Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @zuziiiiicek  Moc děkuji. ne každému se totiž líbí, ale úžasně sedí a mě se líbí a to je myslím důležité. Vlastně jsem se rozhodla na základě Tvých fotek 🙂 Ty Tvé šaty se moc povedly a sluší Ti..

• @arilas  moje vychází na 280 dolarů se spodnicí 🙂

• @zzaneta  děkuji, jsem ráda.😉 A jak říkáš, je důležitý, že se líbí tobě a že se v nich dobře cítíš...a opravdu ti sluší

• Sponzor fóra
  • @revival.lady   No rozhodnutí je na tobě. Má tam ty černobílé šaty co máš v albu,že ?

• @radkaja  Přesně tak. A druhé, co jsem si na aukru vybrala, jsou taky od ní... to nebylo cílené, ale jsou... no, zkusila jsem napsat jednomu pánovi, co si objednal pro ženu ty "mé" šaty - prý poreferuje, ˇaž dojdou, cca za měsíc...

• @zuziiiiicek  opravdu NÁDHERNÉ 🙂 🙂 🙂
    Tak krásné jsem ani nečekala! Já právě jedu zítra zkoušet šaty od MS - Leoni, Jovi, Ambrosia a Rachelle. Tak jsem fakt zvědavá, které mi nejvíc padnou....A pak už si objednám. Asi teda u Zima. Ale např. Leoni mají jiní prodejci za 159 dolarů vč. dopravy.... Ale asi zase nebudou tak kvalitní - aspoň teda doufám!? Abych zbytečně neplatila 2x víc. Na druhou str. bych zas nechtěla dostat v balíku nemilé překvapení....

• @terulilinka  I s poštovným, že? Moc děkuji 😬

• @zzaneta   Děkuji Žany 🙂

• @revival.lady   Tak to by bylo dobré,kdyby ti třeba pán poslal i fotku s těmi šaty. 🙂

• @arilas  moc ti děkuju, mám vždycky hroznou radost když se někomu šaty líbí....🙂 tak doufám, že hodíš fotečky ze zkoušení ať to můžem ohodnotit😉 já jsem sotterky nikde ani nevyzkoušela předtím, prostě jsem si myslela, že mi budou slušet a teď si říkám, jak jsem riskovala, co kdyby mi ten střih nesedl, ale byla jsem líná obcházet salóny no. Naštěstí mi padly.🙂 Co se týká cizích prodejců tak já být tebou tak neriskuju, už tak je to velký risk😉 a myslím si, že už tak je cena za šaty dost nízká u Zima😉

• @radkaja  O to bych ho chtěla požádat... snad to půjde.

• @arilas  jj i s poštovným 🙂 už se na ně moc těším 🙂 určitě do toho jdi, myslím, že tady máš možnost vidět jak je "náš" Zimo šikovnej a zvládne víceméně cokoliv 🙂

• @zuziiiiicek  Jo jo fotky dodám. Jestli se sama hned pro jedny nerozhodnu, budu potřebovat poradit s výběrem 😉
    Jinak já zkoušela jen podobné střihy, až tady mi jedna holčina psala, že ve dvou salonech na Moravě půjčují MS. Tak se hrozně těším 🙂 🙂 Už abych v šatech měla jasno, nejlépe už doma. Dnes se mi zase o nich zdálo 😃 Že jsem v tom salonu a paní mi je nechce dát vyzkoušet, že už jsou zadané.... 😛

• @arilas  No neboj, mě se o nich zdá i když už je doma mám....😃😃😃 sem tam se mi zdá, že je na mě nemůžou navléct...no stres jak blázen😃 už se šíleně těším na svatební den až budu v plné polní😃😃

• @zuziiiiicek  něco podobnýho se mi dneska taky zdálo 😃

• Sponzor fóra
  • Taky se mi o šatech zdá od té doby co jsem si je vyzkoušela, to je asi normální 😃 ale naštěstí zatím jsem do nich pokaždé vlezla 😃

• No to já taky 😃

• Ahojte nevesty...pozorne každý deň čítam vaše príspevky k téme.....stále sa rozhodujem ako to vyriešim so svadobnými šatami, ktoré by som veľmi chcela.....šaty sú zaujímavé vzorom svojej čipky....poradíte mi či by to zimo zvládol? Také šaty som ešte nevidela aby ušil....

• Od Zima si nakonec nechám udělat asi s kytkama.. přikládám původní nákres a fotku ze zkoušení šatů v salonu, ale mají dost blbě udělaný kytky (i Zimo sám to říkal 😃).
    Udělá mi tam připínací vlečku (jako je na fotce) a ty kytky budou daleko menší a nějak to vymyslíme, aby byly do zelena 🙂

• @sangi  Ty vypadají pěkně, takové jiné než všechny ostatní, líbí se mi a jsem zvědavá jak se mu povedou. Už ses měřila? Já se na to chystám večer a pak se hned můžou pustit do výroby, jak já se těším 🙂

• @zzaneta  měřila mě včera kamarádka. Ale rozměry posílat ještě asi nebudu, protože musíme vymyslet, jak budou vypadat kytky. Ale snad už koncem týdne... pak ještě musím vymyslet, jak to udělat, aby se naplatilo clo a hlavně DPH.

• @sangi  Jo tak to taky řeším 😞

• Holky, vy co už jste si šaty koupily, nemáte nějakou radu. Vím že už se to tu nějak řešilo, ale já už toho přečetla tolik že ani nevím 😃 Předem děkuji za radu

• @zzaneta  Napiš Zimovi,že bys chtěla rozdělit platby ,aby jedna z faktur byla nižší než 22euro. Na balíček pak musí napsat taky tu nižší cenu. 🙂

• @radkaja  Díky, udělám to 🙂

• @zzaneta  i já jsem platila na dvakrát, první platba byla 185 dolarů a druhá už jen 100 dolarů a tu druhou fakturu jsme já i Zimo pak posílali na celní kde chtěli prokázet hodnotu balíku. Odepsali mi, že pokud hodnota nepřesahuje 150 euro tak je balík bezeclý a pustí ho. Nevím, ale jak to budete mít teď když se má ta hranice snižovat.😞

• A nemohl by napsat, ze je to gift..? K darku preci nemuzete mit doklad...saty bych si v dohledné době taky ráda objednala, ale clo a dph mě dost děsí...

• @zuziiiiicek  Právě že on mi psal že platba 100 teď a dalších 100 potom. Možná počítá s těmi 150 jako hranicí, ale já se s ním o tom nebavila. Napíšu mu to až s mírama. Dívala jsem se že ta hranice se bude snižovat 1.4., to je za 5týdnů, to by mohl stihnout. Jak dlouho to trvalo u Tebe, taky tak nějak ne?

• @zzaneta  hranice se snižuje už 1.3. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    spoločenské oblečenie
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov