Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @bolekat   Ďakujem, už skumam 😉

• @lenka3007  
    no ja mam svadbu za cca 4 mesiace a trosku sa bojim .... 😎 keby som mala svadbu za 2 mesiace do tohto objednavania urcite nejdem...
    skus pozriet tu v bazare...niektore saty su fakt pekne.....a aj vela salonov ma vypredaje....existuje stranka svadobnesatynapredaj.sk - maju tam aj saty na sklade....atd....moznosti je viac...

• @rosny   predpokladam, že komunikuje po anglicky, však? ja len aby sm mu ťapa nepísala po slovensky... 😃 😃
    @ivkapalko   jaj idem skúmať, horšie je, že ja si ich ani nebudem mocť vyskušať až 2 týždňe pred svadbou a toho sa zas bojim ja, že potom narýchlo upravy, lebo ja som vysoka a velmi chudučká...

• Sponzor fóra
  • @lenka3007  no, po anglicky a pak jeste muzes cinsky 😉

no jo, ale to ty Zimovy si taky nebudes moct vyzkouset!
    a v Norsku neni nakej vyprodejovej kram, jestli by to nebylo jednodussi...

• @lenka3007  šla bych do bazárku tady na beremku. Je tam spoustu krásných šatů i originálů za dobrou cenu a aspon víš co a kdy ti přijde, takhle bys musela trnout jestli se šaty povedou a přijdou včas...

• @rosny  hehe no čínsky viem uplne že najsamlepšie.... Tu v Norsku su obchody, ale aj tie norky si chodia šaty kupovať do polska, lebo je to tu prehnane drahé....

• @kristyn.g   asi to tak urobím, ale na tom ebay maju napisane že výroba trva 25-30 dní a dodanie 5-7, keby som tam zavolala až tam najdem nejaký kontakt, ktovie...

• @ivkapalko  hlasim, ze draty jsou volne 😃

• @lenka3007  
    Zimo pise dodanie v rozmedzi 20-25 pracovnych dni....a tyzden na dodanie...ale teraz predlzuje lehoty.....zacala sezona svadieb... 😃

• @lenka3007  moc bych na to nespoléhala, ale záleží na tobě jakou máš náturu 😃 hlavně počítej s tim, že ty šaty nebudou vypadat přesně jako na obrázku 😉 ja mam šaty z bazárku a jsem spokojená, proto mužu doporučit 😃

• @lenka3007  never vsemu, co se pise, to platilo tak v lednu, Zimo je fakt na terminy lempl

• @rosny  
    dakujeeeeeem...😃
    Sprava odoslana....no este ze ta tu mam.... 🙂 ja som taka rada, ze sme objednavali narovnako..este raz ti moc dakujem za sucinnost... 😎 😎

• @kristyn.g   ja viem, len som ostala nadšena, ono ma to prejde veľmi rýchlo. Bazárik som už pozerala, sú tam krásne len tie najrajšie už maju 8-10 záujemcov...

• @ivkapalko  
    @rosny   máte pravdu, je to na rýchlo...ale maju fakt krásne šaty, škoda, že sme sa nerozhodli skor, aby som mala viac času... 😞

• @ivkapalko  NZ 😉 pockej, za 2 mesice si budeme plakat na rameni, ze nemame jeste ani foto 😃

• Sponzor fóra
  • @lenka3007  tak mladymu rekni, at posune termin 😃

• @rosny  😃 😃 😃 haha keby sa to tak dalo...asi by ma všetci už zabili 🙂

• @rosny  
    a tak hadam to nebude az take zle...ale keby nahodou tak moje rameno je ti samozrejme k dispozicii... 😃

• @lenka3007  chapu, ja z terminu svatby taky nejsem odvazana a taky zarizuju ze zahranici 😒

• @rosny   no to sme aspoň dve, ty máš skoro mesiac po nás 😉

• @lenka3007  madora ma sirokou nabidku satu a jsou schopni usit i podle tveho navrhu, ale nejsou k tomu prilis nakloneny, protoze casto jsou holky zklamany, ze realita a saty na nich pak vypadaji uplne jinak. jinak firma je moc sympaticky, vysli mi vstric a saty dovezou i k tobe domu.

• @rosny  Fakt, já to teď zkoušela a zase se mi to vrátilo 😒

• @rosny
    @ka1985  
    kocky....co myslite? Mam mu zacat pisat z inej adresy? aby som videla, ci mu to odchadza alebo nie?
    Mam adresu meno.prezvisko@post.sk a rovnako to mam aj na gmail.com..
    Nebude v tom mat riadny chaos? ..alebo?
    🙂

• @ka1985  asi to ma zas ucpany...

• @ivkapalko  ja bych to nedelala, kdyz ti mejly odchazeli predtim, tak proc by nesly ted? mela bych strach, ze v tom bude mit akorat bordel, vis, jakej je bordelar....

• @rosny  
    asi mas pravdu... 🙂
    tak mi budete musiet stale hlasit ci su draty volne.... 😃

• @ivkapalko  volno...

• @ka1985  
    😃 😃 😃 diky..😃
     tak teraz neviem...lebo som mu poslala mail rano....potom ten isty - ked mi rosny dala vediet ze su "volne draty" - mam mu poslat este raz ten mail?....
    ak mu to chodi si bude o mne mysliet, ze som uplne mimo...😛 😛

• @ivkapalko  hned mu to pošli mi i odepsal

• @ka1985  a cos mu psala ty? pac ja teda odpoved zadna...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov