Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @lucimia  já osobně bych do toho nešla. Když už sám píše, že by to nezvládli, radši bych se poohlídla po jiných nebo si je půjčila v půjčovně 🙂

• @lucimia  no je dobry, ze rekl, ze na to nema.. mohl by ti namisto toho poslat zpackane saty.. zkus lightinthebox.com, tam je taky hafo satu.. a mam na to nejlepsi reference.

• @zuziiiiicek  ahojcek, nie si blazon, ja budom robit to iste kazdy den 😃 😃 😃 vlecku si nakoniec asi dam ale nie priliz dlhu aby sa dala pekne pripnut, vybrala som si Maggie Sottero Lucianna alebo Ashley. ashley su omnoho lahsie, preto sa este rozhodujem. lucianna su uplne prekrasne, skusala som ich a vyzerali fantasticky ale su dost tazke, preto som sa pytala aj na tvoj nazor. a svadba bude 6.8. takze ak bude priliz horuco, dufam ze to vydrzim.

• Sponzor fóra
  • @lucimia  ahoj, citala som tvoj prispevok, neviem ale v tvojom albude tie saty najst. neskusala si vybrat si nejake ine, ktore by usil bez problemov? je fajn, ze priznal, ze by s tym mal problem, aspon sa mozes rozhodnut.

• @bubblinkka  ahoj, dnes som zistila, ze saty ktore chcem dostali v ke do salonu, pojdem ich este raz vyskusat a uvidim, rozhodnem sa podla toho, ake tazke sa mu budu zdat, aj ked je pravda, ze skusanie na 10min v salone je nieco ine ako ich mat na sebe 12 hodin 🙂

• @bubblinkka  noo asi taky zkusim napsat do nejakyho salonu, protoze mi holky z Brna nejak nechcou poradit dobrou čistírnu😞 Ty je nebudeš nechávata ještě vyčistit před svatbou?

• @zuziiiiicek  Když jsem si byla zkoušet šaty v salonu, tak mi paní majitelka říkala, že všechny šaty pere v ruce a tekutým práškem. Něco podobného mi říkala paní i v druhém salonu, kde jsem byla. Prý by je nikdy nedávala do čistírny. Moc sem Ti to asi neulehčila, ale když nezjistíš žádnou dobrou čistírnu, tak ruce to jistí 😉

• @jasminka002 : Šaty mam v jenom albu, jsou tam jediné ty 4 šaty, které jsem mu posílala.
    Už se rozhoduji pro jiné. Mohlo mi být jasné, že tyhle budou problém. Asi si vyberu přeci jenom nějaké korzetové uzké. 😉

• @zuziiiiicek  :taky bych byla pro ruční praní, než dát šaty do neověřené čistírny. 😐

• @radkaja  holky ale já to nemám kde v ruce vyprat😞 my máme v bytě jen malou sprchu a to si nějak nedokážu představit😞 Upřímně si ani nedokážu představit jak je peru v ruce, jsou strašně obrovský a mohutný😞 tak já nevím...

• @zuziiiiicek  To by chtělo vanu a v pračce na nejnižší obrátky ždímnout.

• @zuziiiiicek  zuzi, ja moje šaty budem dávať prať (ak bude treba aj upravovať) jednej pani, ktorá má požičovňu spoločenských šiat.. možno aj niekto takýto by ti vedel pomôcť 😉

• @radkaja  no právě😞 ani do naší pračky bych je nenarvala, ach jo😞 ted mi jedna holka psala, že dávala do čistírny kabát a že ty malý knoflíky co na něm měla třeba na připnutí kapuce se jim tam rozpustili...no děs!😞 já se bez toho čištění snad budu muset obejít😞 no ale, ať neodbočujeme od tématu😉

• Můžu poprosit o radu. Který z horního dílu šatů byste si zvolily? Zimo mi napsal, že ruční výšivky nedělá, ale může mi tam dát korálkové nášivky a že se to tím pádem bude dost lišit od originálu. Tak nevím, jestli zvolit pošitý celý korzet nebo jenom částečně, když už to bude vypadat stejně jinak. (první fotka - typy korzetů, druhá fotka - korzet, který jsem původně chtěla)

• @lilinka28   Větší fotky nemáš? 😐

• Sponzor fóra
  • @simcab  děkuji za radu, asi zkusím někam napsat...

@lilinka28  taky bych radši viděla větší fotky😃

• omlouvám se, nepřišlo mi to prve tak malé, hned dám větší

• Prosím poradíte mi, které šaty by Zimo zvládl ušít? Po jeho včerejším mailu mám pocit, že nezvládne žádné... 😢 a nemuzu si vybat... Koukněte do alba šatů a poradte... 🤔

• Nejde mi sem dát více fotek, aby byly větší a ostřejší. Prosím, mrkněte mi do alba, tam je to lépe vidět.

• @lilinka28  Mám pocit ,že každý korzet který máš v albu ,by se k té sukni hodil. Asi si to musíš rozhodnout sama. 🙂

• @lilinka28  mě se nejvíc líbí korzet 2, ale nejvíc podobný originálu je korzet 1. No nevím jestli jsem ti pomohla 😬

• Umí zimo tyto šaty? Nešil už někdy podobné šaty? 😐

• @zuziiiiicek  : u nas doma je iba jeden svadobny salon o ktorom viem,tak som im napisala mail a pani majitelka (predpokladam) bola velmi ochotna- saty vraj vyzehlia a aj vycistia..tak skus najprv kontaktovat svadobne salony, ci aj u vas tieto sluzby neposkytuju..

• @lucimia  : trocha podobne mala ranja, mrkni sa k nej do albumu..

• Ahojte nedaval si z Vas niekto šiť tieto šaty? Alebo nemáte aspon fotku šiat v skutočnosti?

Dakujem

• @bubblinkka : Vůbec ranju nemůžu najít, prosím, nevíš jestli se ještě na beremku vyskytuje?

• Tak at ty raminka na bocich neprisiva a delku si doladis sama, ne?

Ale vypada to, ze to proste nechce delat, nema na to hotovy strih a konec.

• Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s prodejkyní xxkiaxx? (teď doufám, že neodbočuju moc od tématu), ale našla jsem, že prodávala (prodává) moje vysněné šaty.... Jenže mobil má vypnutý a na Beremku je už jako neaktivní 😞 Inzerát je měsíc starý a přede mnou je cca 12 zájemkyní, takže si nedávám moc šancí, ale co kdyby náhodou,že? 🙂stuck_out_tongue:rodává je za úžasnou cenu.

• @lucimia : Ty bude Zimo určitě umět, viděla jsem od něj podobný a vypadaly dobře...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov