Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • neni treba lepsi se podivat i v cechach ci sr, zda nekde neprodavaji pekne saty a pritom ne drahy? jako napr. tady http://www.nevestanauteku.cz/nevestanauteku a nemusite pripadne upravy resit samy ci nemluve o nesrovnalostech v dodanem zbozi...

• Pokud ale je možnost si nechat ušít šaty u prověřeného číňana- Zimo ,tak je to menší risk ,než si je koupit v neprověřeném českém internetovém obchodě.

• gepe ty jsou taky čína... 😬 tady má člověk jistotu jen v šatech od švadlenky

• Sponzor fóra
  • ja fakt nechapem, co "malo by byt lepsie" zobrat saty od krajcirky v CR resp. SR 🙂)
    ved kto chce od číňana, kúpi od číňana, kto chce slovenske či české nech si kúpi odtiaľ, kto chce saty značkove nech si ich ma..

• smudli, to jako fakt? no ale aspon to clovek muze resit taky v cechach 😃
    no ja mam v satech jasno 🙂

• jsem to blbě napsala, tady má člověk v česku kvalitu a původ jistý jen od krejčové, jinak většina je čína... ale můžu říct, že takové šaty tady nikdo neušije a když ano tak cena pod 10 tisíc nejde 😉 taky budu mít asi od číňanů a nestydím se za to 😉

• smudli dyt v pohode, hlavne aby vysly dle Tvych predstav 🙂

• no na tej stranke píšu, že to šijú oni..kazdopadne fotky siat presne z ebay🙂)

• Není se taky za co stydět ,hlavně si vyber dobrého číňana.

• gepe ano fakt, když se tam podíváš tak to tam je i napsané ale oni si za šaty vezmou 13 tisíc a přímo ťong si vezme třeba 5 tisíc i s poštou a je to stejná kvalita... šaty je živí a pokud chtějí mít více zákazníků musí mít i kvalitu a ta je někdy fakt obrovská, teď jsem zkracovala kamarádce šaty od číňana a vše bylo opravdu pořádně přišito

• http://www.nevestanauteku.cz/nevestanauteku/0/0/2/30 někdo tomu říká Dálný východ někdo Čína 😃

• smudli tak to je fajn.
    No ja asi odsud mizim, pripadam si tady jako vyvrhel, protoze budu mit original saty 😃 a pritom cenu budu mit peknou.. 😬

• no ja sa priznam, ze ja som ani neuvazovala dat si sit svadobne saty..vobec som nemala chut byt pri ich sití🙂stuck_out_tongue:oznam tie trampoty pri šití, tu mi trčí, tam visí, tu ubrat, tu pridat..na tom som vobec nemala naladu, maximalne mi vyhovovalo objednat si ich..prisli a sadli ako uliate..vlastne som pre istotu pridala 5cm na dlzke a boli presne o tolkko dlhsie, ze som ich musela dat skratit🙂takze ja som bola uplne spokojna s cinanom🙂

• tak vyvrhel nejsi 😃 já budu mít taky originál ale svůj 😃 ať klapne čína nebo švadlenka, bude to můj návrh, můj originál a originál výrobce 😵

• No to musím souhlasit....když se podívám do většiny salonů v Čr, je jasný, kde to šijou (Čína) a kvalita je taky hrozná, nikdy bych si to na sebe neoblékla. Navíc za tu příšernou cenu. To potom už je fakt lepší mít to rovnou z Číny a za méně, protože platit za to deset tisíc, to asi spadli z višně.

BTW výprodej originálních šatiček, pokochejte se http://www.1-svatebni-saty.cz/Katalog/Vyprodej-svatebnich-satu.aspx

• Sponzor fóra
  • smudli, dik to jsi me uklidnila 😃 tak to ja mam jasno ze budou primo od EB 😬

• Však my tě nevyháníme ,to je fajn že máš pěkné originály za slušnou cenu. Kdyby to bylo běžné ,tak by nebylo ani třeba uchylovat se k šití v číně.

• já mít možnost za super cenu sehnat svoji velikost tak je beru ale co mi sedí přes boky, to mi nesedí přes cecíky 😃 😦

• radkaja diky... vyjdou me 10-13 a to mi prijde jako velmi slusna cena, kdyz prihlednu k tomu ze budu mit k tomu i pripadne upravy apod.. 🙂 proto jsem se rozhodla ke koupi a odhlidla od pujceni, jelikoz jsem mela vybrany za 14,9 jedny.

• smudli 😃 😃

• Mě by orientačně nakonec šaty měly vyjít na 10 tisíc - z pravého hedvábí, hodně spodnic, plisování atd. Nebudou odnikud obšlehlý, ale pár věcí mám jako inspiraci. Myslím si, že kdybych nebyla náročná na materiál, dá se i jiný krásný sehnat za míň.

Ale ne každý řeší svatební šaty jako já....vlastně spousta lidí neřešení ani celou svatbu moc. Stejně jako slečna, co tu psala, že je líná shánět, chodit na zkoušky, prostě objedná na netu a je to. Taky je to možnost a naprosto ji neodsuzuji. Každý svatbu bere jinak

• aimirin a o tom to je.

• No fakt je, ze saty bolo to posledne, co sa mi chcelo riesit..pre mna to bola skor nevyhnutnost🙂stuck_out_tongue:re mna svadba nebol koniec sveta..zo skusenosti hovorim, ze jediny, kto si bude pamatat svadobne saty viac ako mesiac po svadbe je nevesta🙂
    co mi vsak vadi na aimirin je to, ze v kuse tu opakuje to, ze original je jedina dobra volba, ze saty musia byt z draheho materialu a ze kto si kupi saty od cinana je looser, co je lenivy hladat po CR / SR, respektive sa uspokoji so "smejdom"..a to mi vadi najviac..

• Já nebudu mít značku-originál 😃 Jsem tu psala, že si je nechám šít. A taky, že to je každýho volba.

Ale nebudeme si lhát do kapsy, ne? Copak si někdo, kdo chce dokonalé šaty, je nechá šít ve vietnamu/číně na dálku? Neřekla jsem, že je looser a je od tebe dost nefér, že mi to podstrkuješ. Pouze jsem řekla, že je rozdíl mezi čínskou tenkou a lesklou umělotinou a mezi kvalitním materiálem a za tím si teda stojím, ale nechci to tu furt omílat dokola, ty určitě taky ne, tak přestaneme, co?🙂

• vierka0 ja tam ale u ni nic takovyho nectu, to co pises Ty.

• ...jj já tam taky nic takového nečetla a lhát si do kapsy asi opravdu nemá smysl 😉

• jj to teda nema smysl 😉 😃

• Aimirin, zaujimalo by ma, preco si myslis, ze saty z ciny su site z "cinskej tenkej a lesklej umelotiny" ?
    ja taku skusenost nemam a pritom mam saty z ciny🙂kolko si ich mala v ruke ty?

• a toho loosera som napisala ja🙂ani som nepovedala ze ty🙂

• Ahojte, ja som tiez mooooc dlho zvazovala, ze si saty dam sit od zima. Jeho vytvory sa mi pacili, kvalita latky nieje az taka dolezite, ved snad sa za jeden den nerozpadnu a viac vydrzat ani nemusia. Mala som svoje vysnivane saticky, ktorych pozicovne bolo okolo 400- 500 eur a tolko som za pozicanie dat nechcela. Potom som vsak natrafila na jeden salon, kde presne moje saticky, 5 krat pozicane ( vyzeraju ako nove) vypredavaju. Takze mam znackove saty Maggie Sottero Cambria Marie a za 8000 Kc, co je neuveritelna cena. Upravia mi ich na moju velkost a mam istotu ze budu take ake chcem... Ale keby som na tuto ponuku nenatrafila tak by som si dala urcite usit u zima. Zuzicek a Pellu, vase saticky sa mi obzvlast pacia🙂)

Takze oplati sa pozistovat po salonoch ake ceny maju a ci nebudu predavat ak tie vase saty niesu z uplne najnovsej kolekcie.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov