Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @terulilinka  Tak ty já nechala stejne, ty bych zhodit mohla 😃 ale fakt si říkám že vždycky se dají nějak upravit. Sice to bude stát ještě něco navíc, ale furt je to levnější než půjčovné. A zůstane nám to, pokud to teda nebudeme prodávat. Já mu to taky před chvílí poslala tak uvidíme která z nás je dříve dostane 🙂

• Jo a taky jsem si k tomu nechala udělat pompadůrku, nic navíc za to nechtěl, fakt super 🙂

• @zzaneta  třeba nastejno 😃 a pak budeme porovnávat 😃 i když ty máš jednodušší, já tam mam hodně tech výšivek 🙂
    já tam radši přidala k těm bokům, podle něj to je největší místo zadku 😃 a ten já mam tak strašně placatej, že na něm nic shodit nechci 😃 přesně tak, a někde jsem četla, že tam nechávají i hodně látky pak i třeba na zvětšení, kdyby náhodou někdo ztloustnul nebo tak.. tak uvidíme..

• Sponzor fóra
  • @terulilinka  Placatý zadek, tak to já neznám,spíše naopak, dost kulatý 😃 a boky širší.. no co.. ale sama jsem byla překvapená že ty šaty dost nedostatků zakryly 🙂
    Už aby tu ty šaty byly 🙂

• @zzaneta  jj sluší ti moc 🙂 taky se na ně těším, ted už bude jen čekání 😒

• @zzaneta  radši jsem mu napsala o ten cm ještě mín, aby mi to přes ten zadek neplandalo 😃

• @terulilinka   To je hrozné co? Člověk furt přemýšlí, přidává, ubírá.. jsem fakt zvědavá 🙂

• @terulilinka  : ja uz sama neviem, chcela som mat saty, ktore budu "wow" 🙂,ale zatial ,ked ma vnich niekto videl tvarili sa vsetci dost neutralne a potom, co sa sa kvoli nim pohadala s mamou, ktorej sa tiez nezdaju sa mi nejak "zosklivili"..takze z prvotneho nadsenia som teraz vo faze, ze ich nechcem ani vidiet ..🙂aj ked na vesiaku sa mi zdaju super.. ja som dost naladova,tak mozno ma to prejde..🙂

• @zzaneta  jo přesně😃 já si to ted ještě přeměřila a radši o ten cm mín 🙂 škoda, že tam ted maj noc 😃

• @terulilinka  No asi jedou nonstop protoze mi odepisuje vzdy do pul hodiny, i kdyz maji noc 😃

• @bubblinkka  jéé, tak to mě mrzí...😞 no uvidíš sama, hlavně se v nich musíš cítit ty, nikdo jinej je mít nebude🙂

• @zzaneta  fakt? a dneska ti odepsal? mě ne:-/

• @terulilinka  Mě jo, už dvakrát.

• A co nechat se přeměřit od švadleny v Česku? Nějaká vesnická-známá by to snad udělala i zadarmo a moc by si za to i jinde vzít neměli.

Já bych se sama dobře změřit asi nedokázala, nevím....

• @aimirin  mě měřila teta co je švadlena🙂

@zzaneta  fákt??? achjo 😞

• Sponzor fóra
  • @zzaneta  tak už .. napsala jsem že jsem peníze odeslala a že chci změnit to detailní měření.a jen : ok, got it 😃

• Já myslím že ten jeho popis i s obrázkama byl docela dobrý. Spíše jsem řešila jestli uplejší nebo volnější, no uvidíme 🙂

• @bubblinkka  myslím, že jsou i na tobě moc krásné a sluší ti. I střih se mo moc líbí, takže osobně bych rozhodně než začneš bláznit s prodejem 😉 , vyzkoušela pro tvůj klid šaty v salonech a myslím, že tě to utvrdí v tom, žes volila správně. Jinak myslím, že kdybys je chtěla prodat, tak jsou okamžitě prodané, protože jsou moc krásné... 🙂

• Kde uvidím bublinku v šatech?

• @aimirin  musíš ji požádat o přátelství a jedním z jejich alb jsou šaty od Zima na slovenském bereme se 🙂

• @2011daska  Jo tak, díky 🙂)

• Mně to teda nepřijde vůbec jako katastrofa 🙂 Jestli jsou ti Bublinko volnější, tak to by ti určitě zúžila každá švadlenka. Jinak mi připadají pěkné. nic, za co by ses musela stydět

• @2011daska   : dakujem 🙂 kedze mam este pol roka casu, tak to asi necham odlezat..🙂 aj o tom skusani v salonoch uvazujem, aj ked je to asi nahlavu, ze by som to urobila takto obratene, mozno mi to pomoze sa definitivne rozhodnut..alebo mi to este stazi..🙂ach jaj ,kde su tie casy,ked vsetko bolo take uniformne a v obchodoch vyber takmer ziadny..clovek si nemusel lamat hlavu s rozhodovanim 🙂))

• @aimirin  : dakujem..🙂 ak by sa svadlenke podaril urobit taky "osi pasik",tak by som bola rada..otazka je, ci na to netreba aj liposukciu.. 🙂))druha moznost je otehotniet- tym by sa vyriesili aj tie volne kosicky o pase ani nehovorim..🙂
    ale to by uz moja mamka asi nerozdychala vobec.. 🙂)

• @bubblinkka  Vôbec sa netráp, šaty sú pekné a na nerozoznanie od šiat v špičkových salónoch. Zúžiť v páse zvládne aj amatérska krajčírka a upraviť vrchný diel tiež nie je ťažké. Typovo sa Ti hodia, nemusíš mať zlý pocit. Napokon, šaty spĺňajú presne Tvoje sny a predstavy, veď si si ich sama navrhla. A mamku nepočúvaj, mamky sú zo "starej" školy, majú iný vkus a páčia sa im iné veci ako nám 😃

• @bubblinkka  Do košíčků narveš podprdu a vosí pas už máš 😃 Neblbni.

• @bubblinkka  já jsem s odporem zvládla 3 salony, ve dvou byli nepříjemní, v jednom se nedalo fotit a ty šaty byly občas dost hrozné, ale nakonec jsem vybrala a to zrovna, kde se nedalo fotit, nechávám je šít u Zima, napsal, že budou až koncem března, tak uvidím, ale už několikrát jsem řešila, jestli to je správná volba šatů a až mi přijdou určitě to bude ještě horší..jsem strašně nerozhodná...

• @aimirin : přidávám se k vosímu pasu. 😃 Co by jiné daly za takovou postavu.

• @bubblinkka  prostě myslím, že každá řešíme, zda-li by jiné šaty nebyly lepší než ty co máme doma..ty tvé jsou krásné, původně jsem chtěla hechizo, takže spodek tvých šatů, ale na mě to nebylo ono..

• Tak jsem si už konečně od Zima objednala šaty. Měla jsme trochu potíý s tím, jak mu vysvětlil, aby mi je neřasil až přespříliš moc přes břicho, aby nebyla jak těhotná 😉
    Vymyslela jsem si šaty s odepínací vlečou, uvnitř zabudovanou tylovou spodničkou, všitou podprsenkou a šifonovým 150x70cm šálem na přehození.. a menší kytičky než na fotce a zeleně korálkama vyšívané středy (my jsme to dobarvili ve photoshopu).
    Tak snad to všechno Zimo v pohodě zvládne 🙂 Mám to se vším všudy za 200 Dolarů. Bez korálků a šálu bych to měla o 10 levnější, ale když už, tak už 🙂
    Jsem ještě zvědavá, jak se z ním budu domlouvat na tom dph/clu.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    Svadobný salón Michaela sa zaoberá svadobnou a spoločenskou módou vo velkostiach 34-56.
    V salóne nájdete aj oddelenie pánskej módy.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov