Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

20. apr 202024176
  • @kikuska16  A to si si objednala tieto saty cez Zima? Tato fotka je poslana nim bez tej masle?

• @radkaja  presne takto som to chcela, ale budeme musiet potom odparat aj ten treti volan, aby to bolo aspon ako tak sumerne, ale ano, je to jedna z moznosti.

• @kikuska16  Mně se přechod sukně a korzetu zdá úplně stejný jako na originále . To řasení v pase a k mašli je taky stejné . Já tam prostě ty chyby nevidím . 🙂

• Sponzor fóra
  • @radkaja   @kikuska16  uplne suhlasim, tiez sa mi zdaju uuuuplne identicke ako original, ale ako som pisala, ked mas oroginal v oku, tak na tych usitych proste rozdiel najdes. som taka ista. tiez len dufam, ze ich krajcirka ako tak upravi a ja budem ako tak spokojna. ale ako pisala radkaja, mne sa zdaju uplne identicke

• @monik24  Taky bys sis měla přečíst tuhle diskuzi, abys věděla do čeho jdeš a nic tě pak nemile nepřekvapilo. 😉

• @monik24  ano, to su od Zima, a druhy je original zo salonu, dve stránky do zadu su ešte fotky aj s mašľou

• @rosny  
    ...som sa pobavila na tvojich prispevkoch... 🙂 urcite si nepozila?.. 😃
    ...a preco blbne konik? nepomylila si sa nahodou - mojasvadba vs. modrykonik....? 😃 😃
    🙂

• @ivkapalko  no tak to jsem fakt debil 😃 pac jsem byla vcera na obojim 😃 tak to je dobry....
    chtela jsem opravit preklepy a cely to nak blblo a vysledek.... 😃

• @kikuska16  @ka1985  kocky uz vam zimo pisal nieco ohladom dodavky?

• @gretkav  jen, že to bude posílat DHL, zkusím mu napsat, kdy to chce posílat +-.

• @ka1985  @gretkav  mne ešte došíva bolerko, ale totiž som zistila problem ked som isla uhradiť druhu časť, že môj buduci tam mal nejaky limit 200€ ročne, a teraz nam ta platba nechce isť, a keď sme davali zmenu limitu, že pošlu nejaky kod a to može trvať až 3 dni. Tak čakam 😞 ohladom dodavky mi nepísal.
    ka1985 ty si sa s nim už na všetkom dohodla, už poslal?

• @kikuska16  ještě neposlal, tak zase vypisuji e-maily, kdy pošle šaty, myslím, že bude rád, že se mě zbaví. 😃

• @kikuska16  Podla mna,ked sa tam da ta masla, tak budu nadherne, lebo to vela urobi. Som velmi prekvapena,ze si nasla v salone taketo saty, u nas v Ziline, to je vsetko rovnake, a take saty s velkymi suknami, clovek naozaj nenajde.

• @radkaja  Niektore saty su naozaj ako original a niektore zase nie, ale to mozno aj podla priania zakaznicky. Napr. tie saty co ma kikuska16 tak tie ked sa tam da ta masla, tak naozaj vyzeraju ako original.

• Ahojte, no moje šaty sú už fuč😞 už majú novú majiteľku-...aj ona z nich bola nadšená rovnako ako sa, tak takto nám Zimo slúži. Vezmite si že mi vravela že si ich bola najskôr skúšať v salóne originál, tam chceli za ne 480 eur bez doplnkov bez spodnice, a mala by ich oblečená (aj keď teraz boli nové le už boli rezervované na dva termíny) minimálne tretia a do októbra možno aj viac.....Vy si šaty necháte alebo ich predáte?

• Sponzor fóra
  • @gretkav  krásne šaty!!!!!! to ramienko tam vyzerá úplne super! som zvedavá na originál foto!

• @kikuska16  Aj ty máš nádherné šaty, veľmi Ti pristanú, a aj na figuríne sú krásne!

• @rosaria  dakujem za pochvalu 🙂..ja este neviem co so satami...pravdepodobne sa ich pokusim predat aj ked mi ich bude luto ale po svadbe by uz len viseli v skrini tak nech z nich ma niekto este radost...

btw Zimo pisal ze uz saty posiela a ked bude mat tracking number hned mi ho posle...tak som zvedava kedy ich naozaj odosle 🙂

• @gretkav  Taky mi psal, že už je posílá...

• Ach a ja som ešte stále neposlala platbu, furt ten paypal hrozný! Hadam dnes to pojde, založím nový 😞
    @rosaria  ja s tým počítam že sa predaju 🙂 a pomôžu niekomu inemu, za menšiu cenu ako požičovné. U teba ich bola dotična aj skúšať? Povedala si jej že su z japonska?

• @kikuska16  nádherné 🙂 možno sa ti zdá, že niesu ako originál ale dáš tam kruh a bude to ako originál...prepracovany korzet taktiež.... nemožeš porovnať šaty na figuríne a na tebe ak si ich oblečieš tak budu také isté velmi peknéé 🙂

@gretkav  taktiež krásne 🙂

• @liske  Chcela som sa len spytat ci satky boli take ako na obrazku, ci ste bola spokojna a ci sadli ako mali. Dakujem 🙂

• @bendelacik  nejlépe uvidíš v albu zuziiiiicek, má tam souhrn šatů od Zima🙂 tak mrkni tam🙂

• @2011daska  A prosim Ta nevies o niekom kto ma nejake skusenosti alebo najlepsie foto od tidebuy.com, kamoska si tam objednala 2 saty a ze je spokojna 🙂 dakujem za radu 🙂

• @bendelacik  v této diskusi se taky už objevil tidebuy, ale bohužel nevím, kde to bylo a ani nevím, jestli to byl pouze dotaz nebo i reference. Myslím, že tady moc příspěvků ohledně tidebuy nenajdeš😞

• tak uz mam tracking number (samozrejme ze som si musela on poziadat) a zimo mi poslala aj fakturu na ktorej je 30 USD..ak bude problem na colnici tak poviem ze tam dal pravdepodobne cenu postovneho a dolozim moju fakturu na 110 USD..aj ked v kutiku duse dufam ze mi balik na colnici pustia 🙂

• @gretkav  
    to je super....tesime sa na saticky..
    ..baby ja som si z Ciny objednavala brosnu - odoslali ju 23.05 a prisla dnes... 😃 normalnou postou...😃 som milo prekvapena..

• @kikuska16  bola ich aj skúšať a nie sú z Japonska ale z Číny🙂 a to som jej jasné povedala🙂

• @gretkav  už jsem mu o něj taky psala, tak snad nám je poslal stejně. 😞

• @ka1985  neboj urcite ti ho coskoro posle 🙂..potom daj vediet co a ako

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
     Svadobné a spoločenské šaty na mieru pre vás za ceny ,ktoré potešia.
    Na Váš veľký deň “D” Vám požičiame svadobné šaty svetoznámych a neprehliadnuteľných značiek MAGGIE SOTTERO a SOTERRO&MIDGLEY.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov