Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

1 deň24177
  • ahoj holky, moje šatičky už to mají za sebou a měly ooohromný úspěch. nikde nevěřil cenu 😃
    jsem moc ráda, že jsem je měla a nemusela se bát o šaty ze salonu. at si říká kdo chce co chce, ale já bych neměnila. zimo je machr 😵

• glumbi: gratuluji Ti moc a sluší ti to. Budou další fotečky? Já mám od dnešního dne taky šaty od Zima. Mám je v albíčku.

• zuzi budou, fotografové na tom pracují, zatím je tam jen jedna profi 😉
    koukala jsem jsou nááádherný. on prostě umí 😵

• Sponzor fóra
  • Je fakt šikovný.

• zuzicek: super ze uz je mas doma 🙂 ...jsou krasne....ta vlecka je pekne dlouha...ja uz jsem svoje zkousela se spodnici a jsou taky uzasny. To byla euforie kdyz prisly, vid? 🙂

• kvikinek: My jsme včera přijeli z dovolené a dnes DHLko přivezlo moje šatičky to byla ti taková neskutečná radost. Vlečka je delší než v salonku. Bižuterie je též moc nádherná. Spodnici ještě nemám, ale i tak jsou nádherné.

• Zuzi: ale vybrali jsme si dobre, ze? 🙂 Pockej az je budes zkouset se spodnici, to jim hrozne prida. Jsem si tak rikala, kde bude sedet pri hostine sedet pritel, jak bohatou maji sukni 😃
    Spodnici budes mit ze salonu a nebo ji budes kupovat?

• kvikinek: musím říct, že výběr byl fakt super. Spodnici bych si raději chtěla koupit, ale žádná mi nepadla zatím do oka. Jakou pak máš ty?

• zuzicek: krásný šaty, každou chvilku mě jedna z vás utvrdí v tom, že mám do Zimových šatů jít.😃 Moc krásný šatičky máš, zkus udělat kvalitnější foto jak je máš na sobě, chtěla bych mrknout.😉 Jinak paráda, že ti i sedí, jak říkáš v půjčovně bys dala jednou tolik.😉

radkaja: souhlasím s tím fanklubem Zima😃 když jsem mu psala mail, tak jsem začala tím, že jsem slyšela mnoho chvály na něj od českých nevěst, proto od něj chci taky šatky. 😃😃

glumbi: nádherný šaty jsi měla!!! další důkaz o Zimovi dokonalosti😉

Jak je možný, že ty šaty může Zimo nabídnout za tak dobrou cenu aniž by utrpěly na kvalitě?? Posílala jsem vzor svých šatů do jednoho salónu kde šijí a Zimovi a zajímala mě cena. Z českého salonu mi napsali 8000,-, Zimo za ně chce míň jak polovinu...neuvěřitelný. A má to velký plus jak psala glumbi, nebudu se o ně muset bát.

• Ahojte baby, chcela by som si dat usit saty podla obrazku a citam tu same chvaly na nejakeho Zimu, mozem vas poprosit o kontakt? Urcite tu niekde uz je, ale akosi sa k nemu neviem dopatrat. Moc dakujem

• wera.g: email na nej mas v IP. link na jeho stránky je na stránce 409 této diskuze😉

• zuziiiicek: nejak se tu zuzici mnozi 🙂 muzes kouknou ke me do alba, ja mam ty same, akorat je mam site bez vlecky, Mam tam ale pouze fotky bez spodnice.

• zuzicek: objednala jsem si z ciny trikruhovou za $10. Kdyz mi prisla, tak byla krapet kratsi nez jsem cekala, ale u tech mych satu to neva. U rovnych by to bylo videt, ale ty volany to schovaji. Satum to hrozne moc prida, ma to pak sukni jak hrom.

• kvikinek: tvoje už má skouklý, ty jsem viděla asi jako první když jsem narazila na tuhle diskuzi.😃 a pak už jsem se o Zima začala zajímat.🙂 jsou krásný, vybrali jste dobře baby...a moc ti sluší, se spodnicí to musí být úplně super!

• zuzicek: nikde jsem se nedočetla kdy máte den D...nebo jsem slepá?🙂 zajímalo by mě, dělá si průzkum jak moc dopředu si objednáváte šatky🙂 my máme termín až 11.6.2011, ale už bych si je nejradši objednala😃

• Sponzor fóra
  • Zuziiiiiicek: to víš my s kvikinkem máme stejný styl šatů a jak vidíš šli jsme do toho obě.

• Zuziiiiiicek: Zuzi opravdu si je nech od zima ušít, nebudeš litovat je machr největší. Nechat si je šít přes salony ti výjde dráž, jelikož si připočítají přirážku, aby z toho něco měli i oni. Tudíž je lepší přímo od Zima.

• zuzicek: ja uz jsem o tom ebay přemýšlela dlouho, ale bála jsem se co to bude za šaty když ta cena je tak nízká. Náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a posléze napsala i Zimovi a jsem nadšená a rozhodnutá. Kdyby si to jen mohl Zimo přečíst, jak ho tu vynášíme do nebes😃😃

• Ziziiiiiicek: Myslím, že už jen ta halda zakázek tady z čech svědčí o tom, že se tady o něm mluví ve velkém.

• Jojo, sije tak krasne, ze nevim, jestli mi nebude lito ty moje satky pak prodat. 😕

• kvikinek: líto ti to asi bude, ale budeš mít pak radost sama, že udělali radost jiné.

• glumbi: projížděla sem alba a u tvého sem se zarazila a říkám si, tyo to jsou moje šaty až pak sem mrkla na nick..moc ti to slušelo a klidně sis se svou postavou mohla dovolit snížený pas 🙂
    zuzííííííícek: určitě do šatiček jdi, já kdybych neobjevila tyhle stránky a tuhle diskuzi tak je nemám a opravdu sem ráda, že sem tuhle stránku našla!!!!!!!!!

• Caute baby. je tu toho hrozne vela popisaneho... chcem sa opytat na cely ten postup a hlavne : nie som velmi technicky zdatna, čiže ak by bol niekto ochotný napisat mi spravu a odpovedt na moje otazky, dakujem vopred 😬

• pellu: jsou to ty nejkrásnější šaty na světě...teda až na tu tíhu... 😃

• glumbi: ale to pro ten jeden den taky přežiju 🙂

• ahojky,tak koukám,že adap začíná být nespolehlivý?já měla šaty d něj...máte link na toho Zimu,evidentně je vychválený🙂díky

• Baby ja som si objednala svadobne saty cez eBay a su na colnici a nechcu mi ich dat, zla DHL😞
    Mate niektora s tymto skusenosti? Prosim poradte mi, som zufalaaaaaaaaaaaaaa 😞

• julin: Mě přišli šaty od Zima včera přes DHL a žádný problémy jsem neměla.

• baby a este sa chcem opýtať - je tu nejaka kocka XXL co si u neho davala sit? alebo poznate nejaku? lebo sa mi paci vela siat len ich robia v malej velkosti... a myslite ze ten zimo by ich usil aj vacsie?

• zuzicek, no ja mam velky problem, asi na SR su ine zakony, som smutna, ale ja nemam od Zima... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Svadobný salón Janette ponúka exkluzívne svad. šaty Enzoan,i Blue by Enzoanil,Vanilla Sposa, Sophia Tolli, David Tutera a spol. šaty , Ellie Wilde
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov