Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @ka1985  : nemas za co 🙂 ja som z jeho "neodpovedania" bola tiez vzdy nreskutocne nervozna..za tie 2 tyzdne,co som mu takmer denne vypisovala som mala pocit,ze na nom zacinam byt zavisla 🙂)

• @bubblinkka   Mám ten samý pocit, ale ještě jsem od něj nedostala ani e-mail, kolik by za ušití chtěl, ale já se nevzdám

• @arilas  I když si požádala jen o cenu?

• Sponzor fóra
  • @bubblinkka   tak už odepsal 😉)))))

• @ka1985  : tak super 🙂

• @ka1985  a na kolik tě vyjdou?🙂

• @terulilinka  285 dolarů i se závojem. plus mínu jsem tak nějak počítala. 🙂

• @ka1985  to super :- )já nebudu mít závoj, jen spodničku a vyjdou mě na 280 🙂

• Holky, našla jsem na Aukru hezké svateb. šaty, tak přikládám tip:
    http://moda.aukro.cz/elegantni-svatebni-saty-s-vleckou-champagne-i1484241935.html#gallery

• @terulilinka  Jé, vidíš to, o spodničku se mu musí taky napsat, že? Taky jsem myslela, že ho mít nebudu, ale nakonec jsem se rozhodla i pro něj, snad to bude moje jediná svatba, tak si to chci užít..... 🙂

• @ka1985  jj, já mu o ní psala až nakonec 😃 no já si ho koupím asi tady, uvidíme jakej se bude hodit k šatečkům až přijdou 🙂

• ahojte baby, viete mi poradit? objednala som si saty cez E-bay a podla DHL uz su na SVK v BA.. ale napisalo tam Clearance Delay.. Co to znamena? saty su v hodnote 150 dolarov. dakujem 🙂

• @terulilinka  A na kolik by tě vyšla spodnička tady, a kde se dá koupit?

• @sabrinka26  Clearance procedure je celní řízení.. takže clearance delay je celní zpoždění.. takže jim to asi leží na celnici. Možná bych zkusila zavolat na celnici, pokud se nic nebude dít. A trochu je tam popohnat 🙂
    Kamarád si často posílá balíčky z Ameriky a už se mu stalo, že mu balík na půl roku celníci někde zadrbali nebo ztratili.

• @sangi  fuuuu, nic moc..ja som niekde citala,ze tie nizkohodnotove t.j. pod 150 eur sa pustaju bez platenia cla a po par hoinach/dnoch..len nie som si tym ista,lebo zatial taku skusenost nemam.. pockam par dni a uvidim.. len sa obavam toho platenia..

• Sponzor fóra
  • @sabrinka26  ked tak, budes platit iba DPH 20 %..ale mozno ti to pustia aj bez toho..ja idem tiez objednavat z ebayu, tak dufam, ze mi to nebudu preclievat

• @poisonblu  drzim palec 🙂 uvidim,ako dopadnem 😉

• @sabrinka26  potom daj vediet 🙂 a to tie saty v albume co mas? pekne..som zvedava na original, hodis fotky potom?

• @ka1985  no právě, že ta co budu mít já, tu vychází od 800 a výš.. a od zima mě vychází na 540 🙂 holky mě tu taky ukecali, že je lepší od něho, přece jenom má tvý přesný míry, kdežto třeba na netu je nikdo nemá 🙂 já to radši vzala od něj abych se pak nemusela stresovat, že jí nemám nebo nemůžu sehnat za slušnou cenu.. a on mi i poradil co by k těm mým šatům bylo fajn za spodničku..

• @terulilinka  Holky jsou tu super, četla jsem celou diskusi od začátku. Udělám to asi taky tak, jak říkáš ty. 🙂

• Já platím 200 USD a platby mám domluvené rozdělit následovně - 100 USD záloha a doplatek 40 USD, 40 USD a 20 USD...takže kdyby chtěly mrchy clít, tak jen těch 20 USD 😉 Doufám, že to projde.

• @sangi  Musí to projít, mám to taky tak v plánu udělat. 😃

• @sabrinka26  věřím tomu, že na celnici toho mají hodně.. i můj malý balíček s blbostma z jednoho obchodu z Hong Kongu mi tam zdržovali a pak mi přišel s dírou.. asi se někdo díval, co je uvnitř. Tssss. Poštovní tajemství jim nic neříká.

• Ahoj, náhodou jsem dnes našla toto: http://www.plesovesaty.eshop-zdarma.cz/index.php
    Taky objednávají přes ebay.
    Co si o tom myslíte?

• @arilas  Je to stejný risk jako u jiných podobných obchodů.

• @sangi  Pokud na celnici balík otevřou,tak pak ho zpátky zalepí páskou potištěnou ,něco jako "celní úřad" nebo tak nějak- už si to přesně nepamatuju, takže poznáš ,který balík byl na celnici otevřený.

• Holky, nevíte, kde se dá zjistit, kolik a jestli budu platit daň, clo....atd.? Děkuji 😉

• @levata  Děkuju, jsi hodná 🙂

• @revival.lady  ale pozor na Od 1.4.2011 se hranice 150 EUR snižuje na 22 EUR ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov