Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • zajímalo by mě, jakou lhůtu na dokončení šatů píše slečnám, které objednávají v těchto dnech... jestli si tu dobu navýšil nebo se drží toho co napsal před měsícem nám?

• @klarakatzova  Mně pro jistotu na tuto otázku neodpovídá 🙂

• @arilas  taky dobrý, to mě odpověděl hned, ale stejně se seknul 🙂

• Sponzor fóra
  • @klarakatzova  😃 no vtipně to teda vypadalo😃 ale je pravda, že já mám o 12 cm víc než ty🙂

• @rosaria   a ten colný dlh ide iba na jednu stranu?myslím, iba na Svk alebo aj do Ciny? Ja som si dala objednať k šatam ešte aj bolerko aj s kruhom spolu to stoji 335 dolarov, z toho som mu na začiatok zaplatila 140 dolarov, teraz rozmyšlam, či stači vyplatit už iba raz alebo dvakrát...spodničku som si vyžiadala tak, že som mu poslala realnu fotku tých mojich šiat a som mu napisala,že chcem aby šaty asi takto stáli, aby mi nedal velmi velký kruh...no a tiež som mu poslala foto vlečky, kedže také isté šaty už šil, poslal mi aj foto a nepáčila sa mi tá vlečka bola velmi dlhá až to pôsobí nepekne tak som mu napísala, že vlečku chcem skrátit, vysvetlila som mu to obrázkom ako aj všetko ostatné... Ako to je vlastne s podpatkami, on si vyžiadal dlžku podpatkov aké budem mať, no nevedela som presne, tak som mu napísala 8-9 cm 🙂
    Ty máš aké šatky vlastne už ich máš doma?

• @zuziiiiicek  nebo ti poslal nejakou detskou velikost 🙂

• @arilas  myslím, že tady nikdo na nikoho netlačí 😉

• Já jsem ted doma na 3 týdny sama, tak doufám, že šatičky přijdou ještě než se muž vrátí, abych si je mohla alespon vyzkoušet 😃

• a na to rozdělení platby asi prdím.. celníci by to stejně otevřeli a co.. stejně mě ty šaty vyjdou levněji tak jako tak 🙂

• Já objednávala 2.3 a šatičky stále nemám..Paní psala, že se zásilka pozdrží. Dodání cca v 1/2 dubna..Se asi nedočkááám....

• @arilas  ????

• @terulilinka  asi taky necham druhou platbu celou, nebo si to jeste osmkrat rozmyslim 😃 mam na to dost casu 🙂

• @klarakatzova  jo přesně tak 😃 já už nad tám radši nepřemýšlím, bych se zbláznila a teď už na to stejně nemam čas a v práci se mi beremko nezobrazuje 😃

• néééé 😃 😠 😦 aspoň ty svatební šaty nemusejí být made in China jako všechny ostatní hadry co člověk nosí!!!!!

• Sponzor fóra
  • @cheriladynka  no, koukám na tvoje šatičky a taky to rozhodně nejsou Maggie sottero Cambria Marie 😉

• nejsou ale šily je češi 😃 😉

• @cheriladynka  a neni to jedno?? myslím, že když se podíváš na šaty, které šil ten "náš" tak uvidíš, že je to dost dobře udělané 😉

• asi máš pravdu,ale nějak jsem na ty číňany alergická poslední dobou 😉

• @cheriladynka  no tak to jsme dvě 🙂 ale tenhle je šikovnej, a s těma co jsou na každým rohu tady v čr si myslím, že nemá nic společnýho 😃

• ahoj, tak mi dneska psal, že už mi šaty posílá a poslal mi číslo balíku, platila jsem 4.3. můžete mi někdo poslat www stránky toho sledování balíku. Díky

• tak som mu poslala peniazky - prvu polovicu...a teraz uz len cakat. Pisal, ze usitie bude trvat 25 dni, nakolko je svadobna sezona ale davam tomu urcite dlhsi cas podla toho co pisu ostatne kocky.

• @pitrisek26  Dej si do gůglu " TNT " a tam to na jejich stránkách najdeš. Jen to asi 1-2 dni bude trvat ,než to v číně místní pošta předá tomu TNT,takže až potom to budeš moc sledovat. 🙂

• @pitrisek26  Hmmm, ja som platila dva týždne pred Tebou a nenamáha sa mi ani odpísať, v akom sú stave a kedy budú dokončené. Poslala som mu už dva e-maily a nereagoval ani na jeden 😞 😞 😞

• @fliacik  já jsem psala v pondělí, psal, že budou velmi rychle hotové a poslal je dnes, psal mi v 5 ráno
    tak zkus, určitě budou brzo, já jsem je měla hodně jednoduché 🙂

• @fliacik  Neboj u mně taky tak. Pak jsem psala, že mám opravdu strach, jestli náš obchod teda platí atd.
    A to mi pak odepsal hned, že se šaty dělají, že strach mít vůbec nemusím atd. Takový uklidňující mail.
    Ale datum dodání tam opět zapoměl napsat 😐 , tak už to neřeším a počkám si až na foto.

• Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, měřily jste se sami? Nebo jste byly u švadleny?

• @ka1985  mna merala segra..tak dufam ze dobre 😉

• @ka1985   Ja som sa merala sama, a viem čo to obnaša potrebuješ asi poradiť čo?

• @amia2011  Ahoj, návod od zima mám vytisknutý, jen mamka má strach,ať mě dobře změří...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov