Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • má je v albu tuším pellulinka😉stuck_out_tongue:římo od zima

• já mám šaty od Maggie Sottero - Ambrosia to nejsou ty co má bybi v albu...
    ale v albu mám malou spodnici takže nevypadají tak hezky jako ve skutečnosti. Na svatbu si spodnici půjčím ze salonu, větší

• Toto je Sabelle od Maggie Sottero 🙂

• Sponzor fóra
  • pardon pardon, ale jsou si trochu podobné😉

• tekynka su trosku podobne... Ja som sa rozhodovala medzi tymito dvoma, ale ked som tie moje obliekla, bolo rozhodnute 🙂 Su krasne...

• Nikto tu nie je ale aj tak napisem. Dneska som zaplatila a poslala zimovi vsetky miery na saty... Tak dufam ze sa mu podaria a potom podam hlasenie. Drzte paste 🙂

• výborně 🙂 Tak držím palečky, ať se povedou 🙂

• taky držím palce a už jsem zvědavá😉

• holky tak objednávám další šatky od zima, tentokrát společenský pro ségru. udělá je v šibeničním termínu. 27.8 by měly být v čechách a chce za ně úžasných 165 US. pro ty co pořád váhají pak dodám foto 😉

• Caute baby, ja akurat predavam na bazari saty od Asapa, bola som s nimi velmi spokojna, ak sa niektorej nechce cakat a chcela by ich lacnejsie, tak kuk do bazaru...

• ahoj holky, poslete mi prosim do ip email na zimu, potrebuji zatim spolecenske satky, vloni jsem mela od asapa, ale kdyz to tak posloucham.. asi zmenim dodavatele 🙂 diky moc a mejte se fajn - vsechny mate satky moc krasne a preju jen to nejlepsi

• Ahoj, můžete mi prosím taky poslet kontakt na zimu? Má někde webové stránky? ráda bych se podívala... děkuju... můj mail je halfarovahana@seznam.cz
    Jde mi spíš o společenské šaty... jinak dá se platit i z účtu na účet? A v jakém rozmezí cen ty šaty prodává... je mi jasný, že levně, ale jde mi o to jak moc levně... děkuju moc za odpověď... Hanka

• Kocky posielal vam zimo fotky siat kym ich sil, alebo len ked ste si vyziadali?

• Ahoj holky, včera jsem si byla vyzkoušet svoje první svatební šatky, můžete mrknout do alba.🙂 Šaty č. 4 mi myslím seděly nejvíc, jsou mi typově nejbližší a podobné těm co si nechám šít od Zima. Jak jsem na ně doma koukala tak si říkám jestli to nejsou skoro ty samé co má od Zima pellulinka.🙂

• ahoj zuzííííí, no typově trošku ano, ale jsou rozdílné. dám do alba fotku mých originálů....

• Sponzor fóra
  • Tak moje šaty jsou hotové (na převlečení), travalo to cca 20 dní. Takže teď začínám netrpělivě vyčkávat balíček 🙂

• pullullinka: účesy jsou fakt bomba a k těm šatům to sedne perfektně.

• zuzíček: vážně?? jen teda ofinu mám neučesanou a hlavně přerostlou a ta to dost kazí

• ifoun: tak snad se pak pochlubíš😉
    pellu: účes číslo 1. je lepší, je parádní, moc se mi líbí ty lokny!

• Pellullinka: opravdu ti to mooooooc sluší obrázek číslo 1, jak říká zuzííííííícek. K tvým šatům se perfektně hodí. Čím luxusnější šaty nabírané či jinak zdobené je pak lepší mít jednoduchý účes bez závoje. Není to pak tak přeplácané. A jak se říká v jednoduchosti je krása.

• Zuziiiiiicek: šaty už jsou v Lipsku, tak doufám, že po víkendu budou doma 🙂

• holky děkuju. ale zatím všichni kdo to viděli říkali jasně účes číslo 2 😃
    a já sem ráda že se dá zaaranžovat ta čelenka, protože to je jediná věc kterou mám darovanou 🙂

• Pellu: mně se líbí víc dvojka, jednička je taková "havajská", super na pláž. Dvojka je jiná, než mají ostatní a sedne ti 🙂

• Tak jsem si šaty od Zima vyprala sama a vyžehlila i když to dalo pořádnou fušku. Jsou krásně voňavé.

• Zuzicek: tak to seš dobrá...a šlo to?

• obrátila jsem je na vrub na 30 stupňů bez ždímání. Šlo to decela dobře.

• Tak šaty na převlečení jsou doma, moc hezky udělané, jen jsou široké (ale to je moje chyba), delší, než chci (schválně, aby se dalo zkrátit přesně op kolena) a bude to chtít spodničku, aby držel tvar jako na obrázku. Jinak myslím, že se povedly 🙂

• ifoun: ty jsou krásný, na kolik tě vyšli?

• ifoun: já si myslím, že jsou krásný! fakt moc pěkný, taky se mi hrozně moc líbí fialová takže super!😉 a až budeš mít spodničku a doladěné detaily tak se pochlub, jsem zvědavá😉

• ifoun: no taky by mě zajímala cena😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov