Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • ahoj holky, moje šatičky už to mají za sebou a měly ooohromný úspěch. nikde nevěřil cenu 😃
    jsem moc ráda, že jsem je měla a nemusela se bát o šaty ze salonu. at si říká kdo chce co chce, ale já bych neměnila. zimo je machr 😵

• glumbi: gratuluji Ti moc a sluší ti to. Budou další fotečky? Já mám od dnešního dne taky šaty od Zima. Mám je v albíčku.

• zuzi budou, fotografové na tom pracují, zatím je tam jen jedna profi 😉
    koukala jsem jsou nááádherný. on prostě umí 😵

• Sponzor fóra
  • Je fakt šikovný.

• zuzicek: super ze uz je mas doma 🙂 ...jsou krasne....ta vlecka je pekne dlouha...ja uz jsem svoje zkousela se spodnici a jsou taky uzasny. To byla euforie kdyz prisly, vid? 🙂

• kvikinek: My jsme včera přijeli z dovolené a dnes DHLko přivezlo moje šatičky to byla ti taková neskutečná radost. Vlečka je delší než v salonku. Bižuterie je též moc nádherná. Spodnici ještě nemám, ale i tak jsou nádherné.

• Zuzi: ale vybrali jsme si dobre, ze? 🙂 Pockej az je budes zkouset se spodnici, to jim hrozne prida. Jsem si tak rikala, kde bude sedet pri hostine sedet pritel, jak bohatou maji sukni 😃
    Spodnici budes mit ze salonu a nebo ji budes kupovat?

• kvikinek: musím říct, že výběr byl fakt super. Spodnici bych si raději chtěla koupit, ale žádná mi nepadla zatím do oka. Jakou pak máš ty?

• zuzicek: krásný šaty, každou chvilku mě jedna z vás utvrdí v tom, že mám do Zimových šatů jít.😃 Moc krásný šatičky máš, zkus udělat kvalitnější foto jak je máš na sobě, chtěla bych mrknout.😉 Jinak paráda, že ti i sedí, jak říkáš v půjčovně bys dala jednou tolik.😉

radkaja: souhlasím s tím fanklubem Zima😃 když jsem mu psala mail, tak jsem začala tím, že jsem slyšela mnoho chvály na něj od českých nevěst, proto od něj chci taky šatky. 😃😃

glumbi: nádherný šaty jsi měla!!! další důkaz o Zimovi dokonalosti😉

Jak je možný, že ty šaty může Zimo nabídnout za tak dobrou cenu aniž by utrpěly na kvalitě?? Posílala jsem vzor svých šatů do jednoho salónu kde šijí a Zimovi a zajímala mě cena. Z českého salonu mi napsali 8000,-, Zimo za ně chce míň jak polovinu...neuvěřitelný. A má to velký plus jak psala glumbi, nebudu se o ně muset bát.

• Ahojte baby, chcela by som si dat usit saty podla obrazku a citam tu same chvaly na nejakeho Zimu, mozem vas poprosit o kontakt? Urcite tu niekde uz je, ale akosi sa k nemu neviem dopatrat. Moc dakujem

• wera.g: email na nej mas v IP. link na jeho stránky je na stránce 409 této diskuze😉

• zuziiiicek: nejak se tu zuzici mnozi 🙂 muzes kouknou ke me do alba, ja mam ty same, akorat je mam site bez vlecky, Mam tam ale pouze fotky bez spodnice.

• zuzicek: objednala jsem si z ciny trikruhovou za $10. Kdyz mi prisla, tak byla krapet kratsi nez jsem cekala, ale u tech mych satu to neva. U rovnych by to bylo videt, ale ty volany to schovaji. Satum to hrozne moc prida, ma to pak sukni jak hrom.

• kvikinek: tvoje už má skouklý, ty jsem viděla asi jako první když jsem narazila na tuhle diskuzi.😃 a pak už jsem se o Zima začala zajímat.🙂 jsou krásný, vybrali jste dobře baby...a moc ti sluší, se spodnicí to musí být úplně super!

• zuzicek: nikde jsem se nedočetla kdy máte den D...nebo jsem slepá?🙂 zajímalo by mě, dělá si průzkum jak moc dopředu si objednáváte šatky🙂 my máme termín až 11.6.2011, ale už bych si je nejradši objednala😃

• Sponzor fóra
  • Zuziiiiiicek: to víš my s kvikinkem máme stejný styl šatů a jak vidíš šli jsme do toho obě.

• Zuziiiiiicek: Zuzi opravdu si je nech od zima ušít, nebudeš litovat je machr největší. Nechat si je šít přes salony ti výjde dráž, jelikož si připočítají přirážku, aby z toho něco měli i oni. Tudíž je lepší přímo od Zima.

• zuzicek: ja uz jsem o tom ebay přemýšlela dlouho, ale bála jsem se co to bude za šaty když ta cena je tak nízká. Náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a posléze napsala i Zimovi a jsem nadšená a rozhodnutá. Kdyby si to jen mohl Zimo přečíst, jak ho tu vynášíme do nebes😃😃

• Ziziiiiiicek: Myslím, že už jen ta halda zakázek tady z čech svědčí o tom, že se tady o něm mluví ve velkém.

• Jojo, sije tak krasne, ze nevim, jestli mi nebude lito ty moje satky pak prodat. 😕

• kvikinek: líto ti to asi bude, ale budeš mít pak radost sama, že udělali radost jiné.

• glumbi: projížděla sem alba a u tvého sem se zarazila a říkám si, tyo to jsou moje šaty až pak sem mrkla na nick..moc ti to slušelo a klidně sis se svou postavou mohla dovolit snížený pas 🙂
    zuzííííííícek: určitě do šatiček jdi, já kdybych neobjevila tyhle stránky a tuhle diskuzi tak je nemám a opravdu sem ráda, že sem tuhle stránku našla!!!!!!!!!

• Caute baby. je tu toho hrozne vela popisaneho... chcem sa opytat na cely ten postup a hlavne : nie som velmi technicky zdatna, čiže ak by bol niekto ochotný napisat mi spravu a odpovedt na moje otazky, dakujem vopred 😬

• pellu: jsou to ty nejkrásnější šaty na světě...teda až na tu tíhu... 😃

• glumbi: ale to pro ten jeden den taky přežiju 🙂

• ahojky,tak koukám,že adap začíná být nespolehlivý?já měla šaty d něj...máte link na toho Zimu,evidentně je vychválený🙂díky

• Baby ja som si objednala svadobne saty cez eBay a su na colnici a nechcu mi ich dat, zla DHL😞
    Mate niektora s tymto skusenosti? Prosim poradte mi, som zufalaaaaaaaaaaaaaa 😞

• julin: Mě přišli šaty od Zima včera přes DHL a žádný problémy jsem neměla.

• baby a este sa chcem opýtať - je tu nejaka kocka XXL co si u neho davala sit? alebo poznate nejaku? lebo sa mi paci vela siat len ich robia v malej velkosti... a myslite ze ten zimo by ich usil aj vacsie?

• zuzicek, no ja mam velky problem, asi na SR su ine zakony, som smutna, ale ja nemam od Zima... 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov