Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @monaabaki : šaty jsou to opra du krásný a myslím si, že pro Zima žádný problém,😉

• Ahoj, holky taky uvažuju že si nechám šaty ušít. Myslíte že by Zimo zvládl průhledný korzet?

• @martinkaa , @bubblinkka  holky mohla bych si vás přidat do kamarádek abych se taky podívala jak vaše šatečky vypadají?

• Sponzor fóra
  • @jutuskaz : priehladne som od neho nevidela, skus si prezriet ponuku, co ma na ebay a ak nebudu ani tam, tak mu posli fotku a skus sa ho opytat..

• jen se trochu bojím toho skládání ve vrchní části, aby to nebylo úplně přišité nebo tak něco.... ale zatím to vypadá, že to risknu 🙂

• My jsme objednávaly u Zima šaty pro družičky a přišly nádherné. Super seděly. Mohu jen doporučit. 😉

• @martinkaa , @bubblinkka  Teda holky, šaty máte fakt krásné! Vážně povedené, no asi do toho taky půjdu 🙂

• @jutuskaz : budem drzat prsty, na zaklade doterajsich skusenosti si myslim, ze aj Tvoje vysnivane satky zvladne Zimo krasne..

• @radel  Ahojik, kolik prosím tě vyjdou u Zima šaty pro družičku? A nechceš se s nima pochlubit? Docela by mě to zajímalo...

• @jutuskaz ďakujem 🙂

• Šil mi dvoje šaty pro družičky-koktejlky a jedny dlouhé plesové. Platila jsem 30USD. Šaty mám vyfocené, brzy je sem dám.

• Holky není zač 🙂, bubblinnko doufám že budou tak pěkné jako vaše, ale jenom vybrat dá fušku 😃

• Omlouvám se, ale utekla mi jedna nula. Platila jsem 300 USD.

• @jutuszkaz : to teda da..ja som menila nazor kazdy druhy den..🙂

• Ahojte baby, chcem sa vas opyatat, aku podprsenku beriete, ak mate saty bez ramienok? Nalepovaciu?

• Sponzor fóra
  • Můžu poprosit o odkazy, kde nakupujete? Nejde mi to najít nebo se mi ukáží tak jedny šaty... 😬 Ještě nejsem rozhodnutá, jestli budu kupovat po netu levné šaty od nás nebo zahraniční.

• Jinak uvažuji, že si nechám ušít šaty odtud:
    http://www.salonvalery.cz
    http://web.nexya.cz/ (tady si kamarádka nechávala šít jednoduché šaty a vyšly pěkně)

• Tak mi to neda a musim kouknout na nove kousky od zima. 🙂 Ja porad ty svoje svatebni ne a ne prodat....nejak se mi do toho nechce...nostalgie 😉 Uz bych se konecne mela rozhoupat.

• @zuziiiiicek  měla jsem tu největší. sukně byla těžká takže ani ta největší spodnička jí nenadzvedla jako ostatní šaty, ale šaty mi nepřekážely 🙂 vzala sem šaty do salonu a zkusila si jí tam.

• @pellullinka : díky za odpověď Pellu. Já jsem si to myslela, vím totiž, že jsi tu psala, že šaty jsou z toho saténu těžký, takže jsem nevěřila tomu, že by jeden kruh stačil. No už jsem si napsala Zimovi o tříkruhovou s tím, že bych kdyžtak kruh nebo dva vyndala, ale ted si říkám, že snad bude stačit.😃 Největší myslíš doufám tři kruhy a né pět.😃

Jinak s tou podprsenkou by mě to taky zajímalo jak to budete holky řešit nebo jak jste to řešily? Na stužkováku jsem taky měla korzetový šaty a měla jsem nalepovací podprsenku a dobrý, vůbec jsem o ní nevěděla a seděla, ale říkám si jestli tak vydrží i celej den....

• @zuziiiiicek  měla jsem tříkruhovou 🙂
    podprsenku jsem měla tu gelovou, držela hezky protože ji drží šaty, ale kdybych neměla žádnou nic by se nestalo 😃
    původně jsem to tak i plánovala

• @zuziiiiicek  ad podrda: saty maju nieco ako vsitu podporu. Maju zvlast vnutorne zapinanie na prsia (vid fotka) a saty od zima mali aj komicke kruhove vypchavky na prsiach. Nieco ako su tie penove vlozky v podprsenkach. Len kruhovy tvar. Mne to prislo take smiesne skor, ale je to tam. A saty su pod prsiami zuzene, nad nimi tiez, tak nemaju kam velmi vylietavat. Niekde sa odporuca sa merat bez nej, lebo vraj to skresluje a saty sa nosia len tak na telo. Ja som sice nemala ziadnu, ale moj hrudnik je specificky ziadny 😬

• ja tiez prave riesim co pod saty, ale asi pockam, az ich budem mat doma ,vyskusam a zvazim,ci treba..lebo zatial mam pocit,ze mne by bolo treba a to dost. 🙂/😞ale ak tam zimo nieco vsil (dufajme,ze toho bude dost 🙂 ) ,mozno by som podprsenku nemusela potrebovat ..

• jak to teda u toho pana Zimy funguje? Ja mu poslu obrazek a on mi saty podle obrazku necha usit?jakekoliv?A jakym jazykem se s nim da komunikovat,je to Cech nebo Slovak?🙂 Mozna blbe otazky,ale radsi se ptam..🙂

• @carpatia : je to Cinan, komunikuje sa s nim mailom, po anglicky..sije svadobne aj spolocenske saty ..posles fotku, ev. s nim doladis detaily (farba, typ materialu, aplikacie,ev. upravy..), posles miery atd.,atd.- ak prejdes poslednych par (max. 5 stranok tejto diskusie) najdes takmer vsetky podrobnosti..ak nie,tak sa kludne pytaj ..

• Baby, ako dlho to asi trva, kym su saty hotove? Rozmyslam nad spolocenskymi.. to by asi malo trvat kratsie ako svadobne, nie?

• Teoreticky ti tie spolocenske usije skor, ale najlepsie je napisat mu a dat vediet, ze ich potrebujes skor... ale rataj este s posielanim a pripadnym zdrzanim na colnici....

• @beronsche : moje svadobne mu od poslania prvej splatky trvali 23 dni (spolocenske budu ako pise chechnyan urcite kratsie), potom tyzden pauza kvoli oslavam noveho roku 🙂 a 5-6 dni (vratane vikendu) od odoslania z ciny po dorucenie do prahy- na colnici boli podla trackingu 2 hodiny a 18 minut..

• @beronsche  rataj tak mesiac, tyzden hore dole. On sa vyhra aj so spolocenskymi a nejaku logiku v dlzke som u neho este nezaregistrovala. Obcas svadobne zvladol za 2 tyzdne (na ebay).

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón Janette ponúka exkluzívne svad. šaty Enzoan,i Blue by Enzoanil,Vanilla Sposa, Sophia Tolli, David Tutera a spol. šaty , Ellie Wilde
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Svadobné šaty svetoznámej a populárnej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY v Banskej Bystrici!