Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @fliacik  ja myslim, ze budou, nekdo tu psal, ze posilal fotku i v pul osme vecer, u nich se asi maka porad...

• No jo asi ta jediná švadlena co má taky vůbec nespí. 🙂

• @radkaja 😃 tak nech len maká, ja jej pošlem aj kilo ryže a energydrink, aby mala silu na dokončenie mojich šiat 😃

• Sponzor fóra
  • @fliacik  Jo,ale ona nebude mít asi čas si tu rýži a drink dát.Myslím,že to bude její poslední svatební sezona. 😛 😃

• @klarakatzova  aha, no čoveče jestli tam teda ta spodnice je tak to by teda měl spravit, ještě když sis vyloženě psala o to ať ti je nařasí...ale zas jestli tam má jednokruhovou spodnici a ty by sis dala tříkruhovou, tak by to mohlo být bezva...já ti nevím. Mě se ty šaty moc líbí, jen by ta sukně dle mojeho vkusu mohla být víc "široká"

• @zuziiiiicek Šak právě ,byla by široká ,kdyby dal tylu tak jak měl. 🙂

• @2011daska : wow, jedny z najkrajsich,co som od neho videla..super..🙂
    @klarakatzova : aj tvoje vyzeraju krasne, so spodnickou a na zivo, budu urcite este krajsie.. 🙂

• @zuziiiiicek  je tam pry jednoducha spodnicka, pouze na foceni urcena a neni to ta, kterou budu mit ja, myslim ze na to kaslu, zenich rika ze je to dobry, ted zase resim kytky, za kolik mate kvetiny na obrad? myslim bez kytky na auto a na hostinu

• @bubblinkka  dekuju za podporu

• @klarakatzova : nemas za co 🙂
    za ten cas, co tu sledujem zimovu pracu a potom fotky na skutocnych nevestach sa mi zda,ze saty casto vyzeraju vyrazne omnoho lepsie nazivo..a tvoje su super uz na figurine,takze nazivo budu dokonale,neboj 🙂
    a ak by sa ti stale zdalo malo tylu,tak sa to iste da nejako dorobit, tusim tu uz kedysi jedna nevesta nieco take riesila,aj ked si nie som ista ci so zimom,ci nie s tym predoslym (asapbay-om) a dokonca jej aj poslal latku a tuna jej satky krajcirka dorobila,k jej spokojnosti..ale zatial by som toto neriesila,ako vravim realita moze byt ina a uvidis az si ich vezmes na seba aj so spodnicou..ja som mala co robit,aby som sa napchala do kupelne,kde mame zrkadlo a to som nejaku extra siroku suknu neplanovala 🙂ten stojan nema nohy 🙂,takze tam ta sunka vlastne splaskne- a vacsine babam dava dovnutra 2 vrstvy toho tuheho cohosi (asi tylu 🙂) a na spodnicke su dalsie, takze sa to este isto dost "nafukne" 🙂

• @klarakatzova  Já beru květiny od Miltu z Plzně, pro mamky a mě + korsáž ženicha vyjde cca 1200 🙂

• @bubblinkka  ja uz si take rikam, ze nemusim byt nafouknuta uplne, povedeme 4lety klucina, tak aby se ke me vubec dostal a mohl mi podat ruku 🙂 uz jsem klidna a v albumu mam ty saty na sobe dvakrat, jednou s uplne jednoduchou spodnickou a jednou s tou nejvetsi a rozhodne nebylo hezke, kdyz jsem mela tu velkou, taky zenich aby se ke me dostal, az si budem davat prvni pusinku 🙂

• @revival.lady  na cupolis.com jsou poukazy v hodnote 1000 za 500 a vypocetli mi kvetinu moji, svedkyni, mamkam, a tri korsaze za 2400.

• @klarakatzova : ja myslim,ze budu akurat 🙂 a vsimla som si ,ze som namiesto sukna napisala sunka,tak sa ospravedlnujem a opravujem,nech to nevyznie ako haluz 🙂)

• ahojky holky, svoje svatebni saty jsem si porizovala pred 2lety tehdy byl Asap prodejce cislo 1, vloni se vdavala kamaradka a objednavala si saty od Zima... jak je to ted? at nemusim docitat celou diskuzi...jak je na tom Zimo - porad stejna kvalita? .-)

• Sponzor fóra
  • @mmaxicka : momentalne si zimo drzi vybornu kvalitu..staci prejst poslednych par stranok a su tam aj fotky jeho najnovsich siat- krasa..🙂

• @bubblinkka  diky moc za odpoved... jdu zkouknout saty

• tady jsou fotecky satu, ktere sil zimo pred rokem .-) tak je super ze se nepohorsil a muzu ho porad stejne doporucovat .-)
    http://fotohradec.webnode.cz/fotogalerie/svatba-chlumec-nad-cidlinou/

• @mmaxicka  Jediný problém u něho je,že nestíhá,něktrým nevěstám šije už 3 mesíce a pořád nic. 😛

• @radkaja  senmark měla jen 3vrstvy tylu 🙂 a co psala @klarakatzova  tak ta má 4 vsrtvy 🙂

• @radkaja  aha... 3mesice no tak to je docela blbe...kamaradka co se ptala bude mit svatbu v zari, tak aby se to stihlo .-)

• @klarakatzova  klári, jsou hezké 🙂 jsem ráda, že je máš přede mnou, aspon vidím, že je zvládne..🙂 ale taky se mi zdají trochu mín nařasené než originály, tak jsem zvědavá co ty moje 😃 tvrdí pořád že ve čtvrtek, tak jsem zvědavá..

• @mmaxicka : krasne satky 🙂

• @bubblinkka  dik 🙂 v sekci "svatba kostelec nad orlici" jsou moje saty od Asapa 🙂

• @mmaxicka  Do září času dost. Když budeš Zima dostatečně motivovat a urgovat, tak to zvládne za dva měsíce 🙂

• Kočky a dali ste si niektorá šiť u Zima aj bolerko ???

• @kikuska16  ta moje kamaradka mela od zima i bolerko

• @mmaxicka a bola spokojna? nevieš kolko stálo? akurat osm mu pisala mail.. tak kým mi odpíše...

• @klarakatzova  Podla mna sa im tvoje šaty podarili, a tá sukna neni zlá, stačí ak daš pod nu velký kruh 🙂 Ako dlho vlastne trvalo ušitie? 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón Ľubica ponúka na zapožičanie šaty svadobné zn. St. Patrick, LA SPOSA, spoločenské, exkluzívne ručne maľované šaty,detské šaty, obleky
    spoločenské oblečenie
    Miesto, kde sa plnia sny o tých najkrajších svadobných šatách.
    Staň sa aj TY MAGIC nevestou.
    Váš svadobný salón MAGIC – „Pre Váš magický deň"