Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

6. aug 202124177
  • @kikuska16  A to si si objednala tieto saty cez Zima? Tato fotka je poslana nim bez tej masle?

• @radkaja  presne takto som to chcela, ale budeme musiet potom odparat aj ten treti volan, aby to bolo aspon ako tak sumerne, ale ano, je to jedna z moznosti.

• @kikuska16  Mně se přechod sukně a korzetu zdá úplně stejný jako na originále . To řasení v pase a k mašli je taky stejné . Já tam prostě ty chyby nevidím . 🙂

• Sponzor fóra
  • @radkaja   @kikuska16  uplne suhlasim, tiez sa mi zdaju uuuuplne identicke ako original, ale ako som pisala, ked mas oroginal v oku, tak na tych usitych proste rozdiel najdes. som taka ista. tiez len dufam, ze ich krajcirka ako tak upravi a ja budem ako tak spokojna. ale ako pisala radkaja, mne sa zdaju uplne identicke

• @monik24  Taky bys sis měla přečíst tuhle diskuzi, abys věděla do čeho jdeš a nic tě pak nemile nepřekvapilo. 😉

• @monik24  ano, to su od Zima, a druhy je original zo salonu, dve stránky do zadu su ešte fotky aj s mašľou

• @rosny  
    ...som sa pobavila na tvojich prispevkoch... 🙂 urcite si nepozila?.. 😃
    ...a preco blbne konik? nepomylila si sa nahodou - mojasvadba vs. modrykonik....? 😃 😃
    🙂

• @ivkapalko  no tak to jsem fakt debil 😃 pac jsem byla vcera na obojim 😃 tak to je dobry....
    chtela jsem opravit preklepy a cely to nak blblo a vysledek.... 😃

• @kikuska16  @ka1985  kocky uz vam zimo pisal nieco ohladom dodavky?

• @gretkav  jen, že to bude posílat DHL, zkusím mu napsat, kdy to chce posílat +-.

• @ka1985  @gretkav  mne ešte došíva bolerko, ale totiž som zistila problem ked som isla uhradiť druhu časť, že môj buduci tam mal nejaky limit 200€ ročne, a teraz nam ta platba nechce isť, a keď sme davali zmenu limitu, že pošlu nejaky kod a to može trvať až 3 dni. Tak čakam 😞 ohladom dodavky mi nepísal.
    ka1985 ty si sa s nim už na všetkom dohodla, už poslal?

• @kikuska16  ještě neposlal, tak zase vypisuji e-maily, kdy pošle šaty, myslím, že bude rád, že se mě zbaví. 😃

• @kikuska16  Podla mna,ked sa tam da ta masla, tak budu nadherne, lebo to vela urobi. Som velmi prekvapena,ze si nasla v salone taketo saty, u nas v Ziline, to je vsetko rovnake, a take saty s velkymi suknami, clovek naozaj nenajde.

• @radkaja  Niektore saty su naozaj ako original a niektore zase nie, ale to mozno aj podla priania zakaznicky. Napr. tie saty co ma kikuska16 tak tie ked sa tam da ta masla, tak naozaj vyzeraju ako original.

• Ahojte, no moje šaty sú už fuč😞 už majú novú majiteľku-...aj ona z nich bola nadšená rovnako ako sa, tak takto nám Zimo slúži. Vezmite si že mi vravela že si ich bola najskôr skúšať v salóne originál, tam chceli za ne 480 eur bez doplnkov bez spodnice, a mala by ich oblečená (aj keď teraz boli nové le už boli rezervované na dva termíny) minimálne tretia a do októbra možno aj viac.....Vy si šaty necháte alebo ich predáte?

• Sponzor fóra
  • @gretkav  krásne šaty!!!!!! to ramienko tam vyzerá úplne super! som zvedavá na originál foto!

• @kikuska16  Aj ty máš nádherné šaty, veľmi Ti pristanú, a aj na figuríne sú krásne!

• @rosaria  dakujem za pochvalu 🙂..ja este neviem co so satami...pravdepodobne sa ich pokusim predat aj ked mi ich bude luto ale po svadbe by uz len viseli v skrini tak nech z nich ma niekto este radost...

btw Zimo pisal ze uz saty posiela a ked bude mat tracking number hned mi ho posle...tak som zvedava kedy ich naozaj odosle 🙂

• @gretkav  Taky mi psal, že už je posílá...

• Ach a ja som ešte stále neposlala platbu, furt ten paypal hrozný! Hadam dnes to pojde, založím nový 😞
    @rosaria  ja s tým počítam že sa predaju 🙂 a pomôžu niekomu inemu, za menšiu cenu ako požičovné. U teba ich bola dotična aj skúšať? Povedala si jej že su z japonska?

• @kikuska16  nádherné 🙂 možno sa ti zdá, že niesu ako originál ale dáš tam kruh a bude to ako originál...prepracovany korzet taktiež.... nemožeš porovnať šaty na figuríne a na tebe ak si ich oblečieš tak budu také isté velmi peknéé 🙂

@gretkav  taktiež krásne 🙂

• @liske  Chcela som sa len spytat ci satky boli take ako na obrazku, ci ste bola spokojna a ci sadli ako mali. Dakujem 🙂

• @bendelacik  nejlépe uvidíš v albu zuziiiiicek, má tam souhrn šatů od Zima🙂 tak mrkni tam🙂

• @2011daska  A prosim Ta nevies o niekom kto ma nejake skusenosti alebo najlepsie foto od tidebuy.com, kamoska si tam objednala 2 saty a ze je spokojna 🙂 dakujem za radu 🙂

• @bendelacik  v této diskusi se taky už objevil tidebuy, ale bohužel nevím, kde to bylo a ani nevím, jestli to byl pouze dotaz nebo i reference. Myslím, že tady moc příspěvků ohledně tidebuy nenajdeš😞

• tak uz mam tracking number (samozrejme ze som si musela on poziadat) a zimo mi poslala aj fakturu na ktorej je 30 USD..ak bude problem na colnici tak poviem ze tam dal pravdepodobne cenu postovneho a dolozim moju fakturu na 110 USD..aj ked v kutiku duse dufam ze mi balik na colnici pustia 🙂

• @gretkav  
    to je super....tesime sa na saticky..
    ..baby ja som si z Ciny objednavala brosnu - odoslali ju 23.05 a prisla dnes... 😃 normalnou postou...😃 som milo prekvapena..

• @kikuska16  bola ich aj skúšať a nie sú z Japonska ale z Číny🙂 a to som jej jasné povedala🙂

• @gretkav  už jsem mu o něj taky psala, tak snad nám je poslal stejně. 😞

• @ka1985  neboj urcite ti ho coskoro posle 🙂..potom daj vediet co a ako

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Splňte si svoj sen o dokonale krásnych svadobných šatách v svadobnom salóne Wedding Gallery. Teraz so ZĽAVOU až do 125€. Tešíme sa a Vás!
    Ušijeme pre Vás krásne svadobné šaty podľa Vaších predstáv. Okrem toho ponúkame všetko pod jednou strechou pre Váš veľký Deň. Stačí si len vybrať.
    Ponúkame exkluzívne kolekcie známych svetových značiek svadobných a spoločenských šiat!
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov