Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @fliacik  co znamena vytešuje sa?

• @klarakatzova  Noo, niečo v takom zmysle, že má z toho strašnú radosť, predstav si ho, ako poskakuje a teší sa ako malé dieťa...oblečený v mojich šatočkách 😃

• @fliacik  jo to je jako ze se z toho tesi, ze ma radost 🙂

• Sponzor fóra
  • Baby viete akoto ja robím? v každom maily dám Zimovi otázky - či vie uroiť aj spodnicu, alebo bolerko (čož je pre neho ďalší zárobok) a tak aspoň ako tak odpovedá síce neskoro a keď tak posielam ten istý mail po pár dňoch znova hlavne že odpovedá... i keď nie na o kedy mi ich došije 😛

• Nooo holky, pokud se chcete nasr.. tak jako já tak mrknite na komenty v našem albu šatů...miluju tady ty namyšlený nány!

• Holky, chci se s Vámi podělit o zkušenost se Zimem. Psala jsem mu uplynulý 3 dny asi 4 maily, vždycky odpověděl do hodiny. Psala jsem navečer, kolem osmý devátý a ptala jsem se na cenu šatů, který bych chtěla (viz foto) pro moje družičky a že bych chtěla troje - reagoval bleskově a hned ochotně posílal vzorníky a dával otázky, takže podle mě na poptávku odpovídá rychle, ale když máte nějaký složitější dotazy, nechává si na to čas na pozdějc. Teď teda k věci - psala jsem mu, že bych chtěla troje šaty pro družičky a ať mi řekne cenu. Řekl, ať si zvolím materiál dle vzorníku, tak jsem řekla, že chci bridal satén a organzu (původně jsem posílal jinej střih), on na to, že jedny šaty by stály 130 dolarů! To mě porazilo, přijde mi to děsně moc. No dobře. Další den mu píšu, že teda dobře, ať jsou teda z šifónu, kolik by teda byla cena (a fotku jsem poslala tuhle). On že zase 130 dolarů za jedny, že šifón je dražší než organza, přitom na těch původních byla vrstva saténu a přes to ještě navíc organza, byl to mnohem těžší střih. Takže ačkoliv jsem poslala jiný šaty a změnila materiál, chtěl pořád stejně. To je děsně moc, vždyť ty šaty jsou krátký a moc materiálu na nich neni! Za dva litry je seženu tady nebo na netu taky a ještě si budu moct vybírat. Ach jo. Jsem z toho zklamaná, myslela jsem, že se u něj vlezu do tisícovky za jedny, tak nevim, jestli jsem naivní já nebo kdo, ale přijde mi to za takový šatičky děsná pálka. Vám ne? Teď přemejšlim, co budu dělat, ale přijde mi to děsně drahý, navíc s rizikem, že kdyby neseděly, budou se ještě muset upravovat... To jsem teda od něj čekala lepší cenu.

• Baby, tak ani vyhrážky nezabrali, nereaguje, asi budem musieť začať vymáhať peniaze 😞 Buhuuuu, prečo práve ja???

• @zuziiiiicek  Nic si z toho nedělej, on se vždycky někdo takový najde. Však i nedávno na této diskuzi byla taková holčina a jak rychle vypadla.
    Myslim že kdyby název alba neříkalo že jsou z Číny, nic na nich nenajdou.
    A hlavně že my jsme spokojené 🙂 Teda já je ještě nemám, ale zatím spokojenost 😃

• @nevee  To ani moc nepřekvapuje, Zimo nikdy nešel pod 100 dolarů.

• @fliacik  to ma fakt mrzi 😞..aj ked stale v kutiku duse dufam ze to bude OK...

• @zuziiiiicek  na take osoby sa treba fakt vykaslat...ake saty si kto kupi/pozicia je kazdeho osobna vec..akurat sa ta kocka trosku strapnila 🙂

• @severaseptima  Takovéto šaty prodávají v jednom obchodu v Brně 🙂 Kamarád je kupoval kamarádce na Vánoce.

• @fliacik  Já taky ještě věřím, že to dobře dopadne. 😛

• @nevee  Víš co, on si do té ceny zahrnuje podle mně i poštovné. To je z Hong Kongu přes DHL řekla bych dost drahé.

• @zuziiiiicek  : treba to brat tak,ze je tu par bab, ktorym robi dobre, ked niekoho hoci bezdovodne skritizuju a zrejme maju zo seba potom dobry pocit..to je podla mna ubohe, ale ked im to pomoze..🙂
    ja som tu pred casom mala album,kde som skusala rozne satky a mala som tam medzi nimi aj moje..V salone som skusala vselijake,kvoli strihom a niektore sa mi nepacili, niektore ano,niektore mi sedeli,niektore vobec..A mam pocit, ze prave tato baba mi napisala,ze vsetky su super,okrem mojich samozrejme..Lebo na fotkach bolo vidiet, ze ostatne su zo salonu a tieto nie..To ma dobre pobavilo..Pozerala som pre zaujimavost do jej albumu,satky mala pekne,ale nicim vynimocne,myslim v porovnymi s "nasimi" aspon podla mna..
    A ako som uz napisala aj do Tvojho albumu su ludia ,ktorym ide v prvom rade o znacku a za potom o vzhlad atd..
    Je to ich nazor, tak nech ho maju..🙂
    Trapne a najma primitivne mi ale pride vycitat babam, ktore si trebars nemozu dovolit dvoj ci troj nasobne pozicovne a napriklad aj to ich vedie k tomu,ze si satky nechaju usit..

• Sponzor fóra
  • 😞 😞 😞 Baby, chcela by som Vás poprosiť o pomoc. V prípade, že by sa mi Zimo neozval ani do konca týždňa, boli by niektoré z Vás ochotné mu napísať? Niečo ako petícia... aby vedel, že tu sú baby v kontakte a ak mi šaty neušije, pokazí si povesť? Nechápem, prečo sa takto zachoval iba voči mne, vždy som bola v mailoch k nemu milá a úctivá a otravovať som začala až po 2 mesiacoch od zaplatenia, dovtedy som mu nenapísala ani čiaročku 😞 Ak by niektoré z Vás boli ochotné mi pomôcť, prosím, napíšte mi IP, pošlem Vám presné údaje aj e-mailovú adresu, z ktorej som mu písala. 😞 😞 😞 Vopred Vám ďakujem 😞 😞 😞

• @fliacik  Já mu klidně napíšu 🙂 Hlavně klid, určitě to dobře dopadne. Do srpna je ještě času dost 😉

• @sangi  Ďakujem, si poklad...ja viem, že času je dosť, ja by som počkala, ak nastal problém...len keby som vedela, že nie som obeťou podvodu a raz sa ich dočkám 😞

• @fliacik  Dočkáš, neboj. Ale už mi to taky leze na nervy (to, jak Ti ani neodepíše, co se děje atd.) 😠
    No v pondělí bych mu taky napsala. Snad to pomůže.

• @fliacik  ja se musim konecne dokopat, abych dotvirila ty svoje, tak jestli chces, tak ja mu klidne napisu, ze mam ale jiste pochybnosti, pac dela mrtvyho brouka, dej mi tvoji mejlovku, ja prihodim, ze se jedna o tebe

• @nevee  nooo to teda musím uznat, že je fakt dost. Měla jsi mu to narovinu napsat, že se ti to zdá dost za takový složitý šaty!😞
    @zzaneta
    @gretkav  
    @bubblinkka  
    @sangi  
    @arilas   no musela jsem se s váma o to podělit, ale hezky jste jí to tam napsaly, mě to teda zvedlo ze židle hlavně proto, že nechápu tu její potřebu nás shazovat. Vždyť ať si má lepší značkový šaty. mě na tom nesejde, mě záleží na tom, že jsou krásný a to teda jsou!

@fliacik  i já jsem ochotná mu napsat😉 snad to dobře dopadne😞

• @fliacik  Taky bych se přidala. Pořád ale doufám že se Ti ozve, to už není možné.
    Moje šaty jsou pro změnu na celním a ne a ne je pustit 😞

• @zuziiiiicek  hmm a koukám že to zrovna ta frajerka komentuje u mých šatů 😃😃 jak říkáš, pro mě je důležitý, že jsou krásný a že se líbí nejen mě, ale i mýmu okolí.. a nějaká pipinka mě opravdu nezajímá 😃

• @fliacik  taky se přidám 🙂

• @terulilinka  Sranda je, že si slečna ke kritice vybrala zrovna ty nejvíce povedené šaty, asi je slepá . 😃

• @zuziiiiicek : No to jsem mu taky napsala, ale jak je vidět, na tý ceně trvá, takže si to musim rozmyslet, ale za tu cenu se to asi ani nevyplatí. Jj, je to vč. dopravy, ale zas když se ta doprava rozpočítá na troje lehký šaty a je to stejně pořád tolik... asi se to nevyplatí.

• @nevee  tak to si opravdu myslím, že se to nevyplatí😞 je to škoda...

@radkaja  hlavně je ubohá.... 😠

@terulilinka  no tak jistě, lidi z mýho okolí jsou ze šatů unešený. Což teda znamená, že mám mezi známýna samý nicky co nepoznají hnusný šaty? 😃 😃

• @zuziiiiicek  neztrácela bych s touto paní žádný čas, asi si jí něco žere.

• @zuziiiiicek  No jo ,ale když ti na šatech nevisí ta správná cedulka,tak jsou přece hnusný,to dá rozum. 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov