Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • socina: tak nam pak ukaz vysledek. Ja jsem s necim takovym zacala cca pred pul rokem a momentalne mi to v nedokoncene v krabici lezi pod posteli. Chce to fakt trpelivost 😉

• Me treba slibil, ze mi posle fotku satu druhy den a kdyz uz to byly 4 dny, tak jsem mu psala, ze uz bych tu fotku rada videla a on mi ji tedy poslal s tim, ze ji predtim omylem poslal na jiny mail, ze tam ma nekoho se stejnym prijmenim. V poslednim mailu mi psal, ze saty posle zitra, tak jsem mu odpovidala, ze OK a at mi posle cislo baliku a od te doby nenapsal a jsou to cca zase 4 dny.

• holky prosím o kontakt na Zima, díky. Má webovky?

• Sponzor fóra
  • link na zima je na diskuzní straně 409 .Zimo asi vlastní webovky nemá.Stačí mu napsat na jeho mail .Můžeš mu poslat fotky jakéhokoliv modelu šatů co se ti líbí a on ti je ušije.

• holky, jak jste vyresili spodinici? ja vubec netusim jakou potrebuju.. muzete kouknout na album "uz mame" a poradit me, prosim?

• bain: potřebuješ dvoukruhovou spodnici, kruhy spíš ve spodní části. A objednávat doporučuji taky z eBay 😉 Např. tady: http://cgi.ebay.com/Petticoat-Wedding-bridesmaid-Ball-Prom-Dress-/110556504594?cmd=ViewItem&pt=Wedding_Dresses&hash=item19bdae6212  vychází na dvě stovky i s poštovným a ten třetí kruh jde vytánout.

• Holky, kolik jste tak platili u svadleny za zkraceni nebo zuzeni satu kdyz vam uplne nesedly?

• jsem z Ostravy a platila jsem necelych 500Kc.

• Aha 😞 ja jsem si dnes byla vyzvednout své a platila jsem 1100...

• ahoj holky, bain: nejlepší bude když dojdeš do salonu i se šatama a zkusíš to

• Ahoj holky,
    chtěla bych si nechat ušít šaty u asapa, a to konkrétně ve stylu vintage, nebo podobné pronovias hillary. Určitě nějaké lehoučké na parné dny, nejlépe až ke krku a hlavně krajkové 😉 . Nevíte, jestli se takové dají vyzkoušet v Praze (podobný styl) a pak nechat ušít, ale třeba mix vícero šatů?

• Místo asapa bych raději doporučovala Zima .Asap začal být velice nespolehlivý .Přečti si diskuze nekolik měsíců zpátky.

• Holky, saty uz mam v Praze, tak doufam, ze brzo dorazi domu. Bydlim kousek od Prahy, tak doufam, ze to bude co nejdriv. Tesim se jak mala 🙂

• kvikinek: HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 🙂

• ahojky holky, mohla bych vás poprosit o pomoc? vůbec mi nefaká ebay a netuším proč... děkuju

• Sponzor fóra
  • Holky, vsem co uz mate saty doma... volali vam pred dorucenim? Ja jen jestli mi budou volat a nebo jestli budu mit doma prekvapko 🙂

• Saty uz mam doma. Jsou moc povedene, pridala jsem fotky do alba. Trosku jsem se bala, aby nepotrebovali nejake upravy, ale sedi naprosto perfektne 🙂

• kvikinek: naprosto dokonalé, fakt jsou hezčí než ze sallonu 🙂

• kvikinek - opravdu moc povedené krásné šatky 😉

• Krááááása ,ty výšivky jsou úžasné, takové množství, to se zimo uvyšíval 😃 😃

• Vysivku vyfotim vecer lip. Vcera jsem se domu dostala az za tmy, tak to foceni s bleskem uz neni nic moc. Pritel je ted v cizine na sluzebce, tak je mam zatim povesene v loznici a kochaam se 🙂

• kvikinek: šaty jsou mooooooc krásné 🙂

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Takže holk, co se týče poslání šatů. Ve středu jsem psala Zimovi zda už dostal peníze a zda mi poslal šaty. Odpověd mi příšla v podobě čísla balíku. Hned jsem se koukla na TNT kde jsou. Psalo mi to že byly 14.7. odesláne a jsou na lestišti nebo v letadle. Dnes jsme se setrou pracovali na zahradě a kolem nás projelo auto TNT. Oakmžitě mi bylo jasné že šaty už jsou u mně. Hledál náš barák, tak jsem mu šla naproti.
    Takže maximální spokojenost.
    A to jsem měla strach že mi zůstane balík trčet na celnici. Měla jsem dvoje šaty za 250 dolaru. Bála jsem se kolik budu platit clo nebo dph. Naštěstí nic.
    Takže všem přeji hodně štěstí 🙂

• page3: fotka nejaka bude? 🙂

• kvikinek: Fotky byly, ale jen tři dny. Poté jsem je smazala aby je ženich neviděl.

• Prosím prosím dej ještě alespoň na chvíli znovu fotky .

• hudson děkuju. Koupila jsem jinou spodnicku, 3 kruhovou 😎

• Pege3: a jake jsou pocity? Spokojenost? na figurine vypadaly krasne. Sedi ti a nebo budou potreba nejake upravy?

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov