Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

5. mar 202124177
  • @rosny  
    @zzaneta  
    ste ma celkom nakopli k objednavaniu .....pozerala som cez ebay nejake ozdoby do vlasov - ale radsej pockam na to ake zdobenie bude na satach... 😛
    😃 a k tym popolnockam co ste objednali....ak ich budete mat "na doma"....tak to klobuk dole... 😃 😃

• @ivkapalko  z toho se nastavajici picne, to bude baby raz dva 😃
    se sverim se svym poslednim faux pas z ebay, mam velkou nohu (46), tak mam trosku problem s botama a objednala jsem si svatebni boticky, aby me nebolely nohy na podpadcich, bylo tam napsano, ze to je velikost 11, jen jsem prehlidla, ze je tam taky napsano "girl's" a ne "woman's" a prisly mi krasny boticky o dylce asi 15cm 😃 😃

• dala jsem spatnou fotku

• Sponzor fóra
  • @rosny  
    jeeej tie su krasne... 😃 mozes si ich schovaj pre mimco... 😛
    Som zvedava na tie cervene satky - ake pridu...

• @ivkapalko  jsou fakt nadherny, lakovany; no, takhle uz mam schovany saticky, co jsme koupily kamaradce a nez jsme se k ni dostali, tak holka trochu vyrostla 😃

• @rosny  
    takze uz nemas na vyber...musis mat dievcatko.... 😉

Vela objednavas cez ebay? zatial spokojnost? ja zatial nic.. ..ved aj toto objednanie u Zima je pre mna "tenkrat poprve"... 🙂

• @ivkapalko  vypada to tak, proto to bude kluk 😃

no, ja zacala objednavat az se Zimem a surfovanim po Beremku a zjitila jsem postupne, ze se tam daji najit fakt super veci. Nas posledni ulovek, digitalni minutka na papinak. Takze zatim spokojenost.
    Mela jsem driv obavy z dopravnyho a tak, ale ve finale vse ok.

• @rosny  Ještě ne, a zase má plnou schránku 😠

• @ka1985  auuuuuu, zabit!!! 😦 teda az po tom, co dosije ty nase 😃

• @rosny  Souhlasím, už jsem mu psala výhružný e-mail, ale stále plná schránka 😠

• @rosny  ahoj, nasla som ich dost 🙂 ale pri kazdom je napisane ze shipping time je 30 business days, sa mi to zda vela. neviem ci by to dovtedy prislo. aj ked svadba je az 6.8. ale pri mojom stasti to pride 8.8.

• ahojte buduce nevesty🙂 necitala som si vsetky prispevky ale riesim tiez svadobne saty. Povodne som si chcela objedna saty zo stranky dhgate.com ale kamaratka si pobjednla skor a vobec nebola spokojna. Saty vyzeraju omnoho horsie ako na obrazku. Preto sa chcem spytat aj na vas nazor ci ste niekedy odtial objednavali a ci ste boli spokojne..mam vzalohe este jednu stranku z ktorej som si uz objednavala saty ale spolocenske a prisli mi nadherne...Budem rada ak mi poradite nejake stranky na saty..dakujem🙂

• @catherine275  : v poslednej dobe si tu baby objednavaju od cinana, ktory si hovori zimo (takze takmer vsetko na poslednzch niekolych desiatkach stran sa toci viac menej okolo neho)..mam mini ponuku na ebay, bezne ale sije saty podla tebou zaslaneho obrazka..vysledky jeho prace a kratky popis ako prebieha objednanie ma v albume zuziiiiicek, tak sa mrkni ..

• @bubblinkka
    dakujem za taku rychlu odpoved🙂 hned si to idem pozriet🙂

• @catherine275  od dhgate tu jedna holcina objednavala, ale musis dat konkretni jmeno, to je jak kdybys rekla, ze chces objednavat na ebay. Mrknu se, ktera to byla.

• Sponzor fóra
  • @rosny  rada by som sa s nou porozpravala...ale asi som sa uz rozhodla neriskovat a objdnat z tej, co odtial uz saty mam a som spokojna. dakujem za odpoved🙂

• @catherine275  tak tohle je portál něco jako ebay ne? Jako že je tam víc prodejců... takže záleží na tom prodejci a jeho referencích ne? Jedna holčina odsud si z tohoto portálu kupovala šaty a byly velmi povedené. Ale bohužel už nevím kde jsem o tom četla 😞

• @kristyn.g  myslim ze hej. naozaj nechcem riskovat a radsej vsadim na istotu..ale dakujem ti velmi pekne🙂

• @catherine275  tak to jo 🙂 nemaš zač 🙂

• @ka1985  
    stale nic??? 😠

• @ivkapalko  Ne, a toho bombarduju e-mailama denně, asi budu muset přitvrdit, i když už nevím jak. 😒

• Ahoj holky, našla jsem asi našeho Zima (marklau31😎
    http://picasaweb.google.com/Marklau318/Mark#5001150457386434578

• @ka1985  
    teeeeda.... 😃 ty si iny detektiv...😎

• @ivkapalko  Jak mi nepošle fotku, tak mu asi napíšu, že už vím, jak vypadá, a že si ho tam najdu 😃

• @ka1985  
    presne toto ma napadlo 😃 😃

• Babenky, už čakam aj ja na fotky, 20. mi sľubil že došije a apošle foto... joooj to je dačo hrozné toto 😠
    Pár stránok dozadu ste písali, že ste nespokojné , že si šaty musíte musíte aj tak dať prešiť. Ja s tým počítam že nejaké prerábky predsa budú musieť byť , veď keď to robí na dialku vživote nas nevidel, nemôže to byť dokonale na 100% a kedže nam to robi za polovične ceny ako tu požičovné, čo viac chceme. Aj tak sme s cenou na tom stale lepšie.

• @kikuska16  my jsme si je tuším objednávali chvilku po sobě, že? Já 8.4., a tak ymi psal, že mi pošle už před 5 dny foto, a stále nic... 😐

• @kikuska16  
    tiez si myslim, ze za tu cenu su tie saty super....😃....uvidime co budem hovorit potom, ked mi saty pridu...xi 😛

Kocky drzim palce aby Vam cim skor poslal fotecky, nech sa mozeme vytesovat...🙂

• ja som mu akurat vcera pisala ze ako je na tom (nakolko 25 dni ubehlo v piatok) no zatial nic. necham to este nejaky tyzden tak a potom ho zacnem kus viac otravovat...

• @gretkav  Dej pak vědět, jestli ti odepsal...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný salón DIVA prináša exkluzívne svadobné a spoločenské šaty značiek Allure Bridals, Gabbiano, Tesoro Bridals a Cabotine.
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Exkluzívnu a svetovo populárnu značku svadobných šiat MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY prináša svadobný salón DIAMOND už aj do Žiliny.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov