Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @terulilinka  veľmi krásne sú tvoje šaty!!!!!!!! Už sa teším na real foto, fakt nádhera ako originál "NORY"

• @terulilinka  blednu tu zavisti, jsou fakt nahherny a hlavne se strihem podobaji tem mym, tak jsem moc rada

• @pitrisek26  mozem sa opytat u akeho predajcu si si kupovala saty...ja by som tiez chcela cele saty z krajky....

• Sponzor fóra
  • Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• tak mám šatky konečne doma, opravené a vyžehlené..🙂takto vyzerajú..

• @bubblinkka  no super, tak jsi spokojena, ne?

• @bubblinkka  vyzeras krasne, dobre ti to upravili 😉 inak- vybrala si si pekne satky 🙂

• @rosny  : uz konecne som 🙂a som strasne rada🙂..ako zalozny plan som totiz mala,ze si necham usit ine a znovu u zima 🙂,ale pri tom pocte objednavok,co momentalne ma,by to boli nervy..
    @anica  : dakujem 🙂, dakujem 🙂

• @bubblinkka  Teď ti krááásně sedí,jsou to moc hezké šaty.Budeš krásná nevěsta. 🙂 🙂

• @radkaja  : ďakujem 🙂za pochvalu, podporu aj pomoc..

• @bubblinkka  wow, krásnější než předtím 🙂 a že už předtím byli krásné, ale teď jsou prostě šité přímo na Tebe! 🙂

• @bubblinkka  moc krásné, opravdu 😉

• @bubblinkka  Krásna! Mne si sa páčila už aj predtým, ale teraz je to dokonalé. A, čo je dôležitejšie, teraz sa páčiš aj sama sebe a to je hlavné 🙂
    Baby, normálne Vám závidím, ja už čakám dva mesiace a dva dni, Zimo so mnou už dva týždne vôbec nekomunikuje, hoci naposledy mi tvrdil, že šaty sú tesne pred dokončením, našije aplikácie a pošle mi foto. Už som takmer na prášky. Začínam sa pripravovať na možnosť, že neuvidím peniaze ani šaty 😞

• @fliacik  Vůbec se nenervuj,šaty určitě budou. Určitě je už má ušité,jen je nějaký rozlítaný a nemá ani čas komunikovat a šaty posílat .Zatím vždycky šaty poslal.Jen prostě v klidu čekej,než ti šaty pošle.

• @terulilinka  , @2011daska  , @fliacik  : dakujem velmi, velmi🙂
    @fliacik  : suhlasim s "radkaja" saty urcite budu..to natahovanie, nedodrzane terminy a sluby su sice neprofesionalne a nefer, ale verim,ze inak je dost seriozny na to,aby satky poslal..moje sil zrejme v ovela mensom strese a aj tak mu trvalo tyzden kym ich vobec poslal a pritom ich mal hotove,co som vobec nepochopila..organizacia asi nie je jeho silna stranka a teraz si toho na seba nabrali asi viac nez dost..ale urcite ich posle,to sa neboj..verim,ze to musia byt hrozne nervy a tak dufam,ze vysledok za ne bude stat..potom sa uz velmi tesim na fotky 🙂

• Sponzor fóra
  • zítra prý odešle šatičky, nemůžu se dočkat! nakonec jsem si je nechala poslat k nám domů, budu je muset někam pořádně schovat 😃

• @fliacik  pořád nic?😞 to mě mrzí, neboj, určitě už brzo pošle fotku...!

• @zuziiiiicek   ten album si urobila perfektne 🙂 klobk dolu

• @bubblinkka  no paráda, teď ti šatky sedí výborně, moc krásný!! Krásně ti rýsují postavu, opravdu ti sluší. Jsem moc ráda, že i ty jseš z nich už nadšená! Můžu fotku přidat do "Zimoalba"??😃
    @kikuska16  děkuji moc za pochvalu, těší mě to😉

• ja zatim nemam tracking number, ale vsimla jsem si ze zatim kazda nevesta psala, ze si na netu nasla, ze jeji saty odeslali v patek, pripada mi logicke, ze nebehaji na DHL kazdy den... tak snad i moje saty poslali 🙂 jenom jsem asi zapomnela napsat svuj telefon, tak nevim jak me bude kontaktovat celni az budou chtit zapaltit dluh...

• @klarakatzova  Ahoj, ono se má posílat i tel. číslo?
    To mě nenapadlo 😐

• @arilas  no ja nevim, jak by me kontaktovali jinak, poslou slozenku?

• @klarakatzova  ty jo, tak to máš pravdu.. to jsem si taky neuvědomila, myslela jsem že jsem ho tenkrát psala do paypalu ale asi to bylo něco jinýho 😃

• @kikuska16  teď jsem si uvědomila, že od tebe tam mám jen provizorní foto...nechceš mi poslat aspoň foto originálů?😉

• @klarakatzova  No to fakt nevím 🤔
    Holky prosím poraďte, jak to bylo u vás???

• @arilas  tak jsem ten paypal trochu zkoumala, a fakt jsem tam číslo uváděla.. jste si teda jistý že ho nemáte tam?🙂)
    @klarakatzova  

• @terulilinka  
    @klarakatzova  
    @arilas   holky já jsem taky nikde telefon nepsala. Sledovala jsem podle trackingu šaty a když jsem viděla že jsou zadrženy na celním tak jsem jim sama napsala mail s číslem balíku abych se dozvěděla co a jak....Jinak když nemáte tracking a nemůžete si to takhle ošéfovat tak je to blbý, ale myslím, že pošlou fakt tu složenku...když to budou chtít proclít tak si cestu k penězům najdou...otázkou je jak dlouho jim to bude trvat když je nemůžete popohnat😞

• @terulilinka  No tak jsem tam nakonec ten tel. taky našla 😃
    Fakt vůbec nevím, že jsem ho tam tenkrát někam zadávala..
    Díky 🙂

• Pocit není dobré příliš 🙂

• Holky, z vlastni zkusenosti, pokud Zimo nekde k papirum k baliku to cislo nezapise, tak je mala pravdepodobnost, ze vas celnici/prepravci budou v pripade problemu kontaktovat jinak (napr. postou). Me napr. celnici saty zadrzeli, ptz chybela faktura, a nikdo me nekontaktoval ani z TNT, ani z celniho, i kdyz mou adresu meli. Balik jsem si musela vypatrat sama, a byl to docela stres (viz. diskuse cca pred rokem). Kdyz jsem se ptala, co by delali, kdybych se jim sama neozvala, bylo mi receno, ze by po nejake dobe poslali balik zpet odesilateli. Takze, pokud na baliku neni tel. cislo, tak ja s tim mam spatne zkusenosti. Byt vama, tak pokud uz mate track number a podle nej balik v CR, zkusim si tam zavolat a pozjistovat, co a jak.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné, spoločenské a detské modely na mieru za výhodnejšie ceny ako požičovné:
    - 5 katalógov svadobných šiat
    - šaty podľa Vašeho vlastného zadania
    spoločenské oblečenie
    Milé nevesty,
    čaká na Vás veľký výpredaj svadobných šiat ! Ceny od 80€
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov