Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @terulilinka   aha, tak to ho budu muset otravovat asi taky víckrát, pak Ti napíšu, až mi odpoví, kolik mi napsal vrstev 🙂

• @judita83  : hlavně je důležité mu napsat ,že ten tyl musí být hodně nařasený,protože to je ta chyba co má u šatů Senmark .

• @glumbi : Jsou krásné... Kolik stály třeba ty Tvoje na převlečení? A je to jen samotný šifon? Vypadají fakt luxusně... 😎

• Sponzor fóra
  • @radel : Prosím, prosím, nemohla by jsi mi poslat fotku těch šifonových šatků jak sis objednala? 😵 Jsem moc zvědavá.... 😃

• @judita83  podle mě ti odepíše ted večer, mě tak vždycky psal, kolem tý 11 🙂

• @radkaja  to jsem mu nenapsala:-/ myslíš, že mam? nedokážu si to představit, co myslíš tím nařasený...

• @radkaja  jak by jsi mu řekla nařasený???🙂

• @judita83  
    @terulilinka  
    Přesně takové jako máte vy vysněné si já také představuji jednou! 🙂 Takže jsem fakt zvědavá jak ty Vaše šatky dopadnou 😃
    Jinak přemýšlím o těch společenských. V AJ nejsem příliš zdatná, je tu taky někdo takový, četla jsem o X stran dříve, že jste některé z Vás překládaly přes google překladač a stačilo to? 😉 Tak doufám, že se taky nějak pochopíme, zítra nebo pozítří se dám do sesmolování mailu, tak kdyžtak se budu ptát na některá AJ slovíčka, neva? 😃

• @terulilinka   Tak mi odpověděl: vnější vrstva je organza, to je jen jedna vrstva, pod tím jsou dvě vrstvy tylu a pak ještě jedna vrstva saténu. No tak snad je to takto dobře, problém je, že jsem nikde neviděla ty šaty ušitý... 😞

• @radkaja   jak myslíš hodně nařasený? Nedokážu si to představit, aby to pak nevypadalo divně.... 😞

• @terulilinka  : nařaseným myslím,že tyl musí být hustě naskládaný vedle sebe ,ne jen sukně potažená rovným tylem .Nevím,ale jak se to vyjádří anglicky 😐

• @lucimia  z AJ si nic nedělej, já používám google překladač vět. Normálně si napíšu text, pak dám přeložit a takto to odešlu Zimovi. Pravda nevím, jestli je to gramaticky správně, ale myslím si, že ani jeho angličtina není žádný zázrak, takže mu to nejspíš nevadí 😃 Zatím vždycky pochopil, co chci 🙂

• Ahoj holky, můžete mi, prosím, také poradit. Chtěla bych si u Zima objednat šaty a originál je prý z hedvábí. Nečekám, že by mi je ušil také hedvábné 🙂 , ale která látka by byla nejlepší, aby vypadaly jako originál. Díky moc za odpověď.

• @lilinka28  : nemáš fotku těch šatů?

• mám a přikládám 🙂

• Sponzor fóra
  • @lilinka28  :Já nevím,ale zdá se mi ,že by ti je mohl ušít i ze saténu. Ta sukně mi přijde ve výsledku podobná, jako jiné sukně ze saténu. Myslela jsem ,že když jsou z hedvábí ,tak to spíše budou takové ty antické nebo vílí rozevláté šaty. Tady u těch tvých šatů bych to hedvábí neviděla jako nutnost.

• Já se v látkách vůbec nevyznám a to že jsou z hedvábí jsem o nich četla. Jestli jsou nebo nejsou z hedvábí nedokážu posoudit 😞 Hlavně nechci, aby byly moc lesklé a vypadaly, co nejpodobněji. Takže myslíš, že když by mi Zimo napsal, že třeba satén by byl nejlepší, tak s tím mám souhlasit? Ještě jsem četla, že taft je také podobný jako satén, tak vážně nevím😞

• Ahojte, přidala jsem 2 albumy šatu z www.ebay.co.uk, svatební a i svatební barevné, více než většina je z Číny 😉

a jinak, považuji se za ebayjského úchyla 🙂 a jsem na něm několik let, když jsem četla tady komentáře... opravdu nechávejte feedbacky!!!! Prodejci na tom záleží, a vám by mělo taky, pokud chcete nadále nakupovat na ebay, čím více jich budete mít, tím radší vám pošlou cokoliv i do zahraničí.
    Prodejci většinou nechají feedback když zaplatíte, ale ti větší si počkají, až ho dáte vy a pak ho dají vám.
    Vy byste ho měla dát, když obdržíte item a je vše v pořádku.
    Takže tak 🙂 🙂 🙂

• Ahoj, tak jsem šaty u zima objednala a zaplatila první polovinu a nyní jem čekat🙂 už teď to nemůžu vydržet🙂

• @lilinka28  t taft je takový lehký materiál, trochu připomínající šusťák, satén je těžší, ale takovéto sukně z něj mají pellulinka a ještě zuziceek tak se na ně mrkni. 🙂 myslím, že když mu řekneš, že nechceš lesklé, mohlo by to dopadnout dobře - obě látky totíž mohou být lesklé i matné.

• @lucimia  myslím, že z google překladačem to tady zvládla spousta z nás. myslím, že gramatiku neřeš a neboj on pochopí, když ne napíše, že tuto větu nechápe, příp. to převede jinýma slovama jako rekapitulaci, jestli správně pochopil.

• no holky já bych zrovna google překladač moc nepoužívala, moc spolehlivý není a kolikrát tu větu přeloží dost nesmyslně...já sama malinko anglicky umím, hlavní je umět poskládat větu a ostatní co jsem nevěděla jsem si po jednom slovíščku vyhledávala ve slovníku na centrum.cz nebo seznam.cz...ale to jen moje zkušenost😉

• ahojte neviem ci ma niekto skusenosti s touto strankou ja som v tomto uplny amater a mozno hovorime o tom istom neviem ...www.superbweddingdresses.com ak mate dake skusenosti poprosim chcem vlastne saty vydavat sa mam 14.mája tak by som uz mala objednat ...
    ma niekto skusenosti s objednavanim z lucenca zo stranky svadobnesatynapredaj???? za odpoved dakujeeeemmmm 🙂

• @lucimia  jasně, klidně se ptej 🙂 ale určitě se domluvíš🙂

• @radkaja  no zkusím to.. 🙂

• Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím, jestli si nechám ušít šaty z číny, nebo radši z čech. Vždycky si přečtu nějakou diskuzi, která mě nahlodá a já pořád nevím. teď jsem tady pročítala jak všichni chválíte Zima. Koukala jsem i na vaše fotoalba a šaty vypadají dobře. Mohla by jste mi některá poslat odkaz na jeho stránku na e-bay??? Já ho nějak nemůžu najít. Děkuju.

• @olikola  😛oslala jsem ti do IP.

• @radkaja  hele on mě pořád uklidnuje jak to bude vypadat jako na obrázku, že se nemusím bát.. tak nevím jestli mu to mám napsat nebo ne🙂

• @terulilinka  : jak chceš,ale já bych mu psala furt 😃 ,než být sklamaná 😛

• @radkaja  já mu to napsala.. píšu mu každej den minimálně 2 meily 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov