Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @rosny  kdy mi pošle fotku, měla jsem ji mít už 15.

• @ka1985  
    @rosny  
    tak som mu poslala uz 4 mail dnes...😃 ak mu prisli vsetky tak si musi tukat na celo... 😃 ale aspon vie, ze mi na tom zalezi...xi...

• @ivkapalko  taky jsem mu poslala více meilů

• Sponzor fóra
  • @ka1985  
    a potom preco ma zahltenu schranku... 🙂 🙂 kazda sme mu poslali dnes viac mailov... 😃
    A co ti napisal? kedy posle fotecku?

• Kocky odpisal... 😃
    ....sorry for late response. yes, I got it. please don’t worry
    😃 😃 😃

• @ka1985  jo ajo a bude?

• @rosny  
    aj tebe odpisal ? 😛

• @ivkapalko  neodepsal, ale po pravde jsem ani necekala, ze by odepsal

• @rosny  
    hmmm...ale mne na ten isty dotaz ohladne dlzky odpisal....asi odpisuje ako sa mu chce...😛 😛

• @ivkapalko  no jo, ale ja mu psala jen jednou a ne 4x

• @rosny  
    to bude tym.... 😃 😃
    asi si mysli, ze som riadna hysterka... 😃 😃 tak mi radsej odpisal... 😛

• tak baby, update. zbehala som cele mesto. nikde nemaju saten rovnaky ako su moje saty. vyzera to tak, ze zimova biela nie je slovenska biela. takze som nic nenasla a neviem ako ich nadrobim. budem musiet predsalen odstrihnut z vlecky 😞

• Ahoj holky, tak jsem dnes konečně z DHL dostala šaty. A bohužel budu muset nechat upravovat 😞
    I když jsem si v pase i na bocích ubírala 2- 3 cm, tak mi jsou šaty hodně velké. Šněrování je ušité tím jeho stylem, i když jsem mu posílala fotku i s popisem, že to chci směrem nahoru rozšířené. Ramínko mám taky tak o 10 cm delší a výztuha na prsou je jen na jedné straně!! Nechápu. Mám jedno prso větší než druhé 😃 . No a uchycení vlečky samozdřejmě není, ale s tím jsem počítala. Ale poslal mi v sáčku na to 2 knoflíky, takže asi můj požadavek na uchycení vzal na vědomí, jen to prostě neudělal. Jinak délku mám kupodivu akorát, zdobení je krásné, materiál kvalitní. Jen zdobení na bocích udělal trochu kratší než je to na originálu a detaily zdobení samozdřejmě taky jiné, ale moc pěkné. A jen fakt, jak píše @jasminka002 , že jejich bílá není naše bílá.
    Ještě jsem si u něho objednávala závoj a ten se bohužel asi nebude dát použít 😢
    No nevím, pocity dost rozporuplné. Teď budu muset sehnat švadlenu a nechat si je zúžit, zkrátit ramínko, doplnit vyztužení a vyřešit knoflík na vlečku. A se závojem, teda spíš zapraveném obdélníku záclony vůbec nevím...

• Sponzor fóra
  • @arilas  : podobne rozporuplne pocity som mala po vyskusani siat aj ja,lebo mi nesadli (vid fotka v mojom albume)..ale krajcirka nakoniec vsetko krasne zvladla (zuzila od pasa az na boky, takze sa smerom hore rozsiruje aj snurovanie,co povodne nebolo- hore bolo siroke,potom skok a totalne nadoraz.., tiez mi rozobrala a opravila kosicky,skratila ramienka a vyzehlila) a zavoj mi upravuje mama (mam po okrajoch prisitu krajku),takze treba pozastrihavat kde-tu trciacu samotnu latku zavoja,lebo s nim sa naozaj velmi netrapili..ale myslim,ze na fotkach,kvoli ktorym som ho chcela to vidiet nebude a vlastne aj ked si ho dam,tak clovek stojaci pri mne,ak ho pozorne nestuduje si nic nevsimne..takze co sa mna tyka zavoj posluzi ucelu- budem ho mat len na foteni a na obrade..
    s tym uchytenim mi to nie je jasne,este to neurobil nikomu,asi to nejak nechape,alebo co 🙂
    ja som hrozne panikarila,bola som nestastna,riesila som ,co s tym,ale po oprave spokojnost,ako pises zdobenie robi krasne ,material je kvalitny,len bohuzial to asi nie vzdy dotiahne na 100 percent..
    inak ale na fotke vyzeraju uzasne, to zdobenie je fakt krasne..mne teda nesedeli ovela viac, to,ze su mi siroke bolo dost vidiet aj na fotke..takze si myslim,ze tvoje budu vyzadovat ovela menej radikalne zasahy ako moje a nebude to problem..
    drzim palce,neboj,bude to fajn..🙂

• @bubblinkka  Jé děkuji moc moc, úplně jsi mi zvedla náladu 🙂
    Jo a já si je na fotce vzadu držím. Tak 2 čísla navíc tam asi budou

• @arilas  no vidism ze niesom jedina, ktorej prisli saty na 70% a dalsich 30& treba dorobit. zavoj som si radsej neobjednavala. nejako mi to prilo ako risk. tak drzim palce. ja budem musiet odstrihnut z vlecky, aby som mala latku na nadsitie prednej casti. ide ma porazit ako zuuuuuuurim

• vrátila jsem se dnes ze zkoušky od švadlenky se zvláštním pocitem.... šaty mi krásně zúžila, spodničku zkrátila a tak už si na nic nešlapu, jenže ona neví, jak mi má vyřešit připnutí vlečky, která je z tylu 😞 nevíte jak se to dělá u tylově sukně? nechci si svlékat šaty před tancováním

• @arilas  saty vyzeraju krasne...s tym upravovanim ja tiez ratam tak na 100% tak ma to neprekvapuje..ked ich das zuzit tak budu fakt super neboj 🙂

• @jasminka002  Ahojky, kdysi dávno v diskusi psala jedna nevěsta, že si nechala na úpravu šatů poslat kus látky, ze které šaty byly ušity 🙂 Záleží na tom, jaké máš možnosti

• @ivkapalko   @rosny  
    dear friend
    I will send you the photo tomorrow, please don’t worry

Tak doufám, že opravdu dneska. 🙂

• @arilas  Mám ten samý názor jako holky, jak si je necháš zúžit, budou ti, jsou jinak moc hezké.

• @arilas  Ahojky, šatičky vypadají krásně a neboj, je nás víc kdo musí upravovat. Taky jsem ubírala a šaty jsou trošku větší a o dost delší 🙂 Ale ještě jsem se ke švadleně nedostala, zkouškové mě dost brzdí. Souhlasím že ty barvy moc neodpovídají, já chtěla ivory a mám pocit že jsou bílé. Ale ještě jednou, Ty tvoje jsou moc pěkné a krásně Ti sedí 🙂 Palec nahoru

• @arilas  
    Ahoj, saty su krasne...tento strih ti velmi pristane.....ked ti ich krajcirka upravi budu uplne uzasneee... 🙂
    Aj ja pocitam s tym, ze ich budem musiet dat upravovat... 😛
    A mas aj nejake foto tej snurovacky? neviem si to predstavit - ze je z tylu...

@ka1985  
    supeeer...dufam, ze sa potom pochvalis! 😃

Inak kocky, prajem Vam pekny den... 🙂

• @ivkapalko  To víš, že jí dám hned do frcu 😉. I tobě hezký den.

• @jasminka002  
    a aka presne je ta Zimova biela? je belsia, tmavsia...alebo?
    Mozno to nebude az take zle - ked odstrihnes z vlecky....zda sa ze ten posledny diel je dost dlhy...uz si konzultovala s krajcirkou?... 🙂

• @arilas  satky josu moc hezky, zdobeni se fakt povedlo a ani nevypadaji, ze by mely ty zavady, co pises

• @jasminka002  ja porad premyslim, jestli zavoj ano, nebo ne, pri nejhorsim si objednam nejaky z ebay a taky destnicek, nasla jsem tam luxusni! 😉

• @zzaneta  proboha nedes me, ja chtela taky ivory!!! a ja husa mu jeste napsala ivory clear!!! sakra... no tak uvidime

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Brigit Boutique - salón, kde sme pripravení plniť sny o svadobných šatách.
    Najnovšie kolekcie svadobných šiat 2021, šaty pre svadobné mamy Sonia Peña i skvelé kolekcie svadobných topánok a doplnkov 2021 už v salóne!
    spoločenské oblečenie
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov