Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @bella22  Jo ten znám, je super pro bledule. Já jak jsem janí typ, tak mi maximálně vyhovuje Lasting silk od Armani, to je jak šitý na moji kůži, jen ne na peněženku

Ta fotka se mi nechce nahrát, hodím si ji do alba

• No nic, tenhle server nepodporuje vůbec normální formáty :-/ Takže jedině se podívat na www.sartor.cz do galerie, ty první šatky jsou právě z krémovýho taftu

• @zuziiiiicek  mozes poslat aj mne....nejakych predajcov z ebay,na moju IP..dakujem

• Sponzor fóra
  • Včera na veletrhu jsem se zamilovala do jedněch úžasných šatů (večer na převlečení) - mrkněte do mé galerie na poslední 4 fotky. Zkusím se Zima zeptat, za kolik by je ušil. Tam v obchodě stály 2500.

• Holky, co na to říkáte? http://viewitem.eim.ebay.cz/New-Stock-Whiteblack-wedding-dress-Size6-8-10-12-14-16/280607677918/item Jsou to šaty, které jsem si vybrala tady u jedné paní, co je prodává na aukru, ale od 3.500 a více...tak přemýšlím, jestli si je nevzít rovnou odsud, jestli ten peněžní rozdíl není té prodávající v ČR provize...

• @revival.lady  Na aukru ty šaty samozřejmě mají z e-baye 🙂 Já bych si je určitě objednala přímo od výrobce. Ale přečti si na něj reference. Není úplně 100%, ale myslím, že nemusí být špatný.

• @sangi  Už jsem četla a vypadá to, že vše by mělo proběhnout OK... i jsem mu psala a naprosto bez potíží, skvěle komunikuje anglicky... 🙂

• @sangi  ty jsou moc hezký, taky sháním šatky na převlečení, ale tak do tisícovky😞 2500,- už je dost😞

@revival.lady  tyyyy jo tak ty jsou kráásný...já teda nemám moc ráda tady ty barevný variace v bílých šatech a už vůbec ne černou, ale tyhle šaty vypadají božsky , ještě v té kombinaci s těma černýma rukavičkama, super!😉 A nechceš se taky cenu zeptat Zima? I když u něj určitě pod 3500,- nebudou😞

• @zuziiiiicek  Tenhle prodejce by měl být něco jako Zimo, má i pozitivní reference... no a ty černé rukavičky mít nebudu, to by asi v kostele nebylo to pravé ořechové 🙂

• Objednávala jste si některá od Zima i závoj?

• @revival.lady  obávám se, že to není ten Zimo, kterýho mám namysli já😉

• @arilas  bubblinkka má závoj od Zima

• @zuziiiiicek  Vím, jakého myslíš, myslela jsem to tak, že je to také čínský výrobce no a že podle těch komentů nebude špatnej 🙂

• @revival.lady  jo tak jasný, však je to na tobě😉 těch čínských výrobců je na ebayi hodně, tak jen nechci aby ses spállila😉

• @zuziiiiicek  Děkuju :-* koukala jsem se hlavně na jeho hodnocení a vypadá vážně dobře, zkusím ještě napsat někomu, kdo od něj šaty bral a uvidíme 🙂

• Sponzor fóra
  • @revival.lady  to není špatnej nápad😉

• @zuziiiiicek  Takhle to dělám i na aukru - napíšu člověku, který něco od prodejce kupoval a rozhoduji se i podle toho 🙂 mimochodem, nedávno jsem si z aukra objednala podvazek a bílé saténové růžičky do vlasů a přišlo mě to jen na 159 Kč 🙂

• @revival.lady  to já nedělám, na aukru nakupuju taky a tam se fakt řídím podle komentářů. Zatím jsem na to NAŠTĚSTÍ nedoplatila🙂 díky za tip, ozdoby do vlasů už mám a podvazek jsem dala na starosti bratrovi - svědkovi😃

• @zuziiiiicek  Já taky ne 🙂 zatím je to OK 😉

• @bubblinkka  ahoj, chtěla jsem se zeptat, prý sis nechávala od Zima ušít i závoj. Byla jsi s ním spokojená?
    Jaký sis objednávala? Já mu posílala jen fotku, jak jsem ho měla na sobě v salónu + můj popis....
    Až teď mě taky napadlo, že jsem k tomu nenapsala, aby se přidělával na hřebínek. To tam asi automaticky nedá,že?
    Děkuji

• @zuziiiiicek  děkuji 🙂

• @sangi  tak to bych pak taky rada vedela, jestli je Zio dela, jsou moc hezky!!

• @rosny  Já asi ale stejně nejdřív počkám, až mi dojdou svatební šaty, co mi snad už začal šít..

• @arilas   : ahoj, ano, mam od neho objednany zavoj, je na fotke v mojom albume Saty od Zima (sukromny,da sa pozriet po pridani za priatela)- na tej ,co mi posielal on- satky na figurine..Je dlhy az po zem a kusok sa taha za suknou (tu mam bez vlecky)..po okrajoch je cipka (vzorkovnik mi posielal zimo)..kvalitou za satami trocha zaostava, v podstate je to kus obstrihnuteho tylu a po okrajoch ma prichytenu/prisitu tu cipku..na par miestach to chce drobne opravy, npar. zastrihnut tu latku,lebo pretrca cez cipku, jalebo odstrihnut nejaku nit, e trocha vidiet aj spoj obidvoch okrahov cipky..ale to su detaily,ktore sa bud daju lahko odstranit,alebo si ich normalne ludia okolo az ho budem mat na sebe nevsimnu..farebne ladi so satami a to bolo pre mna dolezite,lebo som si nenechavala sit z klasickej bielej..hrebienky mi nenasil,ani som ho o to neprosila,lebo mi to nenapadlo..kupila som si 2 obycajne priesvitne bezfarebne v DMku a prisijem si ich tak kde bude treba,vlastne este aj tak neviem ako presne si ho prichytim,ci ho ohnem,alebo necham akoby natiahnuty..zavoj budem mat na obrad a na fotenie,potom si ho zlozim,takze vramci tohto ucelu som vcelku spokojna..

• Ahojte, odpisuje Vám Zimo?mne už dobré 3 dni niee

• @ichem  Na různý blbosti a upřesnění, co jsem mu psala a furt ho chudáka otravovala, mi neodpověděl. Ale dneska mi napsal "no problem 🙂" 😃
    Ze začátku mi odepisoval dlouhý maily, ale čím déle si píšem, tím je to kratší 😃
    Ale chápu, že neodepisuje na každou blbost.. radši ať hezky šijou 😉

• @bubblinkka  moc děkuji 🙂
    A šatičky máš moc krááásné!!! 😉

• @arilas  : nemas za co ..a dakujem 🙂

• @bubblinkka  děkuji za potvrzení přátelství, šaty jsou fakt krásný! Věřím, že s těmi úpravami pak budou dokonalé 😉

• @sangi  : dakujem..tiez drzim palce,aby si bola so svojimi maximalne spokojna 🙂 (predloha tiez vyzera super)..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spoločenské oblečenie
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov