Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @judita83  protože máš docela dost času, tak to že to někdy Zimovi trvá déle než-li je ušije a pošle nemůže být až tak moc překážkou. navíc, ač šaty od Štěpánky taky nejsou některé nejhorší. ty od Zima mi připadají kvalitnější.

• @redenka55 Tak my svatbu odkládali, takže na to opravdu nespěchám, jen doufám, že zase Zimo začne komunikovat a že nebudou ty šaty odfláklý....

• To ještě nevime, kolik jiných nevěst od nás i z celého světa mají u Zima objednáno. Nechci být pesimistická , ale spíše to bude s blížící se letní svatební sezónou ještě horší. 😐

• Sponzor fóra
  • Holky, tak jsem koukala na TNT a šatičky už jsou v Praze, akorát tomu moc nerozumím.. Hodila jsem si to do překladače, a podle toho co jsem tak pochopila tak to prošlo celnicí v pohodě..
    03 May 2011 08:47:56 Prague Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway.
    03 May 2011 07:45:06 Prague Shipment Received At Destination Depot.
    03 May 2011 06:39:00 Prague Customs Clearance In Progress.

• @terulilinka  Custom clearance je "celní řízení" .. takže na celnici byly chvilku a už je někde překládají a putují snad za tebou 🙂

• @fliacik  Ahoj, budeš Zimovi psát něco ohl. toho poštovného? Už jsi mu psala?

• @zzaneta  Hmm, já to mám právě celkem za 310 $. Když jsem původně přemýšlela nad šaty z ebay, tak jsem myslela, že i s dopravou do nich dám max. 3000,-. Pak jsem se pro jistotu rozhodla pro Zima a pořád to nějak skáče výš a výš. Nakonec na tom budu stejně, jako bych si je půjčila a bez nervů. Já totiž doufala, že za clo zaplatím max. 500,-.
    Jsem z toho docela smutná 😞

• @zzaneta  Hmm, já to mám právě celkem za 310 $. Když jsem původně přemýšlela nad šaty z ebay, tak jsem myslela, že i s dopravou do nich dám max. 3000,-. Pak jsem se pro jistotu rozhodla pro Zima a pořád to nějak skáče výš a výš. Nakonec na tom budu stejně, jako bych si je půjčila a bylo by to bez nervů. Já totiž doufala, že za clo zaplatím max. 500,-. A to ještě možná nebudou sedět úplně jak v půjčovně a další peníze dám za švadlenu.
    Jsem z toho docela smutná 😞 S takovou částkou jsem nepočítala

• @arilas  Ale zase budou tvoje a můžeš je pak třeba zas zpeněžit 🙂

• @arilas  Už som mu písala, len neviem, či mu mail prešiel - gmail mi nedoručené správy nevracia ani to neoznamuje 😞 Napísala som mu toto: "Would you be so kind to mark the parcel with the price for shipping as well, please? If there is no data about the shipping costs on the parcel or invoice, the custom office calculate the customs according to their own charts - the result is that they charge the customers much more than in would be if they would calculate the customs on the basis of real shipping costs." Najradšej by som už bola, keby boli šaty na ceste, vidím, že sa začína kaziť, menej komunikuje, nezodpovedá otázky...zjavne má v práci chaos a nevie, čo skôr. Zaplatím, koľko bude treba, len nech už sú doma 😞

• @revival.lady  No jo, to si taky říkám. Ale zrovna ty moje šaty asi většině hlokám nepadnou do oka. Si teda myslím. Aspoň je tady v albu žádná nemá, že by byly ty nej.

• @fliacik  Večer si to přeložím a pak mu taky něco napíšu. Uvidím, jestli mu to už dojde, pak dám vědět.
    Teˇuž musím do práce 😒 😦

• @arilas  OK, ak by sa ozval mne, tiež Ti dám vedieť. Nech Ti to skoro ubehne, ja už o chvíľku v práci končím 🙂

• @arilas  Nemyslím si, že šaty neprodáš. Na bazaru většinou visí šaty , které jsou prostě ke své kvalitě předražené. Taky je třeba dát co nejlepší foto . Myslim, že když budeš chtít tak kolem 3 500 kč , tak je prodáš určitě. 🙂

• @arilas  Navíc tvé šaty jsou krásné, a na tobě budou ještě hezčí, protože ten záběr s figurinou vzadu je opticky rozšiřuje. nemyslím, že bude problém je prodat, naopak

• Sponzor fóra
  • @sangi  super, děkuju! už se nemůžu dočkat 🙂

• @arilas  Náhodou mně třeba se líbí, jsou netradiční, krásné a to ramínko je moc hezké 🙂 mít na ně postavu, šla bych do nich 🙂

• @arilas  Smutná nebuď, málo holek tady platilo clo. Většinou to v pohodě projde, podle mě jsem prostě měla smůlu.

• @arilas Máš nádherné šaty.

• @arilas  Ahoj, práve mi odpísal...vraj oslavovali Sviatok práce 🙂, tak nič neodosielal...zásielky budú odosielať zajtra 🙂

• @fliacik  A souhlasil s napsáním té ceny na balíček?

• @ka1985  No, na túto časť mojej otázky neodpovedal, ako vždy 🙂 Odpísal iba jednu vetu.

• tak tyto dny asi nebude zimo odpovídat 😉
    http://www.hua2.cz/statni-svatky/

• Holky, kdo ještě čeká na fotku od Zima?

• tak jsem se celnici asi nevyhnula 😞 před chvilkou se mi objevilo: Held Customs, Awaiting Clearance Instructions From Receiver. tzn.že budu platit clo co?😞

• jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů oni tady fakt udělali naše vytoužené tlačítko "líbí se mi"😃😃😃

• @zzaneta  budes si nechavat upravit saty nekde u svadleny? ze bych se pridala 😛

• @terulilinka  Ja som si myslela, že šaty mi dneska prídu a kebyže nezavolam na TNT tak mi balik pošlu spat... poslala som doklady dúfam, že to bude v poriadku už a šaty mi pošlu už aj ked po termíne čo idem domov 😞

• @amia2011  Ja toto vôbec nechápem...tak vyberať clo, na to by ich bolo, ale kontaktovať človeka, ak nastane nejaký problém, to ich nenapadne? Je zrejmé, že človek na balík doma čaká a oni ho proste pošlú naspäť namiesto toho, aby človeka oslovili a vypýtali si, ak niečo potrebujú. A keby si vôbec nemala tracking number a ani by si nevedela, že tovar je na Slovensku? Nemám slov, to je ale prístup...

• @amia2011  a kam jsi poslala doklady? a jaký? já volala na TNT a tam mi jen řekli, že zítra bych je měla mít doma.. nic o žádných dokladech...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Radi Vás privítame v Bratislave na Tomášikovej ulici č.5 v Ružinove.
    Na telefónnom čísle 0917583589 si jednoducho dojednajte termín
    Milé nevesty,
    obliekame Vás aj ostatné dámy, ktoré s Vami zdieľajú Váš svadobný deň.
    Máme 50 % zľavu pre nich aj pre Vás na spoločenské šaty !
    Velkoobchodní a maloobchodní prodej svatebních šatů EMMI MARIAGE a svatebních doplňků CAMELLA.