Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Souhlasím holky, myslím že by to chtělo přejmenovat 🙂

• baby viete co? zimo by nam mal davat 10% zlavu za propagaciu 😃

• @jasminka002   😃 zkus mu to navrhnout 😃

• Sponzor fóra
  • @zzaneta  ja uz som mu napisala motivacne aby sa snazil lebo ak budu saty dobre objednam dalsie troje spolocenske, na tie si budem pytat zlavu aj za propagaciu 😃 😃 😃

• @jasminka002  Tak to jsem zvedava jak to dopadne, dej vedet 🙂

• @majka_snv  Za složitější princeznovské šaty chce Zimo včetně poštovného kolem 280 - 290 dolarů.

• @majka_snv  Já si nechávám šít podle Maggie Sottero - Leoni - ty první v albu a stojí mě 260,- + spodnice (to teď nevím kolik psal, asi kolem 30)

• šaty ešte stále držia na colnici, už sa mi to zdá prehnané, colný dlh som im zaplatila v stredu....

• jupííííííí moja zásielka bola vydaná z colnice!!! hádam dnes dorazia, dám info resp. foto 🙂

• @rosaria  Jé ty se máš 🙂 🙂

• @rosaria  Těšíme se!

• @arilas  a kdy je ocekavas, nebo uz je mas? Docela by me zajimalo, jak vyresil tu krajku na sukni, mam v planu podobnou sukni

• Baby, kolko vám trvalo kym Vám Zimo ušil aj poslal šaty?

• @doby  Já posilála první část platby 24.2. a nedávno psal že budou hotové koncem měsíce - takže tento týden 🙂 Počítám že do konce příštího týdne by mohly přijít, uvidíme.

• @zzaneta  Já jsem na to úplně stejně 😉 Už je to tu co nevidět 🙂

• Sponzor fóra
  • @zuziiiiicek   Zuzi a můžu se zeptat, na kolik ty úpravy, čištění a žehlení fin. příjdou?

• @judita83  no to by zaujímalo aj mňa, dúfam ale že to nebude potrebné.

• ZZaneta...nejako dlho ti šil no nie? Ja mu dneska posielam peniaze a šaty chcem mať do konca aprila už doma...Písal, že bude robiť nadčasy aby to stihol., no nesom si ista tou poštou, som počula že z Ciny to ide aj 3 tyždne 🙂

• @doby  20-25 pracovních dní je v současné době naprosto standartní doba na šití. Vzhledem k počtu našich zakázek.

• @rosny  Ne, já teprve čekám 😞
     Zálohu jsem platila 14.3.

• i mě sliboval 20.3. i s tím, když jsem počítala, že jsem poslala peníze asi o 2 dny déle než jsem původně myslela už tu měli být...sliboval nyní,že přes víkend je došije,a le pořád žádné foto (platila jsem 9.2.), ale asi záleží i na střihu- jak je složité ušití... 😒 tak dávám mu do konce měsíce a pak budu znovu psát, ale snad to nebude potřeba...

• @arilas  hmm 😐 tak to jeste nemas ani foto...

• Hm tak to já radši počítám tak měsíc a půl čekání. Když budou dřív, tak budu ráda

• @doby  No mě původně psal že za dva týdny ušité plus týden na dopravu, ale vidíš jak to dopadlo. Je fakt že na ně nespěchám tak jestli jsi mu psala že je potřebuješ tak brzy, tak si dá záležet.. Ono mu v poslední době psalo více holek a vím že jsme mu psali dost naráz, takže se nedivím že to trvá déle... Jinak tu byla nevěsta která říkala že v sobotu to odeslal a ona to v úterý měla, takže megarychlost 🙂

• @rosny  Nemám 😞 😢

• Navíc mi přijde nespravedlivé, že když je standartní čekací doba XY dnů - a že na šaty spěcháme opravdu všechny nevěsty - někoho předběhnout v pořadníku šití.

• @sangi  Já myslím, že čekací doba bude možná spíš o složitostí šatů než datem objednání.
    Jednodušší ušijí dřív než šaty s různými výšivkami atd.

• @arilas  Tak to určitě taky, ale mě třeba ty moje přišly docela jednoduché a stejně čekám.

• @arilas  Moje šaty jsou antický střih a extrémně jednoduché. Vůbec bych o složitosti nemluvila.

• @zzaneta  
    @sangi   Aha. Tak to pak vůbec netuším, podle čeho to můžou brát 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov