Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @radkaja  dakujem dakujem 🙂

• @ivkapalko  ahoj, dakujem za pochvalu, no kratke su dost. chyba im dole na prednej caasti asi 10cm, co je vela. keby boli kratke tak 4-5cm tak by som zobrala balerinky, a neriesila to, ale aj s balerinkami je to malo. budem musiet dat krajcirke nadsit jednu faldu dole, podla mna to nebude tak vidno, ved biely saten zozeniem vsade, mozno mnebude taky hruby a pevny, ale tak tych 10 cm sa dole schova. na fotke mam obute topanky.

• @ivkapalko  no, a ja 188 😃 tak mam trochu strach, rikam si, jestli mu nemam napsat, aby si ohlidal dylku, pac u me by se nastavovat nedalo a hlavne je to i jeden z duvodu, proc jsem si nechala saty sit

• Sponzor fóra
  • @jasminka002  satocy vyzeraju uzasne..hlavne ten korzet woooow...aj spredu aj zozadu..to ze su kratsie je fakt aj pre mna prekvapko ale v tovojom pripade sa to bude dat celkom jednoducho vyriesit 🙂 (no neviem si predstavit ak by boli aj moje kratke )...inak ti sedia super 🙂

•  i já už sem sice nepřispívám, ale diskuzi pořád sleduju a taky vám všem držím palce😉
    @jasminka002  tvoje šaty jsou úúúžasný. Moc krásný! Moc ti sluší! I zezadu jsou boží!

• @jasminka002  to si dobre obisla, ja som si dala sit saty cez ebay a su hrozne...inak ta sukna vyzera fakt u teba inak ako na obrazku, a na mojich satach okolo toho obrazku ani nesla..ale saticky sa uz presivaju, len je to naprd material, tak uvidim ako to nakoniec po vyprati a vyzehleni + spodnicka bude vyzerat 😃 mozno este budem mesiac pred svadbou zhanat nove saty

• @zzaneta
    no tak to som strasne zvedava aka pride mne dlzka... 😛
    Objednavanie u Zima je ako bonboniera...😃 nikdy nevies co dostanes... 😃 😃

• @zuziiiiicek  dakujem ti 🙂 uz sa tesim dek budu poupravovane a dam dalsie fotky 🙂

• @poisonblu  oooooh tak to mi je luto, ta moja sinka nie je ako oroginal, ale tak hadam sa s tym da nieco urobit, uvidim co povie krajcirka, este musim nejaku najst.

• @jasminka002  to se taky těším a přidávám se, že mě zimo překvapil s tou délkou😞 Ale jinak se mi opravdu tvoje šatky moooc líbí!

• @ivkapalko  moje zase prisli o cca 15 cm dlhsie 😃

• @jasminka002  Fíha, ale ty jsou nádherné. Moc se mi líbí a fakt Ti sednout. Palec nahoru 🙂

• @zzaneta  dakujem 🙂

• @poisonblu  no ak to je ta lepsia alternativa 🙂

• @rosny
    tak to je nahoda...dve zirafky - objednavaju presne v rovnaky den.. 😃 😃
    Zimo sa musi riadne divit ake vysoke devy su v Cechach a na Slovensku... 😛

• Sponzor fóra
  • @ivkapalko  to jo protože, číňanky jsou myslím takový prďatý😃 já mám taky 176 cm😃 ale mě ty šaty udělal o chlup delší😉

• @rosny @ivkapalko  ja mam tiez 180cm...to som tiez zvedava...moje satocky sa teda urcite nebudu dat predlzit 😞..ale nepanikarim...bude ako ma byt 🙂

• Jo tak proto holky, vy jste všechny tak vysoké tak si asi říkal že nemůžu mít jen 167 a udělal je delší 😃 😛

• tak to vyzera,ze robi saty v standardnej dlzke 🙂mozno ma nejake tabulky- cechy -slovensko - 170 cm a podla toho ide..🙂
    (ja mam 174 a ako som pisala,su mi malinko kratsie..)

• @bubblinkka
    nestras... 🙂
    Dufam, ze budu dost dlhe...to bol aj jeden z dovodov preco som si dala u neho sit......lebo v salonoch mi boli, skoro vsetky saty co sa mi pacili, kratke...

• @ivkapalko : tak budem drzat palce 🙂, mozno by stalo za to ho na to este pocas sitia specialne upozornit a zmienit sa aj o fakte ,na ktory napr. u mna zrejme zabudol,ze spodnicka saty troska skrati..

• @ivkapalko  u me podle me nevi, co jsem, pac mejlovou adresu mam .cz, ale ziju ve Francii, takze saty pocestuji sem za mnou 🙂 tak jaky ma asi meritko na Francouzsky... 😐 radsi mu fakt napisu

• @bubblinkka
    a kolko kruhovu mas spodnicku?
    ....ked praveze som sa spoliehala na to, ze vacsinou mali baby saty zatial dlhsie....este sa spolieham na to ze som uviedla vysku 180cm a 8cm podpatky.... 😃 a mam jednokruhovu spodnicku....

• @ivkapalko : jednokruhovu, kupovala som ju od zima..ale ten kruh sa da zmensit..a ma dve vrstvy tylu, ktory robi fakt dost velky objem aj ked by sa to pri 2 vrstvach nezdalo..zase na druhej strane dalsie 2 vrstvy tylu vsil zimo priamo do spodnicky na satach..moja finalna fotka opravenych siat je uz aj so spodnickou a mam asi 9 cm opatok,pricom jemu som pisala,ze budem mat tusim 6 ci 7 cm..

• @bubblinkka
    tuto fotku spodnicky poslal aj mne.. 😃 😃
    ...no nic uvidime...@rosny - ides mu teda pisat o tej dlzke?

• @ivkapalko  az ted jsem nasla, ze mam v mejlu fotku spodnicky 😃
    prave jsem mu napsala, aby dal bacha, ze jsem opravdu hodne velka a ze chci mit podpatky, tak aby byla sukne dostatecne dlouha

• no, tak vam zatim muzu aspon ukazat tu spodnici 😃

• vidim, ze som vas poriadne vystrasila. ale mate pravdu, radsej nech je sunka dlhsia a skratite ju, akoby ste mali nadrabat, ako to musim robit ja

• baby este jedna vec, aku dlhu mate psodnicu? lebo ta moja je tiez dost kratka, asi tak 15cm nad zemou. mozno si zimo myslela ze som liliputan 😃 😃 😃

• @jasminka002
    ja ked som si skusala v salonoch saty, tak spodnicka bola vzdy kratsia...tak 10 - 15 cm nad zemou
    Ale mozno to bolo aj tym ze som vyssia.... 😃 😃 neviem ako ostatne baby...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ponúkam svadobné a spoločenské šaty
    Požičovňa svadobných a spoločenských šiat.