete mi prosim niektora poslat do IP link na neho? neviem no na ebay najst podla mena...dakujem velmi pekne 😉

• simcab: dakujem velmi prevelmi 🙂

• za máličko 😉

• pozerala som na toho zima, ale nejak som si tam nic nenasla...zvykne ten vyber aj menit? ci takto je to stabilne?

• tinulkab: opravdu má zimo malou nabídku,ale holky mu pošlou fotky modelů ,které si vybraly jinde a on jim pak podle toho šaty ušije.

• naozaj? tak o tom som nevedela, to je super 🙂 dakujem 🙂

• tinulkab: jojo radkaja má pravdu, já mám šatky také od zima a posílala jsem obrázky 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov