Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @arilas  me se libis v tech prvnich jak maji jen jedno raminko a kdyz vas tady ctu, tak jdu ted napsat Zimovi takovou rekapitulaci mych pozadavku...
    holky a muzete mi vysvetlit nejaky vychytavky na vlecku, cetla jsem tady knoflik a tak, slecna co me oblikala v Adine mi rekla jedno tajemstvi, ze v satech se chodi a necouva 😃 coz ale vylucuje tanec a to by se mi teda vubec nelibilo jako lektorce tance 😃DD

• @radkaja  Hmm, tak to je blbý. 😐
    Ale já nepotřebuji podpěru - nemám na co
    ale spíš to vycpat 😃 Asi mu řeknu, ať mi tam všije podprsenkový pás..

• @klarakatzova  jak mu jí napíšeš tu rekapitulaci? asi to taky udělám 🙂

• Sponzor fóra
  • @klarakatzova  tak už jsem mu to poslala a i jsem si pár cm ubrala at mi pak nejsou moc velký 😃

• @arilas  Taky doufám,že počítáš s tím, že detaily nebudou úplně stejné jako u originálů. Zimo používá hlavně výšivku jako má na šatech třeba Zuziiiček.

• @radkaja  No tu jsem právě podrobně prohlížela 🙂 🙂
    A líbí se mi. Právě jsem se bála, že by tam našíval takové ty kolečka, co sem dávala na fotkách Terulinka (pár stránek pozpátku) - ten odkaz na šity z Číny

• @arilas  Jj ty výšivky jsou pěkné. Jen jsem tě chtěla dopředu informovat ,abys pak třeba nebyla zklamaná. 🙂

• holky, nemate tip na naky stranky na spolecensky saty a nechavala jste si nektera uz naky takovy u Zima usit? mame letet na svatbu do Ruska a Rusaci si prej desne potrpi na supr ohozy na svatbach, takze potrebuju naky fajny satky

• @sangi  za mě taky jednoznačně Leoni, jsou krásný, působí na tobě perfektně!! Ať už si vybereš kterékoliv, paf z tebe přítel rozhodně bude😉
    @2011daska  
    @terulilinka  
    @sangi  
    @zzaneta  holky to mě pobavilo to vaše hromadný psaní Zimovy o šněrování😃😃 musí si myslet, že Č a SR jsou jak tamtamy😃
    @klarakatzova  připnutí vlečky bych se Zimem vůbec neřešila, už pár holek (včetně mě) ho o knoflík na připnutí vlečky žádalo, napsal vždycky ok, ale asi zapoměl - pokaždé😃 To jediný budu muset doladit🙂 Protože tanec s odepnutou vlečkou si taky nedokážu představit😃
    @arilas  co se týká podpěry v šatech tak to nebude tak horký neboj, ke mě taky příroda nebyla tak štědrá jak bych si přála, ale korzet je pevný dost a podprsenkový pás tam Zimo našil automaticky😉

• @zuziiiiicek  hele ale mě ok píše pokaždý 😃 asi už fakt moc prudim😃

• Ahoj holky, poradíte mi někdo nějakého prodejce na Ebay na svatební šaty?? 🙂 Koukam na Ebay.com...moc děkuji a pokud můžete napište mi i jak dlouho to cca trvá...moc moc děkuju 🙂

• @terulilinka  on to píše skoro pokaždý a vše splní, jen na ten knoflík na vlečku nějak prdí.😃 a nestresuj se pořád a nestresuj Zima😃 vše bude OK, uvidíš😉

• @tereka87  poslala jsem ti info do IP...

• @zuziiiiicek  uff, tak ted jsi mě uklidnila.. mě musí milovat fakt 😃 a pak jsi mu sama psala jestli už jsou? nebo on ti psal sám??

• No tak Leoni budu mít za 260 dolarů + jedno kruhová spodnice 30. Ještě jsem mu teď posílala obrázky závoje a šatiček pro drůžičky, tak uvidím s jakou cenou přijde. Protože je mají i na Slovensku do 500 Kč,-. Tak myslím Zimo bude určitě dražší. Ale zase nevím kvalitu z toho Slovenska - no na 100% je objednává taky přes ebay. Má tam i spoustu pěkných svat. šatů cca kolem 230 dolarů. Ale ty samé jsem viděla na ebay..

• Sponzor fóra
  • @terulilinka  no přiznám se, že jsem psala asi 5 dnů předtím než mi poslal foto hotových šatů, jestli už jspou hotový. Ale nedělej to, stejně mi neodepsal a pak jsem litovala, že jsem tak prudila. Sám od sebe ti pošle fotku...je přece i v jeho zájmu aby zakázku dokončil😉

• @arilas  moje šaty vyšly na 285 dolarů i se spodnicí, ceny svatebních se u něj tak pohybujou. S těm družičkama nevím, taky si myslím, že budou dražší u Zima, ale uvidíš s jakou cenou přijde...třeba ti dá množstevní slevu😉:🙂

• @zuziiiiicek   No jsem celkově hrozně zvědavá a těším se. Právě jsem si v salónu chtěla zkoušet šaty, co máš Ty - nevím teď jak se to píše- Ambrosie. Ale měla tam jen číslo 34 a to by na mě nanatáhla. Tak jsem nevěděla jak by na mě vypadaly...
    Ale jsou nádherné!!!! Tobě strašně moc sluší 🙂

• @arilas  Děkuju moc😉 Jsem z nich nadšená.🙂 Myslím ale, že ty litovat nebudeš, Leoni jsou na tebe jak dělané, hrozně moc ti pasujou a sluší ti😉 Držím pěsti....

Když jsem objednávala já tak zároveň se mnou objednávala snad jen bubblinka a teď jste se teda holky rozjeli!!!! 😃 Zimo má asi co dělat, jsem na šatky každé z vás moc zvědavá a přeju vám ať jste nadšené😉

• Právěv si taky říkám, že teď na jaře toho bude mít tolik....hlavně aby to v časovém presu neodfláknul 😞

• @arilas  nebooooooooooj😉

• @zuziiiiicek  jéé, tak to se budu stresovat teda pěkně 😃😃 ted jak jsem psala ještě teda to shrnutí, tak taky neodepsal, tak už na mě nemá nervy 😃 já se mu teda nedivím 😃 asi to bylo hrozný co? čekat až se ozve 😐

• @terulilinka  me taky neodepsal, asi sel taky konecne spat 😃 nebo sit 😬

• Asi už mají víkend 😉
    Co se týče všité podprsenky v šatech, tak jsem se ho na to už ptala a psal mi, že to do šatů dává automaticky.

• @terulilinka  jj to věř, že bylo, nemohla jsem se dočkat, ale musíte vydržet😉 dočkáte se😉 a on opravdu na všechno nereaguje, bere to třeba v potaz ale neodepíše.😉

• @terulilinka  
    @zuziiiiicek  mě už odepsal, poděkoval za shrnutí detailů a že to není problém ( jsem mu psala taky s tou šněrovačkou a o knoflíku 🙂)
    No a ten knoflík funguje teda jak? Až mi ho taky nepřidělá, abych věděla jak na to...

• @klarakatzova  už jsem tu psala, že knoflík sice Zimo slíbí, ale nepřidělá. Možná teda budeš vyjímka, ale i já ho o něj žádala a nepřidělal. A vím, že i Pellulinka to tak měla🙂 Pellu si ho přidělala sama, já si ho nechám přidělat v salónu kam ponesu šaty na čištění...😉

• @zuziiiiicek  Tak jsi už vyřešila to vyčištění šatů. Udělají ti to tedy v saloně ? 🙂

• @zuziiiiicek  jčetla jsem o, že slibí a knoflík neudělá, stále ale nevím jak fuguje, asi budu muset říct někom, kdo to umí uděat, nějaké švadleně nebo tak...

• @klarakatzova  a co kdybys mu rovnou rekla, ze maji holky tady zkusenost, ze ho nakonec neudelal...pac dokavad se nekdo neozve, tak se na to pokazdy vybodne....
    nebo si pockejte, az ja se rozhodnu pro naky saty a ja mu to pak taktne reknu 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov