Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Já chudáka Zima taky furt s něčím otravuju.. ale chci, aby byly šaty dokonalé 😉
    To šněrování jsem mu tak y poslala. A že květiny na šatech by mohly vypadat jako amarylis 😃

• Já mu to šněrování taky psala. Ještě jsem přemýšlela ubrat cenťák ale už je mi to blbý. Furt o tom přemýšlím ale doma mě uklidňují že zabrat se ty šaty dají vždycky a já to vím.. asi to moc řeším 😃

• Holky pomohly by jste mi prosím vybrat šaty? Snad by je Zimo zvládnul????

• Sponzor fóra
  • @zzaneta  Jen doufám, že se mu všechny už nepleteme, když máme podobné požadavky a všechny jsme z ČR 😃

@arilas  Jakou máš postavu a jaký střih šatů si představuješ?

• @sangi  Já myslím že většinou máme stejné požadavky a snad teda nepoplete adresy, hihihi

• @arilas  Líbí se mi na Tobě Ashly (teď nevím jak přesně se to píše) a Jovi, možná ty první trochu více 🙂

• @sangi   mám čtvery šaty v albu.... 😎

• @arilas  Jednoznačne Leoni. Ale náleží taky na tom, jak se v jakých šatech cítíš.

• @arilas  za mě ashley, ale mě se prostě líbí výrazné sukně, i když s tvou postavou si můžeš dovolit akékoliv z alba 🙂

• @sangi  Mě jen Jovi úplně neseděly přes prsa, musel by mi to Zimo udělat míň vykrojené....Jinak všechny super

• to z nás musel zimo být zase trochu paf, protože jsme mu najednou všechny psali o šněrování a jaké bychom chtěli🙂) 🙂 aspoň ví, že jsme všechny v kontaktu a že když něco odflákne, tak to hned ví celá ČR i SR a že by pak už neměl kšefty od nás🙂

• @arilas  Vyber si Jovi, ale s rovným vrškom korzetu, taký Ti sedí viac..inak šaty na Tebe super 🙂

Baby, inak - oni tam šijú aj v noci? Mne Zimo odpísal v čase, keď v Číne boli dve hodiny po polnoci... Asi im Češky a Slovenky dávajú poriadne zabrať, takže idú nonstop 😃

• @sangi  taky mam tu obavu jestli si vůbec pamatuje co která chce 😃

• @arilas  za mě LEONI a ASHLEY 🙂 strašně ti sluší 🙂

• Ahaa ja spm jedine natrafila na tuto stránku
    http://www.dhgate.com/wholesale+wedding%20dresses.html#DCP1408-L1-01 a teda neviem sa rozhodnúť či to risknúť. A ako ste sa dostali k tomu Zimovi, keď nemá ani stránku? Mohla by som poprosiť na neho kontakt? Asi komunikuje iba v angličtine však?

• Sponzor fóra
  • @arilas  : vsetky ti sedia, s tym vrskom na Jovi mas pravdu,ale Leoni sa mi pacia najviac..kraaasa..

• @kikuska16  do dhgatu bych nesla. Jedna jedna velka distribucni spolecnost, pres kterou ostatni prodavaji. My u nich kupovali hodinky a vse klapalo na vybornou, ale diky tomu vim, ze jsou jen distributori (mimochodem hodinky o pulku levnejsi nez v CR). Sice se Zimem zkusenosti nemam, ale co pisou holky, tak je vic, nez OK a kupujes u primyho vyrobce.

• @kikuska16  to vypadá, že je stejná/podobná nabídka na ebay. Zimo je na ebayi, ale komunikujeme s ním anglicky přes mail.

• @sangi  a nebala si sa že takto zariskuješ, a ak nebudeš spokojna tolko peniažkov je v kýbli.. a pred svadbou sa zíde každý cent 🙂

• @terulilinka  děkuji, právě mezi těmito se nemůžu rozhodnout 😦
    Kdybych je tak mohla ukázat přítelovi, ve kterých se mu víc líbím...ale to by nebylo překvápko!
    Nedělal Zimo některé z nich, pro předstvu. Zatím jsem je tady u žádné neviděla...

• Ahojky holky, můžete mi napsat na jakém Ebay najdu prodejce Asapbay...je to Ebay.com ?? Chtěla bych od něj šaty nebo od někoho s kterým máte některá zkušenost...moc děkuji 🙂

• @arilas  no mě se líbí víc teda ty Leoni 🙂

• @arilas  Ak už sa rozhoduješ medzi tými dvomi, tak súhlasím s terulilinkou, Leoni 🙂

• @fliacik  děkuji 🙂

• holky, já už je chci mít doma 😃

• @arilas  ahoj, citam ze sa rozhodujes medzi leoni a ashley. ja som zimovi o ashley pisala a odpisal, ze su velmu jednoduche (myslim na otazku, ci by ich usil). ja som si nakoniec vybrala model Lucianna ale druhe favoritky boli ashley. drzim palce pri vybere.

• @kikuska16  Nebojím se, viděla jsem v půjčovně šaty ušité z číny (koukni do mé fotogalerie, zkoušela jsem si je tam) a bylo to z kvalitních materiálů. Když by se mi to nelíbilo, tak to s kamarádkou nějak přešijeme. Ale já věřím, že to dopadne dobře.

• Tak jsem dala na vás a pro jistotu jsem hned napsala Zimovi.
    Jinak bych nad tím pořád do nekonečna přemýšlela, zase spoustu nocí nespala, každý den měnila názor... 😛 😦
    No tak uvidím, co mi napíše... Kdyby Leoni ušít neuměl, tak pak to budou Ashley 🙂
    Díky za pomoc s výběrem. V obou jsem se cítila dobře a přece jenom druzí mě vidí jinak než já sama sebe.
    Jo a s tou postavou, kdyby jste mě viděly v plavkách, tak změníte hned názor. Jo ty šaty od MS dělají zázraky 😉
    Díky

• @arilas   Trochu ale počítej s tím,že ten korzet od Zima nebude tak hodně vyztužený jako u originálů . 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov