Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @redenka55  pozrin sa do jej albumu na šnurovačku a čipku ako je tam zvrchu na plate sietoviny našita a ta šnurovačka ani sa nevyjadrujem, uplne krivo našita

• Zrovna se dívám. Doufám, že ji vrátí peníze.

• @tulinka38  No to je děs! 😞(( Zlatej Zimo.. i přes ty komplikace s dobou dodání a neodpovídání na maily.

• Sponzor fóra
  • @kikuska16   Já jsem platila v pátek týden před tebou, tak můžeme čekat spolu. 😉 🙂

• Zimo se probudil:
    The package will leave port from HongKong, then the DHL man in that area will give me the tracking number. So i think i should get the tracking number by 15th.

@2011daska  Ozval se ti Zimo už se správným tracking číslem?

• babyyyy ze aka haluz ... Zimo pise, ze mu platba nedosla...no tak som zas pozrela paypal...platbu zatial neakceptoval a u jeho paypal (makelau318@hotmail.com) co mi poslal pise ze je neregistrovany... nemozete pozriet ci tam neurobil nejaky preklep uctu ked mi to posielal? ja som to len skopirovala do prijemcu... 😦

• @gretkav  Máš to špatně ten e-mail.. je to marklau318@hotmail.com - napsal ti blbě mail!

• @sangi  dakujeeem...no to je fajn ze mi poslal zly paypal..juuuj na porazenie...tak mozem platbu zrusit a poslat znovu a takto cakat zas dlhsie 😞..esteze je svadba az v oktobri... 🙂

• @gretkav  Být tebou, tak mu napíšu, že ti poslal blbý paypal a že ti "kamarádka", co si u něj taky šije šaty, řekla ten správný. A že je to jeho chyba a že by tam peníze už dávno měl před 14 dnama 😉 Třeba se bude kát a pohne s šatama.

• mám je doma, plašila jsem zbytečně, nepředali to mě ale mému spolupracovníkovi a on mi nenapsal. Jeho jméno mi vypadlo, takže se budu muset zimovi hodně omluvit. I když poslal toDHL express protože to posílal až po 12 dnech od zaplacení. Zato celním to prošlo během 2 min, takže žádné poplatky a to jsem napsala, že má napsat 100 USD. Takže nakonec dobrý!!!Vyzkouším je asi o víkendu, takže pak dám vědět.Křivdila jsem mu!!

• @ka1985  🙂 tak bude spolu "zúfale manželky" 😃 a aké si si dala šatičky?

• @2011daska  juuuj to mi odlahlo aj za teba 🙂 uz sa tesim na fotecku siat na tebe 🙂

• Baby taká blbosť, ale dúfam že šaty nebudú radioaktívne 😃DD

• @sangi  preposlala som mu odpoved z paypalu a ze ci to nahodou nie je zly ucet a on mi hned odpisal ze je...tak som ho upozornila, ze mi on poslal ten nespravny a ze sa moze presvedcit v predchadzajucich mailoch a tak...a tak som mu peniaze poslala na spravny ucet s tym ze nech mi hned da vediet ci prisli a kedy zacne saty sit....no som veeeelmi zvedava ci na toto odpise...

• @2011daska  No vidíš 🙂 Se máš, že ti to prošlo bez cla 🙂 Uvidíme, co já.. snad příští týden se dočkám
    U tebe se těším na fotky!

• Sponzor fóra
  • @2011daska  Super, gratuluji. Jsem zvědavá na fotky 🙂

• Tak a já mu poslala další mail že se mi to přestává líbit, tak uvidíme 😃

• 2011daska: a co dph? tos taky nemusela platit?

• @zzaneta  tak me take psal ze je tam půlnoc a za byl na sluzebni ceste a ze mi urcite posle foto dnes, nejpozdeji zitra

• @klarakatzova  ach to je ale trdlo.. kdyby vedel jak si tu predavame ty informace, mozna by byl opatrnejsi. Ja uz ho znovu nahanela a nic.. A foto nezapomen pridat 🙂

• @klarakatzova  tak držím palce aby to nedopadlo jako u mě 🙂kolik máš tedy těch vsrtev tylu?

• @great.girl  vůbec nic, měli to tam opravdu jen 2 min, napsal na balk 35 USD a prošlo to.

• jinak šaty jsou opravdu z taftu,mají spodní vrstvu ze saténu a ještě na některých místech všitý tyl, aby sukně držela lepší tvar, nemají připnutí na vlečku 😉 standart, jsou pevné s podprsenkovým pásem a přesně takové jako byli v salónu kde půjčení stálo 9.000. jen se mi trochu páře spodní část V, ale to chce jen asi tak jeden steh a bude to v pořádku, jinak myslím, že jsou šité dobře.jsou krásné, bohužel nevím zda-li mi sednou, musím si ještě počkat na někoho, kdo mě oblékne 🙂

• @2011daska  určitě padnou suprově! 🙂 držím palce a už se těším na fotky 🙂

• @2011daska  : urcite sadnu, drzim palce..ked sa teraz tak pozeram na fotky mojich,tak sa uz na vybalenych dalo poznat,ze mi budu siroke..takze ak sa ti na vesiaku zdaju v pohode,urcite aj padnu..🙂

• @terulilinka  4 vrstvy a jedna by jeste mela byt na spodnicce

• @2011daska  Ahoj nesom v obraze, už máš ušité šatky? alebo foto? 🙂

• @2011daska  ahoj, a kedy si objednavala? lebo ja 21.2. a este mi neposlal ani foto 😞

• Aha tak to mas super 😉 , ja mam ted nejake veci taky objednane a na ceste. Mamka me strasila, ze ve zpravach rikali, ze zmenili od1.4. limit na dph na 22EUR pro vsechny zeme krom EU a clo zustalo 150...

• @jasminka002  Zkus ho nějak důrazněji zaurgovat, to na Číňany pomáhá. Já platila 24.2. a už mám foto a šaty pomalu na cestě. Ale kdybych neugovala, tak to tak asi ještě není.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Agatha Gallery
    Nové Zámky
    Svadobné a spoločenské šaty a ostatné oblečenie, obuv, šperky, doplnky.
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov