Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • Já jsem si četla na stránkách DHL, že oni případný celní dluh za tebe zaplatí. A musíš jim to uhradit, i když bys balík nechtěla převzít.

• @klarakatzova  Klari saty nejsou poslane pokud nemas tracking number. Me ujistoval ze odesly minule pondeli a v patek v noci poslal tr.nr. a videla jsem ze odesly v patek. I na to jsem ho musela uhanet i kdyz uz jsem nechtela.
    Vyplatilo se, saticky jsou v Praze a koukam ze jsou v beznem celnim rizeni. Uvidime jak to pujde a kdyztak tam odpoledne zavolam, chci zmenit adresu dodani

• ahoj baby... chcem sa spytat ako vam dlho trvalo kym dosli saticky.. mne ich posielal mu DHL dnes rano....neviete mi povedat cca. ako dlho ich budem musiet cakat.

• Sponzor fóra
  • @e.l.i : myslím,že do týždňa by si ich mala mať, sleduj si tracking number,hlavne pre prípad,že by ti ich zadržali na colnici..

• @e.l.i  Když DHL, tak posílá express, což znamená, že je to druhý pracovní den v tvé zemi. Pak záleží, jak to zdrží na proclení. Většinou se dostanou šaty do týdne, když není problém.

• Pridávam foto mojich šiat... som spokojná, ešte ma zaujíma další postup, na akú sumu ste si dali vypísať balík?

• @amia2011  Oooo 🙂
    Já Zimovi napsala, ať dá na balík 100 USD a dal 60 UDS. Tak to asi dělá automaticky, že to snižuje.

• @amia2011 Šaty vypadají hezky a na Tobě budou určitě ještě lepší.
    Já se s ním na částce nedomlouvala, počítala jsem s tím že tam dá částku druhé platby - 100 USD - ale jak čtu Sangi tak jsem zvědavá kolik tam bude 🙂

• Jo a bacha, našla jsem na šatech v šifonu malinkou trhlinku, rozřízlou. Tak podezírám celníky, že ta to můžou oni 😞((
    Ale je to nenápadné, tak snad si toho nikdo nevšimne.

• @sangi  No to je super. Jenze nejhorsi je ze tohle asi moc neovlivnime 😞

• @zzaneta  jj, hlavně že mám šaty doma 🙂 Teď už je jen nechat zkrátit. V sobotu zasedala rodinná rada a všichni se shodli na tom, že šaty jsou úžasné tak, jak jsou, a květy se předělávat nebudou. Jen se musím fotit jen zepředu, protože na fotkách zboku mám skrz řasení bříško. V reálu to tak nepřijde, protože se látka vlní a prosvítá.

• @amia2011  Krásné šaty,na těch volánech nešetřil,takže fakt super. 🙂

• @sangi  Jééé, tak to je super že je nemusíte nějak upravovat 🙂

• @zzaneta  to ze nemam tracking number prece neznamena, ze uz nejsou na ceste... zatim jsem ale nikoho neuhanela o to cislo, predpokladam ale ze odesilaji saty jednoou tydne, taky by me nebavilo behat s kazdym balikem do DHL a jak jsem vypozorovala, posilaji vetsinou v patek, z toho usuzuji, ze moje saty ktere byly hotove uz ve stredu mohli taky poslat v patek... jdu teda napsat, ale zase budu urcite nerv, ze nemam odpoved 🙂

• @sangi : to je super, aj mne sa kvietky velmi pacia, tak som rada,ze ich nenahradis stuhou..🙂

• Sponzor fóra
  • @amia2011 : velmi vydarene- vrsok je nadherne zdobeny a na sukni ako pise radkaja naozaj nesetril,takze vyzera fakt honosne 🙂

• @klarakatzova  No ja si to taky myslela. Nemyslim to nijak spatne. Ja sama poznala ze to vazne poslal v patek a ne v pondeli jak se dusoval ze to odeslo. Ale preju Ti aby uz byly na ceste 🙂 Me zatim lezi na celnici 🙂

• @klarakatzova  Jo a moje šaty byly ve čtvrtek už předminulý týden a šly až tento pátek. Ale je fakt že většinou to odchází v pátek. Tak jsem zvědavá jak na tom jsi 🙂

• @zzaneta  no tak pristi mesic mi treba odpovi 🙂

• @klarakatzova
    Ja mu psala asi 4x o to tracking number. A dokonce mi v utery napsal ze saty poslal a dal smajlika 🙂 No ale pak ticho a nic a v patek po ctvrtem mailu mi poslal jen to cislo, nic vic 😃
    Tak drzim pesti a hlavne pevne nervy 🙂

• jééé a mě včera tvrdil, že šaty odešle dnes.. tak to jsem tedy zvědavá..

• @zzaneta

@terulilinka  tak to me napsal ve stredu, ze uz jsou poslane, tak uvidime, dnes tam ma uz ode me mailika, jeste pockam do soboty, zda li neodesle az v patek, a pak mu zase ucpu schranku 🙂

• @klarakatzova @terulilinka  Tak to jsem taky zvedava holky. Ale drzim palce aby uz byly na ceste 🙂

• Ja som sice neobjednavala svadobne saty z ciny, ale z ameriky no ale ved vsetko sa aj tak asi sije v cine 🙂 no a som tu sledovala ako uz zistujete ci tie vase su na ceste, uz som sa zacala bat o svoje lebo mi zo salonu mali volat pred 2 tyzdnami a nic, a tak som zavolala a ze uz prisliiiii 🙂 tak sa aj ja tesim 🙂 po 4 mesiacoch su tu.

• Dakujem Vám, len škoda, že sa mi ešte nevyjadril, poslala som zvyšok penazí aj adresu a odvtedy sa mi ešte neozval 😞

• Tak mi dnes přišel meil, že to poslal přes TNT, dokonce hned napsal i tracking number, ale stejně mi nejde zásilka vyhledat..

• @amia2011  Krásné, dokonce i na figuríně, tak na tobě budou ješta krásnější 🙂

• @terulilinka  To den ,dva trvá než se zásilka objeví ve sledování. 🙂

• mam tracking number 🙂

• mam tracking number 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milé nevesty,
    obliekame Vás aj ostatné dámy, ktoré s Vami zdieľajú Váš svadobný deň.
    Máme 50 % zľavu pre nich aj pre Vás na spoločenské šaty !
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.
    E-SHOP svadobných šiat poskytuje príležitosť pre všetky nevesty ušiť si šaty svojich snov.