Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @adlina  Podívej se na čínský obchod Jasmines bridal shop.com..Když si je najdeš na Facebooku , tak tam mají ukázky šatů co šili a mám dojem, že jsem tam viděla podobné s takovými střapatými ozdobami. 🙂

• @radkaja   Díky. Myslím, že jsem na ně už koukala...jen tam je rozdíl cca 100 dolarů, ale zkusím je kontaktovat, jestli mají fotku šatů, které sami podle tohoto vzoru vyrobili...

• @adlina  jo, tak takovy podobny jsem taky chtela, Aglaya, jsou v albu, ale nasla jsem na netu jen naky cinany, v nez nemam duveru. Ja si ty saty zkousela a jsou nesmirne slozity. Pod vrchni sukni mas jeste jednu suknu, uzsi, ale nadherne vysivanou, kterou by fakt nezvladl, proto neverim ani tem ostatnim, co je nabizi, ze by to bylo ok.

• Sponzor fóra
  • @radkaja  ja je videla, ale mam strach, pac ten prodejce neni tak vyzkouseny, jako Zimo. Jinak jsem jeste zebrala a pochlebovala, ze ma furu zkusenosti se satama, tak at mi zkusi neco nabidnout, tak mi poslala par vzoru krajek. Hodim pozdejc sem.

• @rosny  Aglaya jsou druhé favoritky 🙂

• @adlina  zkousela sis je? Ja byla realitou (na me) zklamana, jsou krasny, ale na zivo jim "neco" chybelo. A kdyz jsem videla, jak jsou propracovany, tak mam fakt obavy, ze to pro cinany neni...

• Zimo napsal, ze by na ten vrsek mohl pokryt temito aplikacemi, moc si to neumim predstavit, pac do svadleny a predstavivosti mam daleko 🤔

• @rosny  Aha...Tak já jsem je naživo neviděla, ani jsem nenašla salon, kde by měly nějaké podobné.
    Aplikace si teda nedovedu moc představit...Myslela jsem, že to je spíš krajkový podklad a na něm našité několikavrstvé kytičky a lístečky z jemné organzy...nebo tylu...a ty právě dělají ten nadýchaný dojem...a k tomu flitříky (ty já teda moc nemusím, tak jsem chtěla bez nich...)...myslím si, že to zase taková věda nebude, jen je to hodně pracné a chápu, že se jim s tím nechce dělat...jinak podle mě zvládá celkem složité šaty...ale spíš střihově...nevadí...ustoupím a šaty budou jiné 🙂

• Ach dievčata, tiež som si chcela dať ušiť šaty keď som vás tu čítala pred nejakym časom... no problem je že stále si nemám aké dať ušiť :/ a kým si nejaké vyberiem, asi už mi ich nestihne ušiť.
    Na DH GATE som videla že maju doručenie do pár dní, máte niekto skusenosti s DH GATE alebo Jasmine bridal ? Odporučujete aj takyto sposob okrem Zima?

• @rosny  i já mám do švadleny a představivosti daleko, ale myslím si, že s těmahle aplikacema by to nemuselo vypadat vůbec špatně....jen to asi už nebude tak jemné jako na originále no😞

• @kikuska16  no tak myslím, že kdyby sis vybrala a objednala ještě teď někdy tak by to Zimo ještě stihnul. Možná by bylo nejlepší mu napsat mail a říct mu do kdy bys je potřebovala a jestli by byl schopnej je do toho termínu dodat.😉 a nemáš třeba nějaký fotky ze zkoušek šatů? Že by jsme mrkli a ohodnotili...😉 Jinak s jinýma prodejcema já teda zkušenosti nemám, takže s tím ti nepomůžu😞

• Tak toto je moj výber, prosím o hodnotenie 😃

• @kikuska16  no ty si si dala teda.. 😛 jedny krajšie ako druhé!!! 😵 ja som vždy bola mašličková, preto hlasujem za prvé 😉

• Prvni nebo posledni 🙂

• Mně se nejvíc líbí ty druhé s tím vyšíváním pod prsama, Ale nechala bych jim udělat nějakou víc nadýchanou sukni.

• Sponzor fóra
  • aj ja som za prve a druhe 🙂

• Mno a teď jsem si všimla, že v malém náhledu jsou šaty uspořádané jinak, než jsem je počítala já při velkém rozkliknutí.. počítala jsem je jako druhé a ony jsou teď třetí ve zmenšeném.

• @kikuska16   souhlasím s @siwonka , v těch ostatních se mi nějak ztrácíš. Ale pro mě na tobě nej jsou ty prvním, ty jsou úžasné. Ve kterých ses cítila ty nejlépe?

• první a čtvrté... 🙂

• Rozhodně první 😉

• @kikuska16  ve zmenšeném náhledu jsem pro třetí

• @kikuska16  na tebe sa mi najviac pacia tie prve 🙂

• Pokud ty první, tak bych volila trochu jiný tvar živůtku.

• Juuuj dievčata, ďakujem vám 🙂 môj štýl je skôr taky že som chcela saténové a raz mi odporučili vyskusač tylove - tie prve a na mne sa mi nepačili, samotne šaty nie, ale ked som si potom pozrela fotky boli skvele. A viacerým sa tie prve najviac páčia. Len hovorím, že nie je to môj štýl, ale na fotke su super, takže som už pre ne taka viac odhodlana. 🙂)) Ďakujem vám, a teraz už len či ich dať ušiť u zima. Moj partner z toho nieje nadšený, nedôveruje tomu, čo ak nebudu dobre... a zbytočne vyvalim za to peniaze. A potom si stejne budemmusieť nejake požičiať . hm? neviem čo mam robiť

• @kikuska16  Můj partner Zimovi taky nevěří, ale já jo. Však ono to už (brzo) nějak dopadne. Reference má skvělé 🙂

• @kikuska16  Právě pořád přemýšlím, které jsou nejhezčí. Mně si takový styl jako jsou ty první nějak zvlášť nelíbí, ale na Tobě vypadají úžasně, vyjímečně!!! Ty ostatní jsou taky moc krásné, ale připadá mi, že v nich tak nevynikneš a vypadáš v nich jako každá druhá nevěsta. Ty první jsem ještě tady na nikom neviděla...
    Jo a s objednáváním šatů u Zima nesouhlasí ani ten můj. 😶
    Nesouhlasil ani s šitím šatů pro drůžičky z SK - a to už vím, že jsem udělala dobře a vyplatilo se 🙂 , tak teď doufám, že se nevyplní jeho pochybnosti u mých šatů.
    A co u ostatních?
    Taky pánové remcali?

• @kikuska16  no tak podle mě jsou na tobě nejkrásnější ty vrchní dvoje šaty a úplně nejvíc ty nahoře nalevo! jak princezna a moc ti sedí, krásné!!!

• baby odpisuje vam Zimo? cakam na saty uz 7 tyzdnov a neodpisuje, viem ze vela vas sem pise ze treb apockat lebo je busy ale tak.. uz by som chcela aspon mail s fotkou.. ako ste na tom vy?

• @arilas   Tak mému partnerovi to bylo víceméně jedno. Teď jsem se ho ptala jak na to vlastně tenkrát reagoval když jsem mu řekla, že si budu objednávat šaty z Číny, protože jsem si to nějak nemohla vybavit. A říká, že mi věřil, že mám všechno zjištěný ze "salónu" (tak říká beremku🙂) a taky, že viděl to plus, že to bude levnější než u nás a ještě k tomu budou moje vlastní. Takže u nás asi tak.😉

• @kikuska16  nemáš někde obrázek těch prvních šatů na modelce?? Na té tvojí fotce nejsou dobře vidět detaily a to bude Zimo chtít. Navíc se bojím, že ten korzet je podobně zdobený jak u šatů @rosny   a Zimo s tím bude mít problém....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame spoločenské a svadobné šaty pre moletky do veľkosti 58. V ponuke je viac ako 9990 modelov spoločenských a svadobných šiat. Radi vám poradíme.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2020, spoločenské šaty Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2020 už v salóne!
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov