Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • posle mi niektora kontakt na toho zima? 🙂 d

• holky dělá zimo delší šaty? napsala jsem mu že budu mít botky se 7cm podpatky a nakonec budu mít asi 8cm (nebo 10 )

• Sponzor fóra
  • @terulilinka  Asi záleží, jestli ti už nastříhali látku nebo ne. Já chtěla přehoz 150x70cm a pak jsem mu psala, že raději 200.. a ještě nebylo pozdě naštěstí 🙂

• @sangi  no někde jsem slyšela, že to dělá delší než píšem.. tak nevím..

• @terulilinka  Ty 2cm rozdílu by snad nevadilo,aspoň si na ně nebudeš šlapat. 😃

• @terulilinka : 2 cm vobec nemusis riesit..dlzka sa da prisposobit aj tym ako stiahnes resp. roztiahnes kruh na spodnicke..ja ked som si dala spodnicku s maximalne roztiahnutym kruhom boli mi kratke ,resp. akurat,lenze som nemala ziadne topanky..ale potom som zistila,ze kruh sa da nastavovat,takze sa to da upravit..

• @radkaja
    @bubblinkka  tak jsem si vybrala botky s tim větším podpatkem, takže myslíte, že mu to psát nemám? nechci aby byli krátký zase.. píšou že ty botky mají 11cm ale 1,5cm mají platformu..

• @terulilinka  A nemůžeš ještě s těmi botami počkat než ti přijdou šaty?

• Já si též raději koupím boty, až budu mít šaty a zjistím, jak jsou doopravdy dlouhé...

• @terulilinka : zase ak ta to tak trapi, tak mu skus napisat, ak ich este nema dokoncene,nemal by to byt prenho problem a ty budes aspon kludnejsia..aj ked si myslim,ze to bude v pohode..akurat ak by si chcela co najsirsiu suknu a nechat kruh tak ako je, maximalne roztiahnuty,moze sa stat ,ze kratke pri vysokych topankach budu- tak ako boli moje ,ked som si ich vzala prvy krat (mrkni sa na moju fotku detailne- mam tam maximalne roztiahnuty kruh a som bez topanok)..

• @radkaja  taky mě to napadlo, ale bohužel ta paní má poslední a za tu cenu jsou super..
    @bubblinkka  tak jsem mu napsala, i kdyby to byl problém, tak stejně nevím jak ty botky budou, džytak mam vyhlídnutý ještě jedny s menším.. 🙂 koukala jsem, a ujistila jsem se, že by jsi byla blázínek kdyby jsi chtěla jiný!🙂

• @terulilinka : dakujem 🙂) o 2 tyzdne ideme domov cez vikend, takze ich vezmem ku krajcirke a dufam,ze ich zladne upravit tak,aby som uz nemala ziadne pochybnosti,ze su to tie prave..🙂

• tak napsal: no problem 😃 😃

• @bubblinkka  tak držim palečky!! neboj, akorát tě to utvrdí v tom, že jsou to ty nej 🙂 já už se tak těším až je budu mít u sebe.. clo neclo.. už je chci 😃

• Sponzor fóra
  • kocky, a kde si davate tieto kupovane saty potom cistit a zehlit? diky

• @poisonblu : u nas doma vo svadobnom salone- zdalo sa mi to ako najlepsia varianta..treba sa opytat, nerobia to vo vsetkych,ale urcite by si nasla..

• @bubblinkka  myslis, ze by to zvladli aj v cistiarni?

• @poisonblu : snad ano, ale radsej by som ich odniesla do nejakej overenej..ja ziadnu taku u nas nepoznam,takze som sa rozhodla radsej pre salon, kde viem, ze s tym maju skusenosti..

• Já budu mít šaty z šifónu.. uvidím, jak bude vypadat uvnitř nich zabudovaná spodnička, ale zatím si myslím, že si je nebudu bát vyprat doma (30 st. jim snad neublíží.

• Baby, nejako je tu v posledných dňoch ticho...prišli niektorej z Vás šatočky? Podeľte sa o dojmy, prípadne fotky 🙂

• Já teprve před týdnem poslala zálohu, takže si ještě pár týdnů na šaty počkám... ale jakmile budu mít, tak posílám fotku 😉
    Myslím, že ostatní jsou na tom podobně. Zimo má od nás hromadu zakázek a neví kam dřív skočit 😃

• @sangi  já platila zálohu před týdnem a dnem, tak dám možná foto o den dřív 😃

•  Ahoj holky, mám prosbu, myslíte, že Zimo zvládne tyto šatičky,ale jsou zezadu na knoflíčky. 😞 Nevíte,jestli některé z brmse takové šil, přemýšlím o tom, že bych si vzadu místo nich možná nechala udělat raději šněrovačku, ale moji mojí poradci, ža zase né, tak já nevím. 😐

• @ka1985  nechavala jsem si vzadu zip + knoflicky (tj. neco podobneho, co mas na fotce). Uz jsem tu psala, ze to bylo dobre provedeno, nicmene mi saty byly volne (asi jsem se spatne merila) a musela jsem si je nechat zuzit. Takze za me 100% snerovacku, lip se saty stahnou a prizpusobi, zadny stres, ze se zlovek spatne zmeril, ani nutnost nechat saty upravovat.
    Ale aby to nevyznelo negativne, tak Zimo saty zvladl perfektne a na dalsi svatbu si necham usit saty zase u nej 😃

•  podle mě u šatů, kde není možná zkouška je šněrování jediná možnost

• @ka1985 : urcite snurovacku a pri merani si kludne nejaky ten centimetrik uber..ja som sa merala trikrat, mam snurovacku a aj tak si ich musim nechat zuzit, lebo mi nesedia (ale som prva,ktorej saty so snurovackou nepadli..😞)..a tie ,ktore si si vybrala myslim zvladne pekne..

• ahoj, já platila šaty včera a už jsem celá na trni jak to dopadne. Pro jistotu mám ty samé šaty rezervované v salonu a když je nevezmu, tak mi vrátí zálohu, sichr je sichr 😉 😃

• @pitrisek26  Máš to chytře posichrované. 😃

• Ahojte ja som šaty platila 22.1., a ešte mi neposlal ani fotku.
    Už mám akože dosť nervy!!!!!! 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón Janette ponúka exkluzívne svad. šaty Enzoan,i Blue by Enzoanil,Vanilla Sposa, Sophia Tolli, David Tutera a spol. šaty , Ellie Wilde
    V salóne Milady v Prievidzi ponúkame široký sortiment svadobnej a spoločenskej módy s výhradným zastúpením prestížnych značiek.
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.