Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Ahoj, Zimo-fanynky 🙂 Chcem sa opýtať, či máte niečo nové ohľadom objednaných šiat. Mne sa totiž napriek vaicerým e-mailom neozvala, končí sa šiesty týždeň od zaplatenia zálohy a stále netuším, či sa moje šaty aspoň šijú. Potešilo a upokojilo by ma, keby ste mali nejaké novinky aspoň Vy. Viem, že viacerým z Vás sľúbila, že budú hotové do nedele - dodržala termín?

• @fliacik  prave jsem ji psala a hned odpovedela, takze na drate je 🙂 ale ohledne terminu nemuzu pomoct 😞

• @fliacik  tak mě psal, že se opozdí a šaty budou až 12.. 🙂 ale taky jsem dost na nervíky, svatba sice daleko, ale jistota je jistota, kdyby náhodou nesedli aby se s nimi dalo něoc udělat nebo nedej bože sehnat jiný.. ale to doufám nehrozí 🙂

• Sponzor fóra
  • @terulilinka  No, skúsila som napísať ešte raz, už trošku ostrejšie a odpoveď prišla okamžite. Šatky vraj dokončí 15.4.

• @fliacik  tak to je super.. sice o dost pozdě, ale i tak.. už je budeme mít doma 🙂

• tak jsem poprosila Zima o tabulku velikosti a myslela jsem, ze mi posle neco ve stylu obrazku s furou mir, jako je na ebay a on mi poslal jen par radku, co potrebuje. Co posilal vam?

• @rosny  Nic, poslala jsem mu rozměry dle popisků z internetu. Všech asi 15 druhů rozměrů.

• hmm, po mne jich chce jen 10, mrknu k nemu na ebay a poslu mu to vse, pro jistotu

• @fliacik  
    @terulilinka  a jaký byl termín? o kolik protáhla termín?

• @klarakatzova  vzhledem k tomu, že si na tu práci dává měsíc a já platbu odesílala myslím 23.2. tak o 3 týdny.. když píše že budou hotové 12.4. a to kdo ví jestli 😉

• @levata  uz aby byly foto, jsem napla, saty vypadaji moc krasne! 🙂

• @terulilinka  já platila stejne jako ty, ale meli být hotové 30.3. a to jsem vedela uz od zacatku ze to bude 5 týdnů, posunul to na 10.4. asi nam davaji terminy podle toho kdo se driv ozve 🙂

• @klarakatzova  Ja som tiež platila 24.2., mali byť hotové 20.3., lebo sú jednoduché, napokon to bude až 15.4. (teda, dúfam), takže o 3 a pol týždna neskôr...asi som sa mala ozvať skôr 😃...nevadí, keď už som vydržala doteraz, tie dva týždne už zbehnú, hlavne som sa upokojila, že všetko je v poriadku a nezabudli na mňa...už sa neviem dočkať

• Vám sa aspon ozval, so mnou už vôbec nekomunikuje odkedy som mu poslala zalohu...tak len čakam a to sa určite ešte načakam kedže je tomu eštelen cez týžden 😒

• @fliacik  ja si proste porad myslim, ze ty prutahy nesouvisi jen s hromadou objednavek, nekdo ma saty o par dni drive nez cekal a jiny o tri tydny pozdeji, ale reknu vam ze vzdycky kdyz mi prijde upozorneni sms na email, tak jsem jak pominuta jestli to neni Zimo 😃 pritom jsem byla 4 tydny v klidu, nikam jsem nepsala, proste jsem pokojne cekala a divila jsem se jak to nekdo proziva (vsechno v dobrem, jen jsem se divila 🙂) a ted jsem na tom uplne stejne, hold ty saty jsou proste nejdulezitejsi 🙂

• Sponzor fóra
  • ja se asi strelim, Zimo mi nemuze udelat me satky, pry je vrsek moc slozity, pomooooc! 😮

• @rosny  To mu eštelen teraz posielaš prvykrat foto alebo ti po nejakom čase napisal? Podla mna sa s nim dohodni na inej čipke, on možno ti nevie urobiť tie detaily s čipkou

• @rosny  a iný model sa Ti nepáči?

• @amia2011  promin, co znamena cipka?

• @rosaria  paci, ale je drazsi a nad Zimovy schopnosti...

• @rosny  hmm tak neviem, čo by som Ti poradila.

• jsem mu nejdrive posilala katalogovy foto a rikal, ze to jsou jednoduchy saty, ze to bude ok, jen asi nebude mit stejnou krajku, tak jsem mu psala, ze neva, at mi nabidne jinou a ze mu vecer poslu podrobnejsi foto a odpovedel mi tohle "I can see clearly now, but I am so sorry that we can not make this dress. the lace on the upper body is very special, we don't have same one, even similar."
    Asi si to pujdu hodit, nejsem asi tradicni nevesta, co by byla odvazana ze svatby, mozna je to i tim, ze ji organizuju z ciziny, a tak jsem byla rada, kdyz jsem nasla rychle saty, ktery se mi libily a nemusela pritom zkouset desitky satu 😒

• @rosny  cipka = krajka

• @misula.g  dekuji 🙂 no, tak ohledne krajky viz.vyse 😢 chjo, nevim, co ted

• Holky já se picnu, mě ještě nepsal, ale jestli Vám to posunul, tak mě určitě taky, posílala jsem s vámi, myslím že o den později. No hlavně aby byly.

• Já budu mít fotku prý o víkendu. Hurá. Přecejen je svatba už v červnu a na šatech mi stojí příprava.
    Ostatní máte ještě fůru času. Věřím, že ty všechny šaty stihne došít během dubna.

• @rosny  o víkendu to snad už vyjde🙂

• @rosny  Podívej se na diskuzi o nákupu z Dhgate.com.Tam nevěsta měla šaty hodně hustě vyšívané . 🙂

• @sangi  Jeeeee, tak doufám že se pak pochlubíš 🙂
    Holky psaly jste mu nebo se ozval sám?

• Ahoj holky...Tak jsem se taky odhodlala Zimovi (Zimě 🙂 ) napsat, jestli mi ušije mé vysněné šaty...a když vidí obrázky z katalogu, tak napíše " Dear friend, no problem?" A sama napsala, že nevidí úplně přesně, jak je udělaný ten vršek, tak jsem poslala detailní fotky...a najednou sorry friend, to bych asi neuměla...tak mě to mrzí, ale potěšil mě ten férový přístup...že udělá jen to, o čem je přesvědčená, že zvládne...no a podobným způsobem jsem "odrovnala" další dva prodejce na DHgate...najednou to nikdo neumí 🙂 ...ach jo...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov